dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

730 000 zł46 m² 15 845,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Borkowskiej w Krakowie, na trzecim piętrze trzypiętrowego apartamentowca z 2012 roku w atrakcyjnej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 188 000 zł54 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Elitarny apartament w pierwszej linii nad morzem Kołobrzeg, ul. Sułkowskiego Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią prestiż, komfort i prywatność. Oferujemy na sprzedaż dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Września,wielkopolskie

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowa kawalerka blisko centrum wrześni! Idealne na start lub pod wynajem! Szukasz przytulnej, komfortowej kawalerki z 2 pokojami na nowoczesnym osiedlu? Kusi Cię przestrzeń w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Ostatnie dostępne mieszkanie z ogrodem! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chełm,lubelskie

455 000 zł68 m² 6 654,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 3-pokojowe w Chełmie, os. Słoneczne Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z pięknym widokiem na zieleń, gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Patriotów

Gliwice,śląskie

380 000 zł48 m² 7 867,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkaniem zajmuje się: biuro Nieruchomości dubrowska Jestem w posiadaniu mieszkania ponad 30 lat. Mieszkanie jest czyste, zadbane, przytulne, dobre na start. Brak jakichkolwiek obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

578 427 zł27 m² 21 423,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacewicz

Częstochowa,śląskie

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż - Mieszkanie z potencjałem w świetnej lokalizacji! Mieszkanie w dzielnicy Północ, 2 pokoje z balkonem i przynależną piwnicą. Piękny widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Sopot,pomorskie

2 199 000 zł67 m² 32 664,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa cena, promocja Świąteczna! Sopot to miasto o kilku obliczach. Z jednej strony piękne zabytkowe kamienice, klimatyczne uliczki, zachęcające do spacerów, z drugiej to miasto do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3 pokoje po remoncie (2024) + Klimatyzacja | ska - 15 min do centrum ? Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z samymi walizkami, nie martwiąc się o remont czy wybór sprzętów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

748 979 zł42 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w pobliżu Rynku. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Wilgi

Kraków,małopolskie

739 500 zł41 m² 18 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z widokiem na Wilgę | Balkon 10m | Gotowe do wejścia Szukasz azylu, w którym poranna kawa smakuje najlepiej przy szumie rzeki? Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Częstochowa,śląskie

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Częstochowa, al. Nmp, śródmieście, mieszkanie M5 na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 mkw zlokalizowane w samym centrum miasta przy II al. Nmp. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

1 019 599 zł37 m² 27 305,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 56 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, rodziny 2+1, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł62 m² 9 991,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 3 piętro | ul. Orbitalna | 259 000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Orbitalnej, w spokojnej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minakowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz małego, taniego w utrzymaniu mieszkanka w idealnej lokalizacji - mamy idealną dla Ciebie ofertę. Zapraszamy serdecznie na olsztyńskie jaroty i spokojną uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słowiański

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2003 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44 m2, ale został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Poznań,wielkopolskie

995 000 zł65 m² 15 230,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego tuż przy Galerii Posnania oraz Jeziora Maltańskiego. Fantastyczna komunikacja miejska, w pobliżu oprócz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł52 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 usytuowane na 3 piętrze budynku z windą z 1990 roku. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

540 126 zł34 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulne 33 m z prywatnym ogródkiem - Wzgórza Krzesławickie, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na parterze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - Starym Żoliborzu, przy ul. Zajączka. Lokal znajduje się na 1 piętrze z 3-ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż / funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 na osiedlu Glinki w Bydgoszczy! *** Oferta dostępna tylko w biurze Forma Nieruchomości *** Szukasz przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł43 m² 10 046,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszczu Gdańskim. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

1 217 981 zł76 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 76,2 m z osobną garderobą w prestiżowej Inwestycji, ruczaj Zachodnia wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Z dwoma balkonami od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

577 700 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł36 m² 21 458,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na terenie Posesji Kapitańskiej w Grzybowie- zaledwie 200m od morza. Ta szykowna, elegancka a zarazem niezwykle przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Krosno,podkarpackie

349 000 zł53 m² 6 587,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Krośnie na osiedlu ks. Markiewicza przy ulicy A. Mickiewicza o powierzchni 52,98 m . Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł50 m² 12 298,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,6 m - ul. Klaudyny Potockiej, poznań (łazarz) Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 53 m z loggią i widokiem na zieleń - Ruczaj-Zaborze, ul. Kobierzyńska Być może poszukujesz gotowego do zamieszkania lokalu w doskonale skomunikowanej części Krakowa, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łużycka

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na Poznańskich Naramowicach. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

620 795 zł60 m² 10 262,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy na prezentację nieruchomości przy ul. Kartuskiej w Gdańsku atuty: - idealne pod wynajem i dla rodziny - bliskość transportu miejskiego - w bezpośrednim otoczeniu pasaż.