dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 001 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 2,8466 ha, położony w miejscowości Szopy, w gminie Gronowo Elbląskie. To propozycja dla osób, które szukają większego areału do.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 900 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Stoprocent Nieruchomości działka leśna z potencjałem. Teren o powierzchni 29 arów ,blisko ulicy Liliowej w Budziwoju. Jest to doskonała forma inwestycji na przyszłość (.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł15 885 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta inwestycyjna Lubasz Dębe! Działka pod osiedle domów jednorodzinnych malowniczo położona na skraju Puszczy Noteckiej w pobliżu czystego jeziora, graniczącą z dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 368 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1368 m2 w centrum wsi Krzelów. Dokoła zabudowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł6 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Starej Wsi. Nieruchomość dobrze zlokalizowana pod sklep spożywczy, dyskont oraz pasaż handlowy. Gmina Nadarzyn i okolica dynamicznie rozbudowuje się zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5000 m w Strzelinku 1,5 km od Doliny Charlotty Opis: biuro Jończyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł4 300 m² 199,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w Kunicach przy drodze krajowej 94. Działki z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym Media w pobliżu działek: prąd, gaz, woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą w temacie sprzedaży działek z warunkami zabudowy obręb Adamowo 14- 240 Susz podaję nr. działek.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 800 m² 178,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

agencja nieruchomości Lublin * wyjątkowa działka 28 arów tuż pod lublinem - Z pozwoleniem na budowę! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 092 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntowe, działki budowlane, o pow. 1092m2, 1275m2, 1290m2 oraz 2300m2, zlokalizowane w mieście Osieck, powiat otwocki. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane i budowlano-usługowe w Dąbrówce Kościelnej, położone w otulinie Puszczy Zielonka (gm. Kiszkowo). Oferta dotyczy działki nr 66 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł850 m² 194,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną, położoną w Klęczanach, w województwie podkarpackim, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, w gminie Sędziszów.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 042 m² 172,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Na sprzedaż pozostały 3 działki w Chmieleńcu, przy ulicy Sosnowej - wsi kaszubskiej, położonej w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, na.

Szczegóły ogłoszenia

338 250 zł1 353 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w gminie Teresin, obręb Teresin Gaj. Na sprzedaż działka o numerze 1/14. Powierzchnia wynosi 1353 m2. Wymiary: 36 m x 33 m Cena: 250 zł/m2 Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja! Działka 1958m2; m2 - 143 zł! Działka budowlana 1958 m mpzp, niedźwiedź, gm. Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1958 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł11 060 m² 144,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka Budowlano-Rolna 1.1 HA w Konarach k. Krakowa. Mieszkaniowo-Usługowa Posiadamy w swojej ofercie wyjątkową działkę z dobrym dojazdem do Krakowa. Zaledwie 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł2 272 m² 172,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 2272m 2 z prywatnym fragmentem lasku, z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 697 m² 38,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Lubli - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4697 m, położoną w malowniczej miejscowości Lubla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy usytuowana w cichej części Wołczkowa Działka z wydanymi warunkami zabudowy przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 500 m² 92,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka 800 m od jeziora Blanki - idealna pod dom lub letnisko Na sprzedaż wyjątkowa działka 1500 m2 położona w urokliwej, warmińskiej wsi Blanki - zaledwie 800 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 501 m² 99,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy , w cichej spokojnej okolicy pod lasem , w miejscowości Kamień gm Ceków. o powierzchni 1501 m2 Wszystkie media w drodze

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł5 371 m² 15,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Santoku! każda W cenie 84.900 zł! ZA 1 SZT. Masz plany na wybudowanie swojego domu marzeń? Szukasz dużej i ustawnej działki w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 658 m² 478,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko biała, lipnik grunt dla inwestora projekt budowlany! wydana decyzja O warunkach zabudowy! Proponuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 3658 m2 z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 323 m² 67,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pewne miejsca nie potrzebują reklamy one po prostu robią wrażenie od pierwszego spojrzenia. W Biesiadkach, w gminie Gnojnik, czeka działka, która daje coś coraz trudniejszego do znalezienia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 012 m² 596,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentacyjna rezydencja? To tylko tu. Zaraz przy zielonych płucach Łodzi. 350 m od Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki może stanąć Twój wymarzony dom. Rozmiar działki pozwolą cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 341 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1341ha, w otoczeniu lasu, nr 436/33 obręb Obrowo. Idealna dla osób ceniących sobie spokój, prywatność, długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł18 777 m² 30,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 18777 m 2 w Zapolicach Teren, na którym znajduje się nieruchomość, cechuje się samą naturą dookoła lasy, 10 minut spacerkiem nad.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł7 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe działki inwestycyjne 2 km od morza - Gdańsk Świbno.

Szczegóły ogłoszenia

5 118 000 zł30 090 m² 170,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, duża działka budowlana położona przy drodze wojewódzkiej N 221 (gdańsk - Kościerzyna), oddalona 5 km od centrum Kościerzyny , przeznaczona na cele przemysłowo usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 249 m² 176,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Zaskoczyn, w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Tara przedstawia Państwu działkę o powierzchni 2500m2 położoną w Gąsawie przy ulicy Ogrodowej, dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 1199 m2 położona w kameralnym miejscu przy ul. Rycerza Przybora w Pyrzycach. Teren ogrodzony, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2000 m2 w terenie intensywnej zabudowy jednorodzinnej w m. Bronowice gm. Puławy pow. puławskiego woj. lubelskie. Działka -powierzchnia 2000 m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 795 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w miejscowości Rzakta, gm. Wiązowna. Główne atuty nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

305 600 zł3 820 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Parsów, gmina Bielice, powiat Pyrzycki, z bezpośrednim dostępem do jeziora. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 304 m² 31,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka rolna o pow.3304m2 położona w Brzezince gm.Zabierzów. Ma ona kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok.63m.Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 044 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Działki inwestycyjne Rakowo, gm. Borne sulinowo. Na sprzedaż 2 działki 78/3 oraz 78/7 na jednej kw. Działki inwestycyjne, przeznaczone jako tereny zabudowy usługowej turystyki - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 265 m² 106,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa