dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

63 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 030 ogłoszeń

99 000 zł9 010 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,901 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy - Kępa Kalnicka. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! zadbana działka rod Z domkiem murowanym W lokalizacji bydgoszcz wschód! Polecam działka rod o powierzchni około 400 m2 ładnie zagospodarowana, zabudowana domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 000 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o nr geod: 1677/7 położonej w Nowodworcach w urokliwej okolicy. Działka została ogrodzona z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokojna, urokliwa przestrzeń pod wymarzony dom na Roztoczu!majdan Kasztelański, gm. Józefów Położenie i okolica: działka malowniczo zlokalizowana w spokojnej, małej miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 200 m² 32,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka nr ew. 158 obręb Moszczenica o pow. 6200m2 położona bezpośrednio przy granicy z Czechami. Działka posiada kształt trapeza,jest w ok 1/3 części przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł39 600 m² 243,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kozłów, gm. Sośnicowice Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 38605 m2. Nieruchomość położona jest przy autostradzie A4, sąsiaduje z mop Kozłów. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

445 320 zł1 237 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Kobierzyce | ul. Konwaliowa | 1237 m | mpzp Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Wrocławia? Ta działka w Kobierzycach spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł16 400 m² 152,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% dla kupującego zapraszamy inne biura do współpracy ruda śląska - godula Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomosć gruntową oddana w użytkoiwanie wieczyste składającą.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i rozwijającej się okolicy? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Zarzeczu, która łączy świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1300 m w Ługwałdzie cisza, zieleń i gotowa pod budowę Na sprzedaż piękna, urokliwa działka o powierzchni 1300 m położona w miejscowości Ługwałd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m , położona przy kameralnej ulicy Kwiat Paproci, w jednej z najbardziej cenionych części Zalesia Górnego. Okolica idealna do życia: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szklarska Poręba zaprasza! rezerwacja! Ostatnie działki w tej okolicy! Dwie działki o łącznej powierzchni 7279 m 2. Pięknie położone w kameralnej części Szklarskiej Poręby,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł5 760 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z pozwoleniem na budowę pod budynek z 66 apartamentami mieszkalnymi / inwestycyjnymi w Miłkowie Widok na Śnieżkę, rewelacyjna lokalizacja: miłków - między Karpaczem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 452 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Ustroń Lipowiec- na sprzedaż działka o pow. 1452 m2 położona przy lesie z pięknym widokiem na Ustroń. Działka posiada wz na budowę budynku jednorodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 080 m² 165,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,8 ara w miejscowości Jary , zaledwie 5 km od Obornik Śląskich i ok. 25 km od Wrocławia. Szczegóły: powierzchnia: 10,8 ara Cena: 179000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

106 300 zł1 063 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka W latosówce gmina mstów obręb Cegielnia powiat Częstochowa działka z nowego podziału dojazd drogą asfaltową szerokość od asfaltu 35 kształt zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

41 600 zł2 600 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Brzeziny, gmina Wielopole Skrzyńskie Powierzchnia: ok. 26 arów (2600 m) Numer działki: 3343/8 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej. Cena do negocjacji! atuty: tylko 300 metrów od Jeziora Jeziorak - najdłuższego jeziora w Polsce Blisko centrum wsi, ale w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł7 128 m² 700,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana powierzchni 7128 m2, położona w Rewie przy ul. Plażowej. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 1- ut - teren usług turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zwartowo to miejscowość otoczona zielenią, zapewniająca ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie, jej dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 654 m² 211,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta. Położona w Starym Sączu, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 900 m² 447,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży piękną działkę pod dom jednorodzinny. Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych domów. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej. Działka porośnięta samosiejkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł11 700 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam do sprzedaży bardzo ładną działkę o numerze 886 o powierzchni 1.17ha zlokalizowaną w Maszkienicach. Działka posiada status rolno-leśnej. Jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 222 m² 184,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, płaska, ustawna działka budowlana w Rybniku-Kamieniu, przy bocznej drodze, w bardzo spokojnej okolicy. Powierzchnia działki to 1222 m2, orientacyjne wymiary to 25m x 49m. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł22 100 m² 54,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża ,widokowa nieruchomość,budowlano rolna w Głogoczowie.Działka o powierzchni około 2,5 ha i wymiarach około 100 m x 224 m z wystawą południową. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1606 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł567 m² 245,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż ofertę pięknie położonych działek w miejscowości Słupia - pomiędzy Stęszewem a Bukiem. Sąsiedztwo jeziora Strykowskiego oraz lasu. Część działek bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

217 350 zł1 035 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek objętych mpzp w Sulęczynie (obręb 0008): - 17/25 o powierzchni 912 m2, ( narożna) - Sprzedana, - 17/26 o powierzchni 1035 m2, - sprzedana, - 17/27 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł2 006 m² 628,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom w sercu ogrodu, a nie na pustyni. Unikatowa działka w Gdańsku-Klukowie! Szukasz miejsca z duszą, które nie wymaga dekady czekania na prywatność? Przedstawiamy ofertę dla kogoś,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka blisko jeziora Łęsk Mazury. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1370 m , położona w kolonii miejscowości Orzyny, w gminie Dźwierzuty. Zaledwie 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego. Działka -powierzchnia 0,358 ha -kształt prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

292 950 zł837 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 837m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Prestiżowa lokalizacja dla osób ceniących harmonię natury.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł13 299 m² 52,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 13299 m , położona w miejscowości Stare Juchy, przy ul. Chopina. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł17 900 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1,79 ha blisko chełma | cisza, zieleń, potencjał Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnym potencjałem? Ta oferta to połączenie natury, prywatności i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 175 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja 7 działek budowlanych na sprzedaż! Krupin tylko 5 minut od Olecka Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom pod miastem? Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 430 m² 804,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę szeregową W jabłonnie ___ lokalizacja Nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod zabudowę szeregową położona w Jabłonnie. Obszar niezabudowany, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł9 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dwie działki w miejscowości Jedlno Pierwsze, o powierzchni 9100 m2. Na działce znajduje się drewniany dom. Działki :.