dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

500 000 zł725 m² 689,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni całkowitej 725 mkw, zlokalizowanej w Szczyrku. Działka widokowa i nasłoneczniona, w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł2 710 m² 57,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano - rolna. Lokalizacja : Kościelec, gmina Rędziny Powierzchnia : 2710 m2 Szerokość od frontu : 16 m Media : woda , kanalizacja , prąd , gaz , światłowód -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą. Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, działka budowlana, powierzchnia 3000 m2, sprzedam, cena 150 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 889 m² 40,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną we wsi Wólka Przedmieście w gminie Wasilków.Powierzchnia działki 7889 m2. Działka częściowo porośnięta lasem z dobrym dojazdem 400.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad morzem - harmonia natury I miejskiego komfortu Gotowe pnb | Dom dwulokalowy lub rezydencja | Bliskość natury | 5 min do plaży | Pełna infrastruktura ***** najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 800 m² 77,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Witam, na sprzedaż nieruchomość 58ar w Dębinie Łętowskiej, gmina Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Działka położona w odległości około 5 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolną o powierzchni 1960 m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Media-woda, prąd w ulicy. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

3 696 000 zł52 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Miejscowy plan w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 849 m² 152,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna na terenie Białej Podlaskiej w prestiżowym i spokojnym miejscu tuż obok os. Relax. Świetna lokalizacja pod inwestycję deweloperską bądź budowę domu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wbrew nazwie działki nie są położone w błocie a tym bardziej w czarnym. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 33 dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

775 600 zł3 878 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa - Wągrowiec, ul. Berdychowska Na sprzedaż działka o powierzchni 3 878m , położona w Wągrowcu przy ul. Berdychowskiej. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 665 m² 479,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1665 m ul. Borecka, poznań Szczepankowo wz przy lesie nr dz. 2/2 Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1665 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Oferuję działkę nr 149/42 o pow. 1000 m2 z pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

59 755 zł3 515 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Lipowy Most. Nieruchomość o prostokątnym kształcie, znajdującą się w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł413 m² 309,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę Twojego wymarzonego domu w spokojnym zakątku miasta ul. Asnyka, m. Biłgoraj Położenie i okolica: działka położona jest w cichej i spokojnej części Biłgoraja,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 084 m² 207,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni , położona w cenionej dzielnicy Zuzanka w Zawierciu, to wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie walory przestrzenne oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł6 900 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6900 m2 , położona w malowniczym krajobrazie , blisko wspaniałych jezior, lasów , terenów.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł3 010 m² 80,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Budach Zosinych Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego. Doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój lubiących naturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 450 zł5 487 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, w sprzedaży działka usługowa w miejscowości Szewce. Działka nr 538/66 o powierzchni 0,5487ha. Działka znajduje się przy głównej drodze Wrocław- oborniki Śląskie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

93 280 zł1 696 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1696.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu o powierzchni 0,40 ha bezpośrednio przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Jeśli interesuje Cię zakup działki z myślą o inwestycji lub zabudowie usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość gruntowa w sercu Gór Świętokrzyskich, w miejscowości Baszowice, gmina Nowa Słupia. Jest to idealny grunt pod inwestycję w agroturystykę, rekreację lub budowę.