dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 973 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 973 ogłoszenia

574 530 zł3 482 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3129 m2, (przybliżone wymiary ok. 24 m x 129 m). Działka zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Dla działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł1 780 m² 424,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , położony przy drodze gminnej asfaltowej w której są wszystkie media miejskie. Działka płaska , zadbana , wykoszona. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł90 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 9ha ha. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut samochodem (drogą wojewódzką nr 636 ,a.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł6 192 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną. Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 34 a z czego ok 9 a to część budowlana, reszta rolna, a część rolna z bezpośrednim wejściem do lasu. Woda i prąd w drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 311 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki położonej w miejscowości Bykowce, gmina Sanok. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie bardzo ciche, malownicze działki z wydanymi Warunkami Zabudowy w spokojnej Woli Pasikońskiej w gminie Kampinos o łącznej powierzchni 16 862 m2 (8432 m2 i 8430.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 784 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka budowlana o powierzchni 3784m2 w miejscowości Mszanka, gmina Łużna, województwo Małopolskie. Działka jest idealna pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł5 600 m² 23,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5600 m , położoną w miejscowości Bakuła, w gminie Baranowo, na terenie województwa mazowieckiego. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł12 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 12000 m2 w miejscowości Wymysły. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 75 m x 160 m, usytuowana w trzeciej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane o powierzchni od 800 m2 do 1100 mm2 w cenie po 140 zł/m2 w Ludwinowie Dębskim. Działki o dobrych wymiarach do zabudowy i z ciekawą lokalizacją. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie 2 działki z wz - Lisówki (gm. Dopiewo) | blisko Jeziora Tomickiego i lasów | autobus 100 m | szybki dojazd A2 i s5/s11 Najważniejsze atuty: warunki zabudowy (wz) - dla terenu.

Szczegóły ogłoszenia

166 743 zł1 719 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

116 400 zł1 200 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położoną w Ocicach w cichej okolicy otoczonej zielenią. Informacje Z mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

83 900 zł754 m² 111,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nowość działki Z nowego podziału! Bardzo ładna działka o powierzchni 754m2 z dużym frontem 27m w bardzo dobrej lokalizacji w nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł44 794 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż strategicznie położoną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 44 795 m , zlokalizowaną w Głownie przy ul. Łowickiej, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 14,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, o nieregularnym kształcie. Działka o sporej powierzchni, bo ponad 26 arów. Dojazd do nieruchomości drogą gminną asfaltową. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka o powierzchni 704 m2 ze ścianą lasu, atrakcyjnie położona. Oferta pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1,5 ha - Gołębiewo Wielkie (gm. Trąbki Wielkie, pow. gdański) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 15 000 m , położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 417 m² 83,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Link do lokalizacji: Działka budowlana 1417 m - Kucoby, ul. Spacerowa (blisko Olesno i Lubliniec) Na sprzedaż działka o powierzchni 1417 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł3 912 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 098 m² 264,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żwirówka | gmina Halinów | działki budowlane w zielonej części Mazowsza Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Żwirówka to właśnie jedna z takich lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł9 200 m² 3,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Mędrzechów. Oferowana nieruchomość ma wielkość 92 arów. Szerokość frontu działki to około 37 m, w głąb około.

Szczegóły ogłoszenia

554 760 zł1 206 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł826 m² 102,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej położonej w miejscowości Rybno koło Kłobucka. To doskonała propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o funkcji usługowo-mieszkalnej zlokalizowanej w samym centrum Bydgoszczy, przy ulicy Toruńskiej. Działka posiada 5500m2.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 500 m² 406 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w miejscowości Szczęsne o powierzchni 1500m2. Media - woda i prąd w drodze. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł1 200 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu urokliwe działki w miejscowości Kuźnik, niedaleko Międzyrzecza ( 4km). Położone nieopodal lasu, w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie pól.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 666 m² 95,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Barczącą, o pow. 2666m2. Wymiary ok. 21,5m x 120m. Media: woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł1 050 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1050 m - Rataje, gm. Chodzież Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m , położona w Ratajach, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z wz o powierzchni 0,57ha, zlokalizowana w miejscowości Łęg Tarnowski, przy ul. Pawęzowskiej, gm. Żabno, pow. tarnowski, woj. Małopolskie. Atuty lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Siedliskowo - Budowlana - Okazja Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolno - siedliskowa położona zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Przybiernowa. Dobra komunikacja - S 3 - trasa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 380 m² 177,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie kościerskim w gminie Liniewo we wsi Chrztowo. Działka o powierzchni 3380 m objęta mpzp tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzy Ci się dom na wsi w spokojnej okolicy, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej działki? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie działka budowlana o pow. 3500 m2 9 km od Łobza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000m2 Rusiec k/nadarzyna. Super lokalizacja! Na sprzedaż piękna działka budowlana 1000m2 Rusiec koło Nadarzyna - z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną! Szukasz cichego.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł40 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****na sprzedaż***działka inwestycyjna**** ***logistyka ***magazyny***produkcja*** - powierzchnia 4 ha - jednym z najlepszych węzłów komunikacyjnych w centrum Polski przy trasie S8 tzw. trasie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 800 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3800 m2 położona w miejscowości Złotokłos gmina Piaseczno (na granicy z Henryków-Urocze). Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł751 m² 299,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m , położoną przy ul. Wąskiej w Łomży. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 746 m² 102,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu i jednocześnie z możliwością prowadzenia usług, zobacz działkę na sprzedaż w Przybradzu. Działka budowlana o pow. 1 746 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę nieopodal wsi Spręcowo w gminie Dywity. Działka o numerze 317/15 i powierzchni 4969 m2, w kształcie prostokąta na.