dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 999 ogłoszeń

459 000 zł4 177 m² 109,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - 4177 m Podzamcze k. Łęcznej | Inwestycja w przyszłość - spokój, przestrzeń, potencjał Lokalizacja: podzamcze, gm. Łęczna, woj. lubelskie Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która może stać się wyjątkowym miejscem do życia lub inwestycji. Na sprzedaż działka budowlana nr 197/4 o powierzchni 4918 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 700 m² 4,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Garki, gm. Odolanów Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca grunty orne oraz tereny zalesione, składająca się z dziewięciu działek łącznego obszaru 1.47.00 ha, w tym Roli klasy VI łącznego.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł920 m² 270,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*Tylko u nas Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o powierzchni 920m2 w świetnym miejscu w Żołędowie, gmina Osielsko. Bardzo bezpieczna okolica, bez hałasu z S-ki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana ze ścianą lasu od północy (tworzy klimat a jednocześnie nie zabiera słońca). Działka położona pomiędzy Bydgoszczą a Inowrocławiem, przy ul. Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł2 249 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż znakomitą działkę budowlaną położoną w Rydułtowach pomiędzy ulicami Szpaków.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 700 m² 70,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie pól i lasów w miejscowości Mlądz w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 081 m² 40,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej cenie! Jedyne 40 zł za m 2! na sprzedaż! Kompleks 3 działek! Zelgniewo, gm. Kaczory! Przedmiotem oferty jest działka niezabudowana o powierzchni 2081 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł779 m² 836,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję Działka budowlana usytuowana w centrum Chojnowa na ulicy gen. Maczka na osiedlu bloków mieszkalnych, w kształcie prostokąta o wymiarach 64 x 10m.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 562 m² 92,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej i urokliwej części Rudzienic, zaledwie kilka minut od Iławy (woj. warmińsko-mazurskie). Dostępne działki: dz. nr 94/14 powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 600 m² 690,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klaudyn, gmina Stare Babice, kształtna duża działka w dobrej lokalizacji - przy ulicy Rodzinnej. 1600 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ale też pod usługi. : dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 417 m² 232,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Ostrów Wielkopolski. W trakcie wydania wz - bezterminowych pod zabudowę bliźniaczą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z domkiem i stawem | Mała Piaśnica, gm. Puck | 2406 m Marzysz o własnym kawałku natury z dala od zgiełku miasta? Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

4 215 600 zł3 001 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt inwestycyjny powierzchni 7026 m2 położony w miejscowości nadmorskiej jaką jest Rewal. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł1 237 m² 613,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Warszawa Radość (wawer) Bardzo ładna, kształtna działka o pow. 1237 m2, położona w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie nowych domów i zieleni. Uchwalony miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 450 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1.450 m2 położoną przy ulicy Porankowej w Łośnie. Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 281 m² 30,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam wyjątkową działkę położoną w województwie podlaskim powiat Sokólski, gmina Szudziałowo obręb ewid. Nr 5 Dziewiczy Ług Działka mieści się w pięknej, zielonej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

do sprzedania przepięknie położone działki z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki pod lasem, przy asfalcie ( droga Tworóg - Krupski Młyn). Działki : - 418/46.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 044 m² 118,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 30a, w Stryszawie koło Suchej Beskidzkiej - zachodnia część powiatu Suskiego. Działka jest płaska, ma kształt prostokąta o wymiarach 20x150m. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

102 200 zł1 022 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest we wsi Janczewo, w gminie Santok, w odległości ok. 8 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł3 058 m² 275,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Słomczyn, gm. Konstancin-Jeziorna Media Woda - na działce Prąd, gaz i kanalizacja - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu do sprzedaży unikalną działkę budowlaną o powierzchni 3,27 ara położoną przy ul. Podleśna 7 na osiedlu fabrycznym prawie w centrum miasta. Działka narożna (róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 919 m Luboń, ul. Krótka 4 Świetna lokalizacja! Blisko Poznania, a2 i terenów zielonych. Idealna pod dom jednorodzinny. Lokalizacja i otoczenie: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bartoszyce - działki inwestycyjne W strefie gospodarczej I usługowej działki: na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie): - działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 998 m² 240,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla inwestorów! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1 998 m, położoną w malowniczej miejscowości Zawada, w gminie Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

1 729 000 zł29 299 m² 59,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rolno-budowlana położona w malowniczym i spokojnym zakątku Gminy Godów, obręb Podbucze. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł4 170 m² 60,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4170 m na wzniesieniu piękny widok warunki zabudowy Chraboły Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Chraboły, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 719 m² 58,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka bez prawa zabudowy idealna na bazę kajakową - bezpośrednie sąsiedztwo wkry przy ujściu do narwi Gmina Pomiechówek przyciąga walorami turystycznymi. Przyroda, lasy, malownicza rzeka Wkra to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - gliniak, gmina mińsk mazowiecki Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł8 593 m² 174,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna z linią brzegową | Jezioro Wierzysko | Kościerzyna Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Kościerzynie, bezpośrednio nad Jeziorem Wierzysko,.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna od właściciela. Miejscowość Piaski gmina Gilde powiat radomszczański (radomsko). Działki na sprzedaż. Nr działki Piaski 509/10; 509/9; 509/8; 509/7; 509/6 powierzchnia każdej działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 002 m² 164,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1002 m , położona w miejscowości Niecki, w gminie Turośń Kościelna. Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł917 m² 348,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji:   Do sprzedania działka o powierzchni 917 m2 w miejscowości Wólka, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 440 m² 339,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o funkcji rekreacyjnej, nad morzem, dębina ul.Łąkowa, gmina Ustka, województwo pomorskie, 489.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana z funkcją 5.ML teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z czterech działek (nr ew 135,136,137,138) położona w miejscowości Wólka Dworska o powierzchni całkowitej 1.38ha i szerokości 31.5m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł836 m² 167,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy położona niedaleko morza i jeziora, w Mielnie. Prezentowana działka znajduje się około 200 metrów od głównej, asfaltowej drogi wjazdowej do Mielna.

Szczegóły ogłoszenia

117 840 zł982 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działek położonych w malowniczej miejscowości Podkampinos, w sercu gminy Kampinos. Oferowane nieruchomości (różne powierzchnie) są częścią nowo.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną w malowniczym miejscu w Chodzieży. Atuty miejsca to piękna lokalizacja w otoczeniu przyrody, dobry dojazd blisko głównej drogi D11. Dodatkowo miejsce jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł20 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 20.000 m2 zlokalizowaną w Sosnowcu Milowicach przy ulicy Stalowej. Działka przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną lub ok. 50 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka położona w centrum podrzeszowskiej miejscowości Kielnarowa. Działka posiada powierzchnię 21ar. Dla działki wydane zostały (w 2012r) warunki zabudowy na 2 domy wolnostojące.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij