dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

149 000 zł3 906 m² 38,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Limeno Nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezabudowaną działkę w miejscowości Sętal ( gmina Dywity, powiat Olsztyński ) Prezentowana działka ma nr ewidencyjny 29/5 i powierzchnię 3906.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł703 m² 220,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Powierzchnia działki to 703m2 (nr. 2) + udział 1/2 w prawie do działki.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 037 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks ośmiu działek w miejscowości Karbowskie gmina Ełk w odległości 14 km od Ełku, 6 km od Nowej Wsi Ełckiej i trasy Via Baltica. Dojazd do działek gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł2 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m w miejscowości Stare Trzcianno, gm. Szudziałowo, powiat sokólski. Działka posiada warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 304 m² 114,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Łochynia (gmina Mykanów) - na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów - to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: grywałd/ Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 3000m2 Media: możliwość przyłączenia prądu mpzp: działka rolna uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym raportem przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł5 000 m² 444 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana, położona w Mrokowie. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem mn- tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej. Przeznaczenie podstawowe zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł832 m² 323,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 868 m - Szpęgawa, gm. Tczew, woj. pomorskie - 269 000 zł Na sprzedaż działka o powierzchni 868 m , położona w miejscowości Szpęgawa (gmina Tczew, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, o pow. 3014 m2. Położona jest w Małej Cerkwicy, gmina Kamień Krajeński. W swojej ofercie posiadamy działkę, położoną w Małej Cerkwicy, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł70 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjno-przemysłowa o powierzchni ok. 7ha, położona w gminie Wolbórz w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdów z drogi ekspresowej S8. Działka posiada warunki.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł12 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest częściowo(57m) od drogi pod budownictwo mieszkaniowo-zagrodowe.Pozostały teren pod uprawy rolne,Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 259 m² 123,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana nr 314/1 w miejscowości Tyborów idealne miejsce pod budowę domu! Na sprzedaż przestronna, uzbrojona działka budowlana o powierzchni 2259 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł954 m² 157,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna przy drodze wojewódzkiej - Pewel Mała Na sprzedaż działka o powierzchni 954 m położona w miejscowości Pewel Mała, gmina Świnna, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł10 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 105 ara, zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim przy ulicy Krzywej w powiecie Rzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 502 m² 76,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane w obrębie Żółtańce koło Chełma, w drugiej i trzeciej linii zabudowy od ul. Gminnej. Według mpzp teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

338 280 zł2 819 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży proponujemy 6 wyodrębnianych obecnie działek z warunkami zabudowy znajdujących się w najstarszej wsi Kotliny Kłodzkiej - Rogówek. Działki o powierzchni: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł3 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Dobrzyniewo Duże. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł55 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowo- usługowa, na terenie Duchnowa (powiat Otwocki, gmina Wiązowna). Po sąsiedzku obiekty Panattoni, możliwość dokupienia działek od sąsiadów i zwiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 000 zł1 551 m² 700,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu. 1551m2. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Działka w drugiej linii zabudowy od dogi publicznej. 600m do przystanku, 1,5km do najbliższych sklepów. .

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 504 m² 209,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w w Gniewinie. Gniewino to dynamicznie rozwijająca się miejscowość na Kaszubach, która łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 209 m² 90,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane - cyprzanów *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane , każda o powierzchni 1209 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł789 m² 126,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z pięknymi widokami w Ślemieniu - tylko 100 000 zł! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 789 m , zlokalizowana w Ślemieniu przy ul. Dębowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 809 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki przemysłowej ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania działka o powierzchni 1809m2 i wymiarach ok.20m x 90m OFERTA WYŁĄCZNIE W TG-BROKERS!.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki położone w pobliżu S5, przy górnym kanale Noteci. Opis nieruchomości: działka o pow 3334 m2 położona w pobliżu górnego kanału Noteci. Urokliwa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

193 290 zł1 137 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bolesławice, działka budowlana,osiedle Dobra, bolesławiec. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 515/9 o powierzchni 1137 mkw, usytuowanej na obrzeżach miasta Bolesławiec.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 685 m² 48,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Żabno. Atuty: wielkość działki otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł13 219 m² 90,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż I Nowy Prażmów | powiat piaseczyński Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki o powierzchni 1,3219ha, znajdującej się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W zielonej części bronowic małych Willowe otoczenie przy Parku Tetmajera | Kameralna zabudowa jednorodzinna | Dojazd utwardzony To idealne miejsce dla osób planujących budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Mokrzeszowie! W pobliżu działki jest prąd oraz kanalizacja miejska. Prąd do 100 metrów. Teren działki częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

69 160 zł988 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działki budowlane - Myszęcin, gm. Szczaniec W ofercie posiadamy działki budowlane położone na skraju wsi Myszęcin, w bezpośrednim sąsiedztwie historycznego parku. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

599 970 zł8 848 m² 67,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - wieszowa - gmina zbrosławice! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 8848 m2 w Wieszowej - gmina Zbrosławice. II 24.MN, ustala się przeznaczenie - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 900 zł7 700 m² 253,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z potencjałem, pod zabudowę bliźniaczą z istniejącym domem dwurodzinnym. Lokalizacja: cieplewo, z której centrum Pruszcza oddalone jest o 4 km. W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość budowlaną o łącznej powierzchni 2132 m, położoną w sercu mazurskiej natury w miejscowości Brajniki, tuż nad brzegiem jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 209 m² 225,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2 876 m w Wilkszynie. W Wilkszynie planowany jest przystanek kolejowy - co jest dobrą informacją dla osób chcących dojeżdżać do Wrocławia bądź Miękini. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 236 m² 210,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z kompleksu trzech działek pozostała do sprzedaży działka nr 362/3 o pow. 0.4263 ha w cenie 290 zł/m2. Orientacyjne wymiary działki to 60x84. Uwaga: istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł2 545 m² 249,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Urokliwe i unikalne miejsce przy granicy z Opolem. Dwie działki na sprzedaż w Luboszycach o powierzchni 2545 m2, oznaczone w planie zagospodarowania przestrzennego - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł860 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Olimpin pod zabudowę jednorodzinną. Kształt zbliżony do kwadratu, wjazd od strony wschodniej. Dojazd ulicą utwardzoną. Media: woda i prąd w drodze. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do kontaktu z naszą ekspertką kredytową Anną Szczęsną, która przybliży możliwość kredytowania całej inwestycji czyli zakupu działki i budowy domu z Rodzinnego Kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 383 m² 207,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka produkcyjna/usługowa\magazynowa. Szczecinek, ul. Pilska. Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2383 m2, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 70 i 71,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł468 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydane aktualne warunki zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Atrakcyjna działka na sprzedaż w miejscowości żakowo - łatwa dostępność komunikacyjna: dojazd autem do Centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij