dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4449 m2 położona w Elblągu przy ul. Polderowej, blisko trasy S7. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, funkcje podstawowe przeznaczenia terenu to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł8 000 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowości Kasina.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 800 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o dużym potencjale - zarówno dla prywatnego inwestora jak i dla dewelopera! Grunt położony jest w Halinowie i ma powierzchnię 2800 m2. Po wydzieleniu drogi zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 760 zł10 798 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 10 798 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o nieregularnym kształcie. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

267 600 zł892 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w otoczeniu domów ? Lubisz spotkania towarzyskie przy grillu i kawę z Sąsiadami ? Chcesz mieć swoje podwórko, jednocześnie nie rezygnując z towarzystwa ? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł4 066 m² 233,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przepiękną działkę budowlaną z pasem zieleni objętą mpzp o powierzchni 4066 m na Kaszubach w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zainwestuj w tę działkę- to dobry pomysł. Działka premium, kameralne sąsiedztwo i ciche miejsce z klimatem. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1238 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 094 m² 228,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1094 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Tąpkowice. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 686 m² 46,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pełkiniach koło Jarosławia idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2686 ha (2686 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 290 m² 46,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzegi Przedstawiamy Państwu urokliwą działkę zlokalizowaną w cichym i malowniczym miejscu w miejscowości Brzegi. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu, ma powierzchnię 4290 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł1 133 m² 1 447,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1133 m w prestiżowej dzielnicy Grunwald - Junikowo przy ul. Przepiórczej w Poznaniu - z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

174 350 zł1 585 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy pięknie położną działkę z możliwością zabudowy, w miejscowości Rumejki, 2 minuty jazdy do Juchnowca Kościelnego, 20 min. do Białegostoku. Możliwość uzyskania decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł14 181 m² 17,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Pokaniewo-Kolonia, gmina Milejczyce. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 14181m2. Działka częściowo zalesiona o wymiarach około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę w Osielsku / Myślęcinku położoną w topowej lokalizacji przy ulicy Dziewanny. Grunt mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł10 000 m² 44,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze! Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Oferujemy na sprzedaż dom drewniany typu ,poniatówka" zbudowany w roku 1937, który jest nie tylko świadectwem.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 122 m² 245,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej miejscowości Komarno, nieopodal Jeleniej Góry. Metraż działki 1122 m2 płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 367 000 zł18 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna w południowym Milanówku blisko stacji wkd. Wymiary działki: 33m x 550m Wszystkie media w drodze bezpośrednio przed działką. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 322 m² 105,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to doskonałe połączenie natury, komfortu i świetnej lokalizacji! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł6 800 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż siedlisko składające się z działki o powierzchni 0,41 ha (numer 281/2) w miejscowości Wólka Łózecka (21-570), gmina Drelów, powiat bialski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 619 m² 401,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Doskonała lokalizacja pomiędzy blokami mieszkalnymi! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 16,19 a, położoną w świetnie skomunikowanej części Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł19 744 m² 253,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 19 744 m - Chełmek, ul. Unii Europejskiej | produkcja i usługi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 744 m , położona w Chełmku.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł4 130 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 4130 m2. Skawa-Dominówka. Działka ewid. nr. 5897/18. 2976 m2. Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi publicznej. Grunt bardzo kształtny.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł2 600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Sprzedam klimatyczną działkę w bliskim sąsiedztwie Hotelu Ostaniec w Podlesicach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku blisko Bydgoszczy ? Działka rekreacyjna położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Jagodowie 284m2 z domkiem murowanym- 35m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przy ścianie lasu. Spokojna okolica z dobrym dojazdem do drogi Inowrocław -bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł779 m² 436,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Chochołów, koniówka Z oznaczeniem mpzp symbol 1mnu oznaczający teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Co daje nam wszechstronne możliwości wykorzystujące.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 823 m² 411,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z rozpoczętą budową I pięknym widokiem. Szczecinek, ul. Tulipanowa. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1823 m2, o wymiarach ok. 38m x 48m, z rozpoczętą.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł9 700 m² 91,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podstawowe informacje Lokalizacja: łukta, powiat ostródzki, warmińsko-mazurskie Powierzchnia: 9 702 m (0,97 ha) Przeznaczenie w mpzp: ur - zabudowa rzemieślnicza i produkcyjna Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze znakomitym terenem pod inwestycję deweloperską w świetnej lokalizacji - przy ulicy Kolejowej w Sokołowie Podlaskim. Sokołów Podlaski to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 119 m² 183,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - zabudowa zagrodowa mr z dopuszczeniem mieszkaniowej jednorodzinnej mn - w gminie Strzyżewice, w miejscowości Polanówka, w drugim pasie zabudowy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 118 m² 169,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Podszkle gm. Czarny Dunajec o pow. 2118 m2. Działka o nr ew. 2873 i wymiarach szer. 22-24,5m i dł. 80m. Wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł4 300 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 4300 m , położona w Rzeszowie, w dzielnicy Przybyszówka. Nieruchomość będzie dobrą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy 1274 m Marcelewo, przy lesie, blisko jeziora Borówno! Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1274 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki poza miastem, w spokojnej i zielonej okolicy? A może potrzebujesz kilku działek w jednym miejscu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 161 m² 73,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Bzinica Nowa, gmina Dobrodzień, powiat oleski. Parametry działki: działki o regularnym kształcie, wymiary 28m.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 200 m² 129,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej położonej w Konopnicy składającej się z dwóch działek o łącznej pow. 22000 m2. Działka położona jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 772,20 m² 118,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1772,2 m , położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - Bzie Górne. Nieruchomość znajduje się w trakcie przemiany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1839 m2, zlokalizowana przy ul. Radomskiej w Kielcach. Działka ze spadkiem terenu, niezagospodarowana, w kształcie nieregularnym, zbliżonym do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

488 400 zł2 442 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie działkę usługową o powierzchni 2442 m2 w Maciejowej. Działka o powierzchni 2442 m2 jest w kształcie trójkąta, bardzo dobrze.