dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na łonie natury wśród łąk nad rzeką działka o powierzchni 2610 m2 z czego 1600 m2 to działka budowlana. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej działki rolnej o pow. 2290 m2 za.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł23 700 m² 26,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę w kształcie prostokąta z 50 m linią brzegową jez. Wilczkowo. Cicha spokojna okolica z dala od zabudowań. Idealne miejsce do zamieszkania w oddali.

Szczegóły ogłoszenia

2 475 000 zł8 277 m² 299,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne 8 277 m | mpzp | Józefów, ul. Skrajna Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8 277 m (7 818 m + 459 m ), położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

281 050 zł803 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki gruntu o powierzchni ok. 800m2. Dojazd do działek drogą utwardzoną. Na terenie obowiązuje mpzp. Powierzchnia zabudowy max 50%, 2 kondygnacje z wysokim dachem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Woli Gołkowskiej położona przy trasie S7 (węzeł Antoninów). Mpzp: usługi nieuciążliwe (z dopuszczalną realizacją lokalu mieszkalnego w budynku usługowym!) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł2 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z przeznaczeniem pod wielorodzinną zabudowę mieszkaniową, położona w samym centrum Ząbek. W 2020 roku zostało wydane prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł20 117 m² 49,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomoci poleca hit! Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 20117 m2 w Łochowicach gmina Białe Błota. Opis oferty: obszar przeznaczony dla zabudowy mieszkaniowo usługowej Teren.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 598 m² 175,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni prawie 16 arów, zlokalizowaną w Oborze, przy ul. Liliowej. Odległość oferowanej nieruchomości gruntowej wynosi od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 961 m2. Wymiary: ok 28 m x 35 m. Kształt: prostokąt. Teren działki: płaski. Ogrodzenie: nieogrodzona. Miejsca postojowe: na terenie. Dojazd: nieutwardzona. Droga gminna asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 155 m² 199,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w Pieszycach przy ul. Rolnej. Cechy działki: powierzchnia 1155 m2 , dojazd drogą asfaltową teren płaski, działka ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł3 720 m² 430,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym biznesie w branży turystycznej? Oferuję gotowy, funkcjonujący ośrodek rekreacyjny w miejscowości Skrzynki (gm. Baruchowo). Położony bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 697 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzezowa, gmina Łapanów - działki budowlane z ładnym widokiem. Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2697 m , w skład której wchodzą dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 666 400 zł8 832 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo wielorodzinna, 8 832 m I Opoka Nieruchomości Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni całkowitej 8832 m. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę w Beleniu gm. Zapolice. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 7000 m2, szerokość 30 m. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł840 m² 315,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 840 m - Strzepcz, ul. ks. Blocków Numer działki: 279/60 mpzp: 26 mn Media: woda, kanalizacja, prąd 400 m od jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 840.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 092 m² 183,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Iwanowice o pow. około 10,92 ara. Działka płaska, położona w II linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł991 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 991.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł997 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lipnik, zaledwie 20 minut jazdy od Szczecina oraz 10 minut od Stargardu. Lokalizacja: - spokojna, rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 468 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dostępna od zaraz. Działka o powierzchni 1468 mkw z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w Kotlinie Kłodzkiej. Zjazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 217 m² 101,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Olimpin (w pobliżu Stadniny Koni Olimpia ) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1217 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 400 m² 139,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną, widokową działkę rolną w Zawoi. Powierzchnia całkowita to 24 ary. Działka położona na wysokości ponad 800 m n.p.m. z widokiem na Babią Górę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł526 m² 188,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży udziałów w działce rolnej położonej w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka (dzielnica Obłuże). Możecie Państwo w niskiej cenie, dokonać.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 098 m² 287,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kształtna działka budowlana o powierzchni 3098 m2, położona w m. Ujazd gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną oraz drogą prywatną ok.45m ( udział we współwłasności).

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 418 m² 271,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Goduszyn Buduj od zaraz bez stresu i formalności! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i panoramy Karkonoszy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł16 200 m² 113,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,6152 ha w skład której wchodzi obszar leśny , około 36 ar , oraz działka budowlana. Sprzedaż dotyczy obszaru 5 działek. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 671 m² 14,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* siedlisko Strabla * działki ze stawem * Działki rolne, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 34119m2 w malowniczej wsi Strabla gm. Wyszki. Na terenie nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 070 m² 98,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przestronna działka w otoczeniu natury Gorzelnia / Blachownia Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 5070 m , położona w miejscowości Gorzelnia, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

159 500 zł4 021 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona