dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

370 300 zł1 058 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mpzp Głogów Młp. Zabajka 10,58ar Głogów Małopolski Działka pod planem zagospodarowania przestrzennego 14MN (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) OPIS NIERUCHOMOŚCI : -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

713 400 zł3 189 m² 223,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Knurowie przy ul. Kilińskiego o powierzchni 3189 m , w skład której wchodzi działka gruntu oznaczona nr 894/76 oraz prawo własności trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 110 m² 254,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa, płaska o powierzchni 5110 m, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod usługi. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

153 400 zł2 112 m² 72,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 2112 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr 150, 151, 152, 148/4 oraz 148/7.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 019 m² 98,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w Gołaszycach. Działki o powierzchni : 1) 1018m2 cena 100 tys zl 2) 1019m2 cena 100 tys zl 3) 967m2 cena 100 tys zl W pobliżu działek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 031 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ewidencji gruntów przedmiotowa działka obejmuje: -pastwiska psiv, -pastwiska psv. Działka ze spadkiem w kierunku stawu, o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 002 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy trzy przestronne działki rolne, każda o powierzchni 3002 m , położone w malowniczej Wólce, gmina Ruciane-Nida. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł1 514 m² 169,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na powyższy teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o następujących parametrach: - budynek parterowy z poddaszem użytkowym, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł3 800 m² 172,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 3800 m Janinów | Blisko Czarny Las Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3800 m, położona w cichej i zielonej okolicy Janinowa, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł9 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna położona blisko morza. W sprzedaży dwie działki rolne o łącznej powierzchni gruntów 9 500 mkw., w kształcie trapezu o szerokości ok. 95 m i długości ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Spokojna lokalizacja z potencjałem Nowa Wieś, gmina Międzylesie, powiat kłodzki Nowa Wieś to malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 128 m² 117,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w Donimierzu! Działka budowlana z pięknym widokiem, położona w malowniczej miejscowości Donimierz (gm. Szemud), z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działki w Harszu łączą w sobie spokój mazurskiej przyrody z bogatymi możliwościami aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W okolicy znajdują się ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 102 m² 80,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rypin działki budowlane z potencjałem machdom invest nieruchomości   Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu 8 działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 062 m² 263,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Omiń etap formalności i zacznij budowę od zaraz! Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 0,1062 m położona w malowniczych i prężnie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 000 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne tanie działki W borzestowie na kaszubach 1 km od jeziora Oferuję do sprzedaży przepięknie położoną, tanią działkę w miejscowości Borzestowo. Działka płaska, z cudownym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka nad jeziorem Twoje miejsce na wypoczynek i inwestycję!na sprzedaż malowniczo położone działki o powierzchni łącznej 565 m w miejscowości Blanki, zaledwie 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 860 m² 97,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2860 m , położona w cichej i zielonej części Jaktorowa przy ul. Błotnej. Lokalizacja Działka.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 289 m² 86,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej równowagi między spokojem natury a wygodą miejskiego życia? Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1289 m , usytuowaną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł18 600 m² 47,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazurskie trio marzeń: działka z linią brzegową + siedlisko z sadem + las. Harmonia przyrody na wyciągnięcie ręki. Wyobraź sobie: rano witasz dzień w domu otoczonym sadem, po południu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 020 m² 558,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz miejsca W którym wybudujesz swój rodzinny azyl? Blisko miasta w cichej i pięknej okolicy, niecały kilometr od głównej plaży? Z widokiem na morze? Jeśli tak, to polecam tę.

Szczegóły ogłoszenia

71 250 zł950 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę nr 8 o zabudowie mieszkaniowo-usługowej, pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowaną w miejscowości Parzynów, gmina Kobyla Góra. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 372 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Machowej. Na sprzedaż przedstawiam działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Machowa, gm. Pilzno,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 172 m² 127,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 1172 m2, położona w miejscowości Giże, gmina Świętajno. Nieruchomość posiada udział w prywatnej plaży nad Jeziorem Dudeckim,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł9 339 m² 749,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pow. ok. 94 a dla której ustalono warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji: warunki zabudowy na budowę pawilonu handlowo-usługowego o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna! Działka pod budownictwo wielorodzinne w Sosnowcu Nowy Pekin, ul. Koszalińska 25C Przedstawiamy wyjątkową działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 925.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 216 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na tej malowniczej działce o powierzchni 3216 m2, otoczonej urokami Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego, czeka możliwość stworzenia swojego letniskowego azylu. Grunt objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Górki Wielkie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,5ar. Posiada wymiary 34x31 m. Dojazd drogą gminną asfaltową, ostatni kawałek udział w drodze do utwardzenia.,. Media dostępne to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna nad morzem - pozwolenie na 6 domków | widok na latarnię | ogrodzona | media doprowadzone | możliwość zakupu na cele prywatne Wyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

186 800 zł812 m² 230,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Jeszcze tylko 3 działki! Wyślij smsa o treści - orzesze, a dostaniesz numer działki, pinezkę z dokładną lokalizacją oraz link do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł15 315 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku codzienności? Zapraszamy do Wrąbczynka położonego przy granicy z Nadwarciańskim Parkiem Krajobrazowym. Osa nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 255 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie na sprzedaż działkę budowlaną, pod zabudowę jednorodzinną o łącznej powierzchni 1255 m2 znajdującą się w miejscowości Zabrze - Makoszowy przy ul. Mańdy.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł1 612 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka o powierzchni 1613 m2, zlokalizowana na terenie kompleksu częściowo zalesionych działek budowlanych w Powązkach, gm. Leszno, w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 255 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- inwestycyjną o pow. 1,1255 ha przy ul. Słowackiego. Działka nr ewidencyjny 495/11, obręb 1 miasto Kunów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 131 m² 202,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka o powierzchni 1131m2 w Starych Budach Atuty: -media na działce! Woda ze studni, szambo. Prąd będzie przyłączony w październiku- w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 600 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Udanin, obręb Piekary. Działka o powierzchni 36ar objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł3 955 m² 99,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - typu siedlisko, o łącznej powierzchni użytkowej 3955 m2 w podkaliskiej miejscowości Wolica. Działka w kształcie prostokąta, na froncie 40.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij