dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

485 000 zł4 500 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 1,5 ha - Kruszów, gm. Tuszyn - przy drodze asfaltowej, media w drodze. Część budowlana to 4500 m2. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka nr 37, obręb 57, położona w miejscowości Piaseczno przy ul. Świętojańskiej, o powierzchni 724 m , stanowi atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

97 565 zł1 501 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam i zapraszam na prezentację. Na sprzedaż działki w miejscowości Siemoń w gminie Zła Wieś Wielka. Działki położone w centrum miejscowości, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł986 m² 314,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Uniszowice, gmina Konopnica. Każda z działek charakteryzuje się dogodnymi wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 376 m² 148,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 4376m2 Blisko Jezioro Bytyńskie, dino Obecnie uchwalony plan LVI/473/2023 mn U -teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł4 500 m² 39,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 0,4500 ha (4500 m2) w miejscowości Blinno w ciągu drogi krajowej nr 10. W sąsiedztwie działki woda gminna oraz przyłącza energetyczne. Potrzebujesz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł857 m² 233,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Biurze Korona Real Estate. Mamy przyjemność zaprezentować piękną działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 856 m2. Nieruchomość jest położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 150 m² 260,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1000 m2 w kształcie kwadratu o wymiarach 34x35, położona przy utwardzonej drodze gminnej w miejscowości Budy Grzybek. Media miejskie bezpośrednio przy działce:.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 958 m² 160,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1958m2 z przeznaczeniem pod dom! mpzp, niedźwiedź gm. Kobylanka Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1958m2, zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 012 589 zł40 367 m² 74,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt, który pracuje na biznes Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 40 367 m (4 ha), położony bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8 jednej z kluczowych arterii transportowych.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł14 391 m² 231,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam serdecznie! Prezentuję Państwu na sprzedaż działki położone w miejscowości Pobłocie gmina Linia. Działka rolna nr 291/6 z możliwością zabudowy wraz z możliwością nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka Z warunkami zabudowy - 88 pln / m2 ozn. nr 399/19 o pow. - 0,1039 ha - cena 91 432 pln Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy położona.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 675 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 46675 m2 usytuowana w Zielonej Górze- zawada. Działka w kształcie trapezu. Działka klasy: łiii, łiv, łv, łvi, riva, rivb, w Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł976 m² 203,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowości Kąkolewo. Kąkolewo jest położone bardzo blisko Leszna (niespełna 8 km) i w pobliżu miejscowości wypoczynkowej Osieczna (7.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr 812/7 o powierzchni 714m2 w Opalenicy. Wymiary działki podane na jednym ze zdjęć, powierzchnia płaska. Działka w świetnej lokalizacji, przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w spokojnej, zielonej okolicy Wólka Ostrożeńska, gm. Górzno, powiat garwoliński, woj mazowieckie Szukasz miejsca pod budowę domu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł658 m² 106,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Dzierżno gm Poraj. Działka: powierzchnia: 658 m2 Działka w kształcie prostokąta, zalesiona. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

342 750 zł1 371 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nad jeziorem 1371 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1371 m (nr 10 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie), położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł12 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę rolną o powierzchni ok. 12000 m2, położoną w m Waganowice, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno domami.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 854 m² 207,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centrum Wieliszewa - ul. Niepodległości | 3854 m | mpzp zabudowa mieszkaniowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3854 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł2 002 m² 92,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników, na sprzedaż działka na wyspie Chrząszczewskiej w miejscowości Buniewice. Wielkość działki 2002m2 Nr działki 1/332. Teren posiada mpzp (miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł566 m² 225,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Chojnicach! Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Mam do zaoferowania Państwu działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 557 m² 449,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1557 m Siadło Dolne blisko Szczecina Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1557 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Siadło.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

lekko pochyła, na wzniesieniu, widokowa; media/instalacje: prąd; otoczenie: łąka; dojazd: droga asfaltowa, droga polna; wymiary: 19x32; do sprzedania widokowa działka w Nowym Targu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł2 667 m² 250,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 26 a zlokalizowaną położoną w Głogoczowie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł2 337 m² 194,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę usługowo-mieszkaniową z mpzp Położona w Częstkowie obok Szemuda, 3km od zjazdu z Trasy Kaszubskiej S6 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł98 112 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do nabycia wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 98112 m2 położoną pomiędzy autostradą A4, a drogą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 843 m² 185,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 0,4843 ha, położona w Mściszewie, gmina Murowana Goślina. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Na sprzedaż oferujemy Państwu grunt inwestycyjny o powierzchni 1 ha z możliwością dokupienia kolejnych 2 ha.( działka 5/2) ? Dane podstawowe Numer działki: 5/1.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 041 m² 100,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd k/żywca Działka budowlana ukryta w zielonym zaciszu Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni ok 1041.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pobiedna, ul.Hetmańska, dz. 71/4 * duża działka pow. 2016m2 * mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, działka z widokiem na góry, dostępne media: prąd, wodociąg, dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 123 m² 36,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną o regularnym kształcie i powierzchni 41 arów. Działka zlokalizowana jest w Zalesiu.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 067 m² 134,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz spełnić marzenie o własnym domu pod lasem? A może szukasz odpowiedniego miejsca pod inwestycję lub zabezpieczenie swoich oszczędności? Proponujemy zatem działki budowlane na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 348 m² 159,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 1348 m , położonej w malowniczej części Istebna Jasnowice, w otoczeniu gór i luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 624 m² 52,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o pow. 1624 m2 oraz 2417 m2 w miejscowości Santok. Grunt 1624 m2 o płaskim ukształtowaniu terenu i prostokątnym kształcie. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł7 096 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Pasteura - Północno zachodnia część Przemyśla Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 71 a położona w bardzo atrakcyjnym miejscu - najwyższe wzniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Starych Bielicach w miejscowości położonej zaledwie kilka kilometrów od Koszalina. Działka o powierzchni 1497 m z wydaną.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 200 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała w Otulinie Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 525 m² 13,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sieniawa (gm Raba Wyżna) Powierzchnia działki: 4525m2 Nr ewid. działki 1570/48, 1570/7 Brak formalnego dojazdu do działki. Kupujący nie ponosi kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Lipowej Górze Wschodniej. Dostępne działki: działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 144/31 o powierzchni 1324 m i 144/30.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 161 m² 763,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: -dobry dojazd do obwodnicy, -gotowe usługi na terenie działki, -bliskość lasu, -sąsiedztwo nowego budownictwa, -blisko centrum, -możliwość zabudowy jednorodzinnej lub usługowej.