dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1087 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości brzózki. Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim, w odległości 25 min drogi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 236 m² 120,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy wiesz, że Twój wymarzony dom może stanąć właśnie tutaj? W Nowej Wsi, zaledwie kilka minut od Iławy, oferujemy cztery działki budowlane w sąsiedztwie nowoczesnych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł12 829 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Stefanówka, gm. Tarczyn Na sprzedaż działka nr ewidencyjny 11/4 o powierzchni 1,28 ha, położona w miejscowości Stefanówka, gmina Tarczyn. Przeznaczenie działki Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 562 m² 197,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki budowlanej w Opolu przy ulicy Oświęcimskiej 205 w dzielnicy Grotowice, o powierzchni 1562 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nie tylko dla Developera o powierzchni 3 010 m2. ( 43 x 75 ) sytuowana jest przy drodze asfaltowej oraz utwardzonej. Działka oddalona 35 km od Warszawy między Puszczą Kampinoską,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę rolną w kompleksie 10 działek w Zaleszczycach. Nieruchomość o powierzchni 3200 m2 ma status działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł21 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: stara huta, gm. Krasnobród, powiat zamojski, woj. lubelskie dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Prąd: jest Kształt działki: prostokąt Długość.

Szczegóły ogłoszenia

1 408 560 zł17 607 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa - bratoszewice gmina stryków - 1,7 Ha Zapraszamy do zapoznania się się ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni okoł o 1,7 ha położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

535 002 zł950 m² 563,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kopalino, kameralna miejscowość nad morzem (2,5km), w sąsiedztwie Lubiatowa. Na terenie miejscowości niewielkie jezioro, piękne wyjątkowe lasy bogate w runo leśne. Wygodne przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności. Blisko obwodnicy K5! Dojazd do działki droga utwardzona. Teren w całości utwardzony. Nie wymaga przekształceń - IV klasa gruntu. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 596 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 15,96ar, położona w Krośnie. Zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, działka znajduje się w terenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Kruszew. Działka charakteryzuje się: *powierzchnią 1100m2 *wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł912 m² 246,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Rudach, biały Dwór Szukasz miejsca na budowę swojego kameralnego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł830 m² 1 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka znajduje się przy jednej z głównych ulic Gdyni, która łączy Trójmiasto z Rumią i Redą. Przy ulicy znajduje się wiele punktów usługowo handlowych takich jak salony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - okazja! Duża, kształtna działka budowlana w Wilczopolu Kolonii! Powierzchnia wynosi 1340m2, szerokość 23m. Bardzo ładna, zielona okolica niedaleko Majdanu Mętowskiego i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

276 420 zł2 457 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 8 arów - Brzeszcze, spokojna okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 8 arów, położona w zielonej i spokojnej części Brzeszcz. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 747 m² 526,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dla Inwestora! Działka pod halę, lekką produkcję, flotę, sprzęt Chwaszczyno S6 / Nowa Kielnieńska! Działka nr 1260/12 o powierzchni 4 747 m znajduje się w miejscowości Chwaszczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł313 m² 134,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Włodawa, okuninka, działki nad jeziorem, jezioro Białe, nad stawem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 313 m2 na, znajdującej się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 028 m² 53,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w Bryńsku w gminie Lidzbark w powiecie działdowskim. Działki mają powierzchnię od 1001 m2 do 1185 m2 i znajdują się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 217 m² 87,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania duża działka o powierzchni 3217 m2 położona w obrębie strefy miejskiej głogów. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i w części pod ogrody. Pełne uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł4 480 m² 95,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa z wydanymi wz Działka zlokalizowana przy głównej drodze - Oborniki-Poznań Zapraszam Bartosz   Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 416 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o pow. 3416m2, położoną w urokliwej miejscowości Pasikonie, w gminie Kampinos (powiat warszawski zachodni). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 174 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy o powierzchni 2174 m2. Wydane są warunki zabudowy dzięki czemu można od razu rozpocząć realizację swojego wymarzonego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł992 m² 146,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową propozycją-wyjątkowe działki budowlane, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 781 m² 79,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Harklowej w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Nowotarskiej. Dz. ewid. nr 910/78 i 911/1 Harklowa, gmina Nowy Targ. Powierzchnia 37 ar Wymiary działki: - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 360 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka Rekreacyjna pod zabudowę letniskową o powierzchni 1360m o oznaczeniu 2ML w pierwszej linii zabudowy przy drodze gminnej w bardzo bliskiej odległości do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - - rezerwacja - - - Na sprzedaż działka rolna 3,80 ha w miejscowości Nowy Miedzechów w gminie Jasieniec. W ładnym prostokącie, szerokość od drogi około 102 m. Klasy gruntów III.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli chcesz kupić działkę w cichym i spokojnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę o nieregularnym kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 414 m² 116,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka w spokojnej, malowniczej okolicy, idealna pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia 1414 m , położona w urokliwej miejscowości Poręba, gmina Pszczyna. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł3 800 m² 1 394,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działki zlokalizowane w centrum Gdańska Osowej, w rejonie ulicy Wodnika. Łączna powierzchnia działek wynosi ok. 3 800 m.kw. Zgodnie z obowiązującym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

109 213 zł1 217 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w kameralnym kompleksie 20 działek, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 300 m² 12,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki leśne o łącznej powierzchni 43 arów, położone w miejscowości Kuźmina, gmina Bircza, pow. przemyski. działka nr 613/1 o pow. 0,19 ha działka nr 677 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 385 m² 194,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na prezentację działek położonych w Skrybiczach. Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzebieszowicach nr 175/45 z wydanym pozwoleniem na budowę (1 5 domów) Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osoby poszukującej miejsca pod realizację własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł5 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena tylko 20 000,00 zł Za niewielką kwotę możesz mieć własny las na terenie miasta Siemiatycze. Możliwość posiadania własnego drewna do kominka lub pieca, nie trzeba daleko jechać -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki! Zadzwoń! Warto! Szukasz działki na twój dom? Miejsca, które pozwoli Ci na chwilę oddechu od codziennego zgiełku? Mamy dla Ciebie 2 wyjątkowe działki - każda po 1525 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł5 400 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w miejscowości Jaworowa gm. Raszyn Powierzchnia 5400 m2, możliwość zakupienia dodatkowej części - w całości 1,5 ha. Szerokość 25,3 m Brak Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka nad morzem w okolicy najpiękniejszych plaż.