dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 955 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 955 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,6134 ha oznaczona numerem ewidencyjnym 762/3. Klasyfikacja: riva - orne Względem niniejszej działki został sporządzony projekt pod drugi parking.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 atrakcyjne działki budowlane w Ksawerowie Starym (gmina Stromiec) Idealne pod budowę domu spokojna okolica, pełne media, szybki dojazd do S7 Lokalizacja: ksawerów Stary, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 400 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Paleśnica gmina: zakliczyn działka budowlana 54 ar cena : 300.000! Oferujemy bardzo ładną i widokowo położoną działkę budowlaną w Paleśnicy gm. Zakliczyn. Działka ma nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Brzóze Duże, gmina Rzewno w powiecie makowskim. Powierzchnia 1 000 m w okolicy lasu i zalewu. Identyfikator działki: 141108_2.0003.207/8.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w Dybawce, malowniczej wsi położonej w dolinie Sanu przy drodze z Przemyśla do Krasiczyna Miejsce to w ostatnim czasie zyskało na atrakcyjności.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 482 m² 93,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana nr 153/5 o powierzchni 1482 m2, położona w malowniczym Czasławiu (obok Dobczyc, woj. małopolskie). Działka oferuje doskonałą lokalizację w otoczeniu pagórków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w zacisznej lokalizacji 30km od Kołobrzegu w miejscowości Starnin. Informacje podstawowe: powierzchnia: 864m2 Kształt działki: prostokąt Działka: środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dolny brzeg działki położony jest w otulinie lasu nad Sanem, na przeciwko góry Czulnia. Poniżej działki przepływa wpadający do Sanu potok Zmarzłowy. Górna część działki jest otoczona pasem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 518 m² 243,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie , moja oferta to świetna okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 185 m² 212,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w łańcucie okazja okazja okazja Działka położona w drugiej linii zabudowy. Dla działki wydano wz na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-18

1 400 000 zł18 000 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż terenu inwestycyjnego 1,8 ha | woj. podlaskie Drohiczyn, ul. Kopernika | Własne trafo | pv / Magazyny bess Lokalizacja: drohiczyn, woj. podlaskie Ulica: kopernika Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 678 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam dużą zalesioną działkę tuż za Gdańskiem koło żukowa. Działka położona w spokojnej części miejscowości Glincz , w stronę lasów Babiego Dołu. Atuty: usytuowanie działki przy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa na granicy Krakowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 11 arowa -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 714 m² 67,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 3 714 m2 położonej w miejscowości Walne (gmina Nowinka, powiat augustowski), 16 km od Augustowa, 20 km od Suwałk, 4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł975 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuję Działkę rekreacyjno - budowlaną 975 m2 z mpzp w Marzyszu! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 231 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 47 231 m2 , położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Oksa obok Jędrzejowa. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 550 m² 154,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nr 184/111 (z możliwością zmiany na budowlaną) w spokojnej okolicy- 800 m od jeziora Lewinko, idealna pod domek letniskowy lub po zmianie planu - dom mieszkalny. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy | 4052 m | Binowo, gm. Stare Czarnowo Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4052 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł755 m² 225,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 755 m , położona w miejscowości Ostrów, gmina Aleksandrów. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł947 m² 515,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwolenie na budowę domu. Ustroń Szpitalna do sprzedaży działka o powierzchni 947m2. Parcela posiada prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 242 m² 241,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zakup dla inwestora, kupujący zwolniony z podatku pcc, faktura vat + 23% Zapraszam serdecznie do zakupu działki w kształcie położonej w malowniczym Osowcu gm. Żabia Wola, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł4 706 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na południowym stoku , wysoko z piękną panoramą na góry i otaczające lasy w dzielnicy Pinkas. Media prąd i gaz w sąsiedztwie działki. Wody.

Szczegóły ogłoszenia

195 800 zł979 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przodkowo - Młynek, dwie działki z panoramicznym widokiem na całą okolice. Oferta dotyczy działek o pow. 979m2, 980m2, położonych na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

294 700 zł1 640 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1640 m2 w Borku Starym z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Działka widokowa z piękną ekspozycją południowo zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł2 596 m² 147,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Dąbrowica o powierzchni 2596m2 oraz 2736m2 , oddalone od Jeleniej Góry o 7 km i tylko 10minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 500 zł16 885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren przy drodze wojewódzkiej 645 Łomża- myszyniec Powierzchnia 1,6885 ha. Front działki wzdłuż drogi to 125 m, 135 m głębokość działki, na działkę prowadza dwa zjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

363 360 zł3 028 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł146 000 m² 0,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozległej działki o powierzchni 1,46 ha (146 arów), zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Nockowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowe działki budowlane od 50 zł/m | Opcja z domem | parametry systemowe (dla działki głównej): typ działki: budowlana Cena za m : 50 zł (średnia) Media: prąd, woda (w obrębie), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

1 622 000 zł7 800 m² 207,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Stramnica - kompleks 3 działek | 0,78 ha | 5 km od Kołobrzegu To nie jest pusta łąka w polu` - tylko teren między domami, gotowy pod inwestycję. Na sprzedaż trzy działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

33 046 000 zł50 840 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 5 ha wymiary działki 107 m szerokości, na 480 m głębokości. Nieruchomość bezpośrednio przy trasie poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł917 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 917 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 425 m² 42,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemków, ulica Krochmalna, działka budowlana 1425m2, sprzedam, cena 59900zł. Na sprzedaż działka budowlana między ulicami Fabryczną, a Krochmalną. Grunt o kształcie kwadratu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolno-budowlana z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną lub pensjonat w Kazimierzu Dolnym. W działce jest prąd, gaz i woda. Działka: -powierzchnia 6000m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Srzedam działkę budowlano usługową 45/66 1701 metrów w miejscowości Sarbinowo przy ulicy Polnych Kwiatów (gmina Mielno).Działka jest przygotowana do zabudowy grunt wyrównany i przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Łąkta Górna, gm. Żegocina, powiat bocheński Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Łąkta Górna, w gminie Żegocina,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Świebolubie, blisko Kołobrzegu Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Świelubie, zaledwie 17 km.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł2 355 m² 213,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w Bytomiu przy ul. Energetyki o powierzchni 2355 m w skład której wchodzi działka nr 1303/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014557/3.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł4 200 m² 90,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, otoczoną lasem. Działka płaska i ustawna, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł9 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magiczna działka na zboczu góry z własnym źródłem wody | Gwoźnica Dolna Działki nr 83/1 (0,73 ha) i 86 (0,26 ha) | Łączna powierzchnia: 0,99 ha (99 ar ) Jeśli marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 000 zł50 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 50000 m2. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego to zabudowa produkcyjna, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa. 1).