dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 953 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 953 ogłoszenia

2 200 000 zł5 571 m² 394,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt dla dewelopera z koncepcją 2918 m2 pum Gądów-Jaszkotle Gotowa koncepcja zagospodarowania terenu oraz koncepcja układów lokali - zapytaj o szczegóły! Prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bestwina ul. Rzeczna grunt rolny Proponuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. ok. 5222m2 o wymiarach 70mx70mx60mx110m. Działka płaska w kształcie trapezu, dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 546 m² 128,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 1008/12 położona w malowniczym Jugowie jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości w sercu Gór Sowich. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 958 m ul. Andersa 18a, wałbrzych nr. działki 89/3 Lokalizacja - ul. Andersa 18a, wałbrzych - spokojna, zielona okolica - blisko centrum miasta Parametry nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł48 153 m² 20,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zalesie, gm. Grójec, działka o pow.4,8 ha z warunkami zabudowy. Działka może zostać zakupiona z działką sąsiadującą o pow. 3 ha. Teren posiada potencjał podziału na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 700 m² 15,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż kompleks działek ze stawami (6,97 ha) nowa wola, gm. Michałowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 6,97 ha, położona w miejscowości Nowa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m , położona w Ińsku przy ul. Piekarskiej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje jasne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł14 300 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1,43 ha, położona w miejscowości Stańkowa, w gminie Łososina Dolna, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 400 m² 57,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1400 m2, położona w odległości ok. 2 kilometry od Józefowa nad Wisłą. Działka położona w 1 linii zabudowy, przy drodze asfaltowej o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 860 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2860m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Kruszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 230/38 położona w malowniczym Bieganowie, gmina Nowa Ruda, w samym sercu Gór Sowich i Kotliny Kłodzkiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukają Państwo nieruchomości, która jest gotowa do zagospodarowania od zaraz? Zakątek Dziki to inwestycja land developerska firmy Grunty Premium, gdzie kluczowa infrastruktura została już.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 000 zł165 000 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jest to miejsce na własność po horyzont. Wsród lasów, jezior, pagórków, rzek, strumyków, polan i źródełka to euforyczny teren na ziemi w niezaludnionej jak dotąd części kaszub. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki przy ścieżce rowerowej w miejscowości Las Winiarski - 5 km od Buska-Zdroju. Nowo powstająca dzielnica domów jednorodzinnych nieopodal uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł4 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną/ Usługową/ Zagrodową w otoczeniu wolnostojących domów jednorodzinnych. Oferuję do sprzedaży, działkę budowlaną położoną w Borównie gmina Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł828 m² 229,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w best nest! Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną w pięknej, świetnie skomunikowanej miejscowości Łodygowice. Dojazd do Bielska-Białej jest krótszy niż Teleexpres. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 013 m² 1 382,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego położonego w strategicznym punkcie Kwidzyna przy ul. Chopina (obręb 0010). Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 025 000 zł4 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni około 0,45 ha, wymiary działki 90x50 m, dojazd drogą gminną Dostępne wszystkie media miejskie, prąd przy działce, gaz 130.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł876 m² 410,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 400 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domkiem 35 m w spokojnej okolicy - 135 000 zł Na sprzedaż działka o powierzchni 2400 m , w tym około 700 m działki budowlanej. Na działce znajduje się domek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 608 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 4608 m2 zlokalizowana w miejscowości Oblęgór (gm. Strawczyn). Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego około 1800 m2 (około.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 011 m² 148,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W nieruchomości labirynt! Na sprzedaż atrakcyjna, urokliwa działka budowlana o powierzchni 1011m2 położona w miejscowości Hutki gm. Konopiska,.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 493 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest ciekawa działka budowlana (14,93 ar) w miejscowości Łęka, gm. Korzenna, pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zlokalizowana końcu spokojnej uliczki w sąsiedztwie lasku sosnowego w otoczeniu domów wolnostojących , z dala od zgiełku i hałasu ,gotowa do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niedaleko Jeziora Rokola i Pałacu Bielińskich w Otwocku Wielkim; 4 działki budowlane z wydanymi Warunkami Zabudowy, zatem z zapewnionym pozwoleniem na budowę po wejściu w życie.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 000 zł3 400 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Na sprzedaż działka budowlana położona w wyjątkowym kompleksie 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 105 m² 398,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania ciekawą, narożną działkę o pow. 1105m2 w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej - dz. nr 725/20. Wymiary działki to 38m x 34m x 27m, wjazd od południa lub zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie budowa domu nie zaczyna się od walki z urzędami, błota na budowie i karczowania zarośli? W eko-Osadzie Przezmark przygotowaliśmy grunt tak, abyś mógł skupić się.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 660 m² 40,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka o powierzchni 3660 m2 położona w Częstochowie, na granicy dzielnic częstochowa/kiedrzyn w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 578 m² 195,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca. Na sprzedaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chciałabym zaproponować Państwu 3 działki budowlane w malowniczej miejscowości Małe Gacno w gminie Cekcyn. Działka: powierzchnie działek są następujące: 1047 m2, 1270 m2, 1067 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z własnym lasem - to idealna propozycja dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku i cieszyć się swobodą wypoczynku na własnym, zielonym terenie. Oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 153 m² 110,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec/ okolica skoczowa płaska, widokowa działka budowlana Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchi ok 11,5 ara ( istnieje możliwość zakupu większego areału) pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 714 m² 232,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 760 m² 226,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków? To idealna działka dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1760m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

W sprzedaży 2 działki zlokalizowane przy ul. Przylasek w Rzeszowie. Działki znajdują się z dala od zabudowań, co jest dużym atutem. Łączna powierzchnia działek wynosi 3,14 ha, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2832 m 2 , położona w miejscowości Niestuszewo bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka o wymiarach 45 x 92 m. W tylnej części.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 039 m² 143,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej malowniczych części Beskidu Wyspowego. To miejsce zachwyca przestrzenią, spokojem i pięknymi panoramicznymi widokami na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

8 840 000 zł13 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Unikalna okazja inwestycyjna: enklawa Radość - premium escape! Wyjątkowy kompleks 4 działek budowlano-leśnych w sercu warszawskiego Wawra (radość). Doskonała lokata kapitału pod budowę.