dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł1 792 m² 199,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które daje Ci także możliwość prowadzenia biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 37/1 i 37/5, położona na wzniesieniu, w spokojnej i malowniczej części Cedyńskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja wyróżnia się wyjątkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwie atrakcyjne działki gruntu idealne pod budowę domu jednorodzinnego, zlokalizowane w Nowogrodziec. Działki położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł983 m² 61,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, działki rekreacyjne w Dzbądzu prąd, las i bliskość rzeki Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki rekreacyjne w miejscowości Dzbądz (pow. makowski), położone.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 849 m² 339,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1849 m2 w Rozalinie koło Żabiej Woli. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu o szerokości od drogi gminnej ok 76.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna mieszkaniowa o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Bobrowniki gmina Chociwel. Działka posiada bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka budowlana położona blisko Cieszyna - Leszna Górna. Teren całkowicie płaski z dobrym dojazdem (droga utwardzona) oraz mediami: prąd, gaz, wodociąg. Po zakupie można podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł2 600 m² 41,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Łomów, gm. Zagórów Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej i spokojnej okolicy, z wydanymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 001 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dzialka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy powierzchni 3001 metra kw. z bezposrednim dostempem do drogi asfaltowej.W niedalekiej odleglosci dzialka zabudowana budynkiem jednorodzinnym. Media.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 019 m² 157,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. ok. 1020m2 , położoną w miejscowości Trypucie. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. W ulicy zlokalizowane:.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł9 999 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - piękna działka budowlana o pow. 9999 mkw, o wym. ok. 72 m x 146 m, położona przy lesie, na uboczu w terenie prawie płaskim. Media: dostępny prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 060 m² 300,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka Budowlana w Uzdrowisku Supraśl - Twoje Miejsce w Sercu Natury Marzysz o zamieszkaniu w miejscu, gdzie natura łączy się z komfortem życia? Ta Działka w Supraślu to.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł2 520 m² 118,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow 25,2a posadowionej w urokliwej miejscowości Szydłów.Działka nr 293/3. Woda,kanalizacja, prąd 20 m od.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł911 m² 658,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzp/media! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

70 400 zł880 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w miejscowości Gwieździn (gmina Rzeczenica, woj. pomorskie). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 320 m² 167,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - świątniki, gmina trzebnica Spokojna okolica z przepięknym widokiem - idealna pod budowę domu jednorodzinnego Lokalizacja: świątniki, gmina Trzebnica, powiat trzebnicki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 772 m² 112,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1772 m2 położona w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju - dzielnicy Bzie. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera. Mirocin Średni - 22 km do Zielonej Góry i 6km do Kożuchowa. 7 hektarów gruntu rolnego niskiej klasy rvi, zlokalizowanego przy włożonej kostką betonową i oświetlonej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 079 m² 240,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 11 arów Zarzecze (gm. Boguchwała, pow. rzeszowski) | Bezpośredni zjazd z drogi gminnej | Media: gaz, prąd, woda | Cena: 260 000 zł (do negocjacji) | Cena za ar:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna, duża działka budowlana w miejscowości Kielno gmina Szemud w pobliżu drogi Kielno-Szemud w spokojnej okolicy w pobliżu lasu. Drogą asfaltową ok 1,5 km do wjazdu na S6.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 426 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam inwestorów jak i osoby indywidualne. Działki w atrakcyjnej lokalizacji - Janiszew. Rekomendowana sprzedaż zestawu 3 działek - sprawdź szczegóły w ogłoszeniu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł900 m² 1 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta właściciela. Działka 64/14 z obrębu 4-16-05. Możliwość zakupu od 1 do 5 działek. W wewnętrznej (prywatnej) drodze odchodzącej od ulicy Mochtyńskiej. Wjazd przy sali zabaw Gumiś.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł21 811 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana ze stawem rybnym o łącznej powierzchni 21811 m2 w Janinowie koło Grodziska Maz. Działka składa się z powierzchni budowlanej ok 4200 m2, stawu ok 8 tyś m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 381 500 zł13 815 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - Wiele, gm. Mrocza, powiat nakielski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka nr 416, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 999 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,2999 ha położona w miejscowości Uście Gorlickie, zaledwie ok. 5 km od Jeziora Klimkowskiego. To propozycja dla osób szukających miejsca pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł5 415 m² 738,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna Opole, kolonia Gosławicka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem rozwojowym, zlokalizowana w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren przemysłowy wraz z zabudowaniami. Działka o powierzchni 1,08 ha przeznaczona pod produkcję nieuciążliwą, z przeznaczeniem pod magazyny, logistykę, usługi, handel Na.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 664 m² 69,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rybnik, dzielnica Popielów, ul. Jana Rericha (między nr 20 a 24) Działka o pow. 0,1664 ha położona zgodnie z mpzp w terenach: - 544 m2 - tereny zabudowy mieszkaniowej (a73mz) -.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 977 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Chrzanowie Małym w szybko rozwijającej się okolicy. W pobliżu nowe domy jednorodzinne. Działka znajduje się przy drodze lokalnej w pobliżu trasy prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł36 565 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Zagórze, gm. Mucharz - przysiółek Leśniówka. Grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 3,6565 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 107 m² 298,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie film z drona - Kliknij Na sprzedaż działka budowlana 1107 m Przezchlebie, powiat tarnogórski Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł1 745 m² 326,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz wyjątkowej działki pod budowę wymarzonego domu, zatrzymaj się, nie musisz szukać dalej! Przede wszystkim bezpieczny zakup. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka w cichej i spokojnej części Mierzyna, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia 804m2, z obowiązującym na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna działka o pow. 6700 m2 na Mazurach z wydanymi warunkami zabudowy na budowę pięciu budynków rekreacji indywidualnej. Lokalizacja Skraj spokojnej, mazurskiej wsi Zełwągi położonej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 8 działek o powierzchni od 0.0857 ha do 0,1233 ha w Lubsku (pow. Żary) przy pięknej nowo wybudowanej ul. Gdańskiej w cenie 120 zł za m2. Są to działki rolne w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 200 m² 170,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 2200 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł22 794 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej działki inwestycyjnej w zachodniej części województwa wielkopolskiego, usytuowanej przy osi Warszawa-Poznań-Berlin? Wykorzystaj szansę na zakup tej wyjątkowej nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

116 920 zł1 580 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1580m2. Wymiary działki ok. 45m x 35m ( szerokość działki od strony drogi wewnętrznej ok. 45m) Cicha i spokojna okolica. W ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 103 m² 243,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kameralnej okolicy Biłgoraja - idealna pod dom i działalność ul. Szymborskiej, m. Biłgoraj Położenie i okolica: działka położona jest w urokliwej i spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij