dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

975 000 zł201 m² 4 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 674 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przepiękną leśniczówkę, która spełni marzenia o spokojnym, otoczonym naturą domu. Zlokalizowana w Gołąbkach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pragniemy przedstawić Państwu gotowy segment domu o powierzchni użytkowej 104 m (110 m po podłodze), usytuowany na działce o powierzchni 500 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 348 000 zł162,92 m² 8 274 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Nowoczesny bliźniak na sprzedaż - Siechnice Powierzchnia użytkowa: 162,92 m | Ogród 178 m | Garaż dwustanowiskowy | Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2026 Na sprzedaż elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych części Wejherowa - przy ul. Karnowskiego. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, w bliskim otoczeniu wyciągów i tras narciarskich, składająca się z budynku mieszkalnego dwu-lokalowego. Działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł108 m² 7 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Polanica Zdrój. Budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 108 m kw., położony na działce o pow. 433 m kw. Dom jest w części po kapitalnym remoncie tj. okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowa cena! Nieruchomość znajduje się we wsi moskiewce w gm. Orla woj. podlaskie. Siedlisko z drewnianym domem o powierzchni działki 0,19 ha. Dom drewniany około 50 m2 do remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł230 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mint Property oferuje na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej, willowej części dzielnicy Kliny, w okolicy ulicy Zagaje. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł380 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Wojciechowice, działka zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym 2 kondygnacyjnym o całkowitej powierzchni ok. 380m2, z ładnymi drzewami, ogrodzona. Budynek składa się z tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 370 000 zł155,30 m² 8 821,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterowy Dom w zielonej i spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł102,80 m² 5 593,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość- piętrowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 102,8 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok 175 m 2 , posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 681 m 2 , położony w urokliwym, spokojnym miejscu przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł467,70 m² 3 420,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł138,62 m² 12 191,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż bliźniak zlokalizowany na Osiedlu Miodowa II wybudowanym przez dewelopera Vast Bouw w 2015 r. Osiedle uwielbiane przez Szczecinian ze względu na lokalizację i jakość wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł100 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przyjazne miejsce do życia na zachodnich obrzeżach Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników i bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł250 m² 10 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żyj i zarabiaj u stóp Babiej Góry. Dom z częścią komercyjną w Skawicy. Szukasz domu gotowego do wejścia, który zarabia na siebie od pierwszego dnia? Ta oferta łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

868 999 zł130 m² 6 684,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Domów wolnostojących w Józefowie jest coraz mniej. Parterowych - praktycznie się już nie buduje. Dziś w tej okolicy powstają głównie bliźniaki i domy piętrowe. Dlatego taka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90,32 m² 8 303,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w kameralnej i zielonej części miejscowości Przemysław (gmina Stegna). Nieruchomość stanowi idealne połączenie spokoju, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł112,48 m² 11 015,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów! Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł155 m² 10 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nowoczesny dom w Mierzynie - kameralna enklawa, wysoki standard, pompa ciepła Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 900 zł98,40 m² 7 620,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Bronisławowie komfort i spokój blisko Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej działce ok. 1100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:84 m²

Nowa oferta, dostępna od zaraz! Bez podatku pcc, bez prowizji dla biura Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej usytuowany na osiedlu Harmonia Park. Jest to owe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł235 m² 8 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie komfort, przestrzeń i spokój, a jednocześnie pozwoli wygodnie dojechać do centrum Warszawy? Ta nieruchomość przy ul. Nurmiego 19 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł111 m² 14 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 111 mkw. z poddaszem, położony na działce 1000 mkw. Powierzchnia domu została funkcjonalnie podzielona na cztery pokoje, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 295 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Stara Jabłonka! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest we wsi Stara Jabłonka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowoczesny dom | 146,78 m + poddasze | mysłowice stara wesoła | 1 150 000 zł Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej/dwu-.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 849 m²

Dom z potencjałem w cenie mieszkania - Trzcianka, os. Domańskiego Są miejsca, które od razu są gotowe do zamieszkania i są takie, które dają możliwość stworzenia czegoś dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł124,60 m² 13 563,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie. Dom jednorodzinny z garażem. Położony na działce o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł133 m² 8 233,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kameralne osiedle w zielonym zaciszu - zostały tylko 2 segmenty! Są takie miejsca, do których wjeżdżasz i po prostu wiesz, że to jest to. Cisza, nowa zabudowa, las dookoła i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:441 m²

Opis: w naszej ofercie budynek mieszkalny do własnej adaptacji. Idealny dla osób poszukujących nieruchomości o dużym potencjale, której można nadać osobisty charakter. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Agent: emilian Janusz Tel:   Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł70,61 m² 7 066,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:174 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowych domów w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji zaledwie 6 km od Brzegu! Pokazane zdjęcia są.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:218 m²

Wyłączność. Do sprzedania nieruchomość gruntowa budowlana zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, o powierzchni użytkowej ok. 70 m2 położona w Kętach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom piętrowy z dużą działką na osiedlu Południe - Włocławek Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż przestronny dom piętrowy o dużym potencjale, zlokalizowany na osiedlu Południe we.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł45,56 m² 2 743,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:116 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji + duży grunt Pęzino, 12 min od Stargardu Pęzino spokojna miejscowość w gminie Stargard, z szybkim dojazdem do miasta (ok. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł131,28 m² 2 886,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Skrajny segment w Oborze wyjątkowa cena 379 000 zł! Na sprzedaż skrajny segment domu szeregowego w spokojnej i zielonej miejscowości Obora, zaledwie kilka minut od Lubina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł161,70 m² 10 197,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 NOWA CENA! Dom wolnostojący z 2014 roku o powierzchni użytkowej 161,70 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł40 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom z dużą działką w atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż nieruchomość położona na działce 2812 m w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.