dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

102 000 zł40 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom z dużą działką w atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż nieruchomość położona na działce 2812 m w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł414 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania Dom wraz z dodatkowymi pięcioma mieszkaniami na wynajem. Cała nieruchomość zajmuje 414m2 w jej skład wchodzi dom 312m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł84,23 m² 6 292,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:744 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę zakupu nieruchomości bez konieczności ponoszenia kosztów prowizji oraz podatku pcc! Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł140 m² 5 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Myślenice - Chełm. Na sprzedaż dom jednorodzinny w atrakcyjnej cenie! Nieruchomość położona jest na 10 arowej działce, co zapewnia komfort, prywatność oraz wiele możliwości aranżacyjnych -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,49 m² 8 563,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Na sprzedaż dom 2b w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 541,46 m2 Powierzchnia 122,49 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Atrakcyjna oferta! doskonała lokalizacja! dom wolnostojący*** cena ofertowa za stan surowy otwarty bez garażu! *** doprowadzamy dom do stanu deweloperskiego A nawet pod klucz! umów się aby.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł485 m² 12 371,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Na sprzedaż: zadbana Willa na Borku w Wrocławiu! Lokalizacja: wrocław, ul. Jastrzębia, tuż przy bocznej ulicy Hallera. Doskonała lokalizacja, zaledwie 2,1 km od centrum miasta, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 341 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż Kolbark, serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Kolbark, gmina Klucze w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:623 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej Siemiatycze, ul. Mokra 10 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m położony na działce 623 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł157 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:966 m²

*Nowoczesny dom premium z osobistym dostępem do jeziora Necko - Augustów* **możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą - w Augustowie, suwałkach lub Ełku.** Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł74,50 m² 3 879,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 555 m²

Dom z klimatem i dużą działką w spokojnej okolicy Boguszyny, gm. Pełczyce Cena: 320 000 zł Powierzchnia użytkowa: 75,40 m Powierzchnia działki: 2555 m Działka nr 10/1.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Czerce, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł129 m² 1 782,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Dom z 1885 r. przy Pałacu w Rzuchowie - unikalna nieruchomość z historią i potencjałem inwestycyjnym. Są nieruchomości, które kupuje się dla metrażu. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł593 m² 927,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta sprzedaży domu - suwałki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 700 zł120,11 m² 8 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Idealny dom dla rodziny w Gdyni - Flora Park! To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej oferty domu z własnym ogrodem, prywatną przestrzenią, zielonym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Grabówka, na działce o powierzchni 711 m , szerokiej około 20 metrów i powierzchni zabudowy 110.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł252,59 m² 3 440,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży dużego domu piętrowego na obrzeżu miasta. Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny? Masz pomysł na firmę i potrzebujesz miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł175 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 411 m²

Stadniki (gm. Dobczyce) - oferuję do sprzedaży dom wolnostojący z bardzo ładnym widokiem. Budynek w dobrym stanie technicznym o powierzchni 115 m2 (pow. całkowita 175 m2). Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł700 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży bardzo ekskluzywna posiadłość na jednej z dzielnic Bydgoszczy. Pomimo że do Centrum mamy ok 10 min dom otacza pieknie zadbana i zagospodarowana działka o powierzchni ok 3 tys.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący W osowcu Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom wolnostojący z 2025 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy Osowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

Piękny dom blisko Rynku w Niepołomicach Wysoki standard | Doskonała lokalizacja | 900 m od rynku Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł113 m² 6 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Energooszczędny Dom Modułowy z możliwością instalacji oze: pompą Ciepła, dachem Solarnym-Fotowoltaiką i Magazynem Energii! Dom parterowy ma wiele zalet, które mogą uczynić go atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł169,20 m² 7 086,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

***przytulny dom w otoczeniu lasów w Śródlesiu*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu zlokalizowanego w Śródlesiu koło Białegostoku. Dom w z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł215 m² 3 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Dom mieszkalny o pow. 95,7 m2, + dom stan surowy otwarty o pow. 94,4 m2 z funkcją usługową o pow. 34,8 m2 na działce o pow. 3772 m2 Przedmiotem oferty są dwa domy położone na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Super działka z domem do remontu - cena działki. Okazja! Posiadamy w ofercie do do całkowitego remontu dom na działce o pow. 2400 m 2 w w dobrej lokalizacji, na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł274 m² 2 737,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Klepacze gm. Choroszcz. Parametry nieruchomości: - budynek parter + piętro oraz poddasze użytkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł211 m² 12 085,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - jest to połowa bliźniaka o bardzo wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia. Prezentowana nieruchomość posiada duszę i klimat domu rodzinnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł450 m² 1 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Atrakcyjny dom wraz z miejscem na różnego rodzaju działalność w miejscowości Czerna. Nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym, sklepem z ceramiką bolesławiecką, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 347 000 zł131,63 m² 10 233,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta sprzedaży nowoczesnego domu dwulokalowy w Krakowie. Położony w dzielnicy Podgórze między Kobierzynem a Kliny Zacisze. Inwestycja obejmuje dwa niezależne lokale mieszkalne: dom.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż mały domek ok. 50 m2 w zabudowie bliźniaczej położony na urokliwej działce z dala od innych zabudowań. Nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej - podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł150,50 m² 5 973,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

Polecamy zakup domu na nowoczesnym, rodzinnym osiedlu w Baninie. Domy na osiedlu w Baninie to przede wszystkim przemyślana powierzchnia, zapewniająca komfort i wygodę. Zaplanowane na 150,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł98,40 m² 25 406,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł94 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 074 m²

Dom | dostęp rzeka Sona | Działka 2074 M2 | Na sprzedaż Dom mieszkalny oraz dwa budynki gospodarcze, w miejscowości Ciemniewko gm. Sońsk, pow. ciechanowski. Działka o powierzchni: 2074m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł267,92 m² 5 968,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:508 m²

Jedyny w swoim rodzaju pensjonat w malowniczej Ustce przy ulicy Krokusowej w zabudowie bliźniaczej przeznaczony pod najem 8 apartamentów - każdy z łazienką oraz aneksem kuchennym!.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł189 m² 2 857,14 zł/m²