dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

239 000 zł80 m² 2 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Zapraszamy do zakupu siedliska znajdującego się w Ostrowitem w gminie Golub-Dobrzyń Na działce o powierzchni 2749 m2 usytuowany jest budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł133 m² 8 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Na sprzedaż zabytkowy dom o niezwykłej architekturze i historii, położony w samym sercu malowniczych Puław. Podstawowe informacje: - powierzchnia działki: 2046 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł225 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Rustykalna posiadłość w pięknej okolicy - Grzechynia. Drewniany dom 225m2 wraz z ogromnym terenem oraz własnym lasem (łączna powierzchnia 33,38 ar). W domu znajduje się własny bar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł116 m² 4 870,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Fajna lokalizacja blisko gór! ale 6,5 km do centrum Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany budynek (budynek B) w zabudowie szeregowej (8 segmentów - pozostały 2 ostanie A i B).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł122,40 m² 4 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowy dom w zabudowie szeregowej | 122,4 m | 5 pokoi | garaż | ogród Lokalizacja: piekary Śląskie Typ nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej Powierzchnia użytkowa: 122,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł262 m² 10 267,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150,90 m² 12 524,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Dom wolnostojący z 2014 roku o powierzchni użytkowej 150,90 m2 (+ garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł196,24 m² 3 541,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Włoszakowice, ul. Wolsztyńska, dom podpiwniczony, powierzchnia 196m2, 4 pokoje ,ogród, dwa garaże, sprzedaż 695 000 zł *cena podlega negocjacji Jeśli szukasz rodzinnego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż piękny Dom w Samociążku! Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego Domu położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł117 m² 24 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy, wykończony pod klucz wolnostojący dom z garażem, ogródkiem i tarasem na dachu - oto alternatywa dla osób szukających wygody, ciszy i nowoczesnych rozwiązań, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł198,60 m² 6 797,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący w zielonej części Centrum. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 538m2. Na powierzchnię użytkową domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, na działce o pow. 1000 m2 w Lublin - Zemborzyce. Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość na obrzeżach miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment z ogródkiem w Runowie świetna lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł240 m² 4 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

- lokalizacja: florynka (gmina Grybów) - Stan: deweloperski (rozpoczęcie budowy: wrzesień 2019). - powierzchnia: użytkowa ok. 170 m (całkowita po posadzce ok 240 m ). - działka: 10,41 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł179,52 m² 8 355,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w Bobolinie blisko Szczecina, 15 min do centrum! Powierzchnia całkowita domu wynosi 179,52 m2, powierzchnia użytkowa 117 + garaż 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

896 000 zł91,50 m² 9 792,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biura I 2% podatku pcc! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę czteropokojowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej na Zielonym Winowie w Opolu! Osiedle Winów składa.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, wolnostojący dom na osiedlu grunwaldzkim! W nowej niższej cenie! 750.000,00 zł do negocjacji! Atrakcyjnie zlokalizowany, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 450 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł108 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Chylice, gmina Jaktorów | 4 sypialnie | garaż | spokojna okolica Jeśli marzysz o wygodnym domu z ogrodem w cichej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200,70 m² 10 961 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Brwinów | działka 865 m. Na sprzedaż oferowany jest dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 865 m, położony w Brwinowie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:564 m²

Oferta inwestycyjna - budynek mieszkalny Z 4 mieszkaniami o pow. ok. 50 m 2 każde. Żory, ul. Słowackiego - centrum miasta Cena: 479 000 złotych Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł132 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 860 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznego domu wolnostojącego o powierzchni około 130 m , położonego na atrakcyjnej działce o powierzchni 2860.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł327,70 m² 2 133,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Dom- w cichej i spokojnej okolicy, w miejscowości Wielkie Budziska. Dla osób ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł315 m² 3 492,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:903 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi po generalnym remoncie, zlokalizowanej w gminie Krzymów, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Dom w cenie mieszkania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , położony na działce 2,15 ar, jest to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m2, wybudowany w 2019 roku, położony jest na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Karsku. Budynek pełni funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł83,40 m² 10 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment o powierzchni ok. 83,5 m2 położony na działce w bardzo ładnym rejonie. Budynek to nowoczesna nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich? Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii. Powierzchnia całkowita: 180 m (.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Grudziądzu w sąsiedztwie Strzemięcina ( dolna część osiedla) Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł140,87 m² 5 671,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje kolejny etap wyjątkowej inwestycji nowoczesnych, trzypoziomowych domów w zabudowie szeregowej, położonej na południu Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł126 m² 9 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży segment o powierzchni 126 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Do budynku należy działka o powierzchni 490 m2. Przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł380 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje do sprzedania bardzo ładny, duży dom jednorodzinny o powierzchni 380 m2.z wieloma możliwościami. Nieruchomość położona jest w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł170,10 m² 5 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym położony na działce o powierzchni 1891m2 zlokalizowany przy ul. Granicznej w Czersku - 2 km od centrum Góry Kalwarii. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa niska cena do końca 2025 roku bez prowizji I bez podatku pcc Inwestycja zlokalizowana 15 km od Wrocławia, w Miłoszycach, niedaleko Jelcza Laskowic. Na 500-metrowej działce posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł101 m² 2 762,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Dom z duszą w Laskownicy Wielkiej - 101 m na działce 0,1420 ha cena:279 000 zł Część dawnego zespołu dworsko-folwarcznego z początku XIX wieku - dla miłośników historii.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł114 m² 8 156,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Ten nowoczesny bliźniak w Koninku (3km od granicy Poznania) został wykończony pod klucz przez renomowaną pracownię architektoniczną. Oferuje 113,9 m komfortowej przestrzeni, 5 pokoi, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł130,22 m² 6 105,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni nieco ponad 130 m z garażem i dużą działką - Kotuń k. Piły Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony na terenie gminy Wiśniowa - w doskonałej lokalizacji, zaledwie 40km na południe od Krakowa. Budynek po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł73,40 m² 6 648,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:378 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19 bez prowizji dla kupującego Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł310,40 m² 5 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Interesujący dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,80m2 i całkowitej 310,40m2 wybudowany w 2000 roku w Nowym Dworze Mazowieckim wg indywidualnego projektu. Parter : wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowy dom w sercu Beskidu Niskiego idealny do zamieszkania lub jako letniskowy azyl Z ogromną przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę zakupu urokliwego domu położonego.