dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom na sprzedaż położony w pięknej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce Górnej. Taka lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, bliskość tras spacerowych, dróg rowerowych i szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35 m² 5 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż oferowany jest dom o powierzchni 35 m , zlokalizowany w miejscowości Joniny, w gminie Ryglice powiat tarnowski. Dom usytuowana jest na działce o powierzchni 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 122 000 zł153,86 m² 13 791,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż skrajny segment w zielonej części Józefowa, gotowy do zamieszkania, z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. To nieruchomość, która wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom wolnostojący Gdańsk Stogi - doskonała lokalizacja 2 km od plaży! Nieruchomość dla rodziny jak i inwestycja generująca dodatkowy dochód! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł88 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Ostatni lokal w cenie 649 000 zł. Ta kameralna inwestycja Panorama Gdowa zlokalizowana jest w malowniczych Bilczycach koło Gdowa (12 km od Wieliczki). Osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł144,74 m² 4 345,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:863 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni ok. 144 m2, znajdujący się w Dąbrówkach, gm. Czarna (odległości 8km od Łańcuta). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł470 m² 7 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:716 m²

Oferujemy na sprzedaż dochodowy dom z pokojami do wynajęcia w Międzywodziu w odległości 400 m od pięknej plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł171,89 m² 9 017,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Harcerskiej w Lubaniu. Budynek charakteryzuje nowoczesny i funkcjonalny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł270 m² 5 551,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 397 m²

Polecam na sprzedaż: komfortowy dom dwurodzinny z dużym ogrodem oraz ogrodem zimowym w Białczu pod Witnicą. Na sprzedaż: wyjątkowy dom, wybudowany w roku 2006 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,30 m² 7 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w nowej kameralnej inwestycji w Paszkówce na działce o powierzchni 6 arów. Dom o powierzchni użytkowej 101,52.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł166 m² 5 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 800 m²

Wyjątkowa posiadłość z własnym lasem | 2,68 ha | Sierpowo, gm. Czarne Na sprzedaż wyjątkowa, starannie utrzymana nieruchomość rezydencjonalna położona w miejscowości Sierpowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł152 m² 7 361,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam nieruchomość położoną na lubianej dzielnicy Dziesięciny wśród zabudowy jednorodzinnej. Energooszczędny dom szeregowy wybudowany i oddany do użytku w 2018 roku znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł123 m² 16 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wyjątkowa oferta na pograniczu Bielan z Żoliborzem. Idealna dla młodej pary poszukującej swojej pierwszej nieruchomości, jak również dla rodziny z dziećmi, ceniącej spokój i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem w Polkowicach na Dolnym Śląsku. Szukasz nieruchomości, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ten dom w Polkowicach to doskonała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 160 907 zł115,25 m² 10 072,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w spokojnym i zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł274,33 m² 3 262,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:863 m²

Wyjątkowy dom blisko natury przestrzeń, komfort i potencjał inwestycyjny. Lokalizacja Dom położony w malowniczej części Starachowic, tuż przy lesie idealne miejsce dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł842 m² 2 969,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Domek letniskowy z widokiem na Jezioro Dąbrowskie! Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł168 m² 5 351,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży - segment Z garażem, 168 m , działka 800 m , nowiny Na sprzedaż przestronny segment o powierzchni 168 m , położony w spokojnej, części Nowin.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł183 m² 3 633,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Szukasz niewielkiego domu w cichej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Zawadach przy ul. Makuszyńskiego. Budynek ma 95m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 035 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką i budynkami gospodarczymi. Lokalizacja: nikodemów ,gmina Zakrzew, lubelskie Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł195 m² 3 482,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:201 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać na Dzierzkowie i to w domu wyremontowanym i zaaranżowanym przez siebie to teraz możecie spełnić te marzenia. Przedstawiamy dom, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72 m² 23 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 722 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze usługowym, położona w granicach miasta Mińsk Mazowiecki, oferująca szerokie możliwości inwestycyjne i prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł112,14 m² 7 579,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferuję na sprzedaż ładny, funkcjonalny bliźniak w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu w Dobrej, o powierzchni 112,14 położony na działce o powierzchni 338. Dojazd do osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż przytulna połowa domu o powierzchni 62 m2, położona na dużej działce o powierzchni 1264 m2, w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem - zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł71 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Jeśli chcesz - skonfigurujemy Twój dom. Zrobię to z Tobą, byś Ty mógł zająć się już tylko jego urządzaniem. Zadzwoń do mnie, albo wejdź na stronę dewelopera i powołaj się na mnie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 700 zł73,24 m² 8 870,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

Terenowe biuro dewelopera. Skutecznie pomagamy w uzyskaniu kredytów. Gwarantujemy obniżenie kosztów wykończenia wnętrz. Niepowtarzalna oferta! Zostań właścicielem jednego z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76 m² 12 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom z 2016 roku, który przekonuje funkcjonalnością, proporcjami i wygodą, jaką daje dobrze zaprojektowana przestrzeń. W Konikowie, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Nowym Targu w spokojnej dzielnicy miasta, posadowiony na widokowej działce o pow. 1700 m2. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł240 m² 14 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 179 m²

Luksusowa posiadłość z halą produkcyjno-magazynową na sprzedaż Wyjątkowa inwestycja łącząca komfortowy dom i możliwości biznesowe 30 minut od Torunia Luksus, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł176,83 m² 14 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Gdynia Orłowo, dom w zabudowie bliźniaczej nad morzem - 540 m od mola w Orłowie. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 176 m , usytuowany na działce 296 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł539 m² 1 482,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Górsko idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia dochodowej działalności turystycznej. Lokalizacja: zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,90 m² 7 606,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowoczesny bliźniak, 5 pokoi Z ogródkiem - idealny dla rodziny! osiedle rokosowo, ul. Żurawia główne atuty: -Optymalny metraż: 91.9 m2 z przemyślanym, funkcjonalnym układem. -5 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł117 m² 10 170,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuje do sprzedaży nowoczesny dom o powierzchni 117 m , położony w spokojnej i urokliwej części Tarnowa. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 350 zł318,57 m² 2 848,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa inwestor! Oferta na wyłączność tylko w biurze Studio Nieruchomości! Poszukujesz dużego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł119,29 m² 6 278,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w Komorowie, tuż obok lasu, zaledwie 5 minut od Trzebnicy i 20 minut od Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży nowoczesny piękny dom położony na dużej widokowej działce o powierzchni 33 ar pod Dynowem w miejscowości Nozdrzec. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł297,96 m² 8 054,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom piętrowy, murowany w zabudowie bliźniaczej, położony na Węglinie Południowym, os. Węglinek. Spacer 3D Dom o powierzchni całkowitej 297,96 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij