dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce około 6 arów w Łańcucie na ul. Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000m2 Rogowo - 6 km od Stargardu! Oferta sprzedaży nowego domu wolnostojącego, zlokalizowanego na działce 1000m2 w Rogowie gm. Stargard. Budynek w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamknięty, zabudowa - bliźniacza o pow. użytkowej 134 m na działce o pow. 319m. Budynek znajdują się w Bilczy I przy ul. Żwirowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł176,30 m² 5 099,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym, strykowo pod Poznaniem. Pow. użytkowa 164,7m2,2 niezależne mieszkania lub duży dom dla rodziny, 514 m działki ,blisko jeziora, sklepów i kolei Na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł153,30 m² 4 951,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Solida nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowej nieruchomości z 2025 roku, łączącej minimalistyczną architekturę z bliskością natury. Ten nowoczesny segment w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł108,67 m² 5 429,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem, usytuowane w Lęborku przy ul. Nadmorskiej (dawna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:482 m²

Kompaktowy dom po generalnym remoncie- idealna alternatywa dla mieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 55 m , który łączy funkcjonalność, niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

761 400 zł153,84 m² 4 949,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Nowe Bielice, ul. Laurowa Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł760 m² 1 302,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:416 m²

*Wyjątkowa oferta - przestronny dom na sprzedaż w urokliwym Ełku z bajecznym widokiem na jezioro.* Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości w sercu malowniczego Ełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 900 zł105 m² 6 475,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Dom wolnostojącego oferowany w pełnym stanie deweloperskim w miejscowości Piastów (gmina Jedlińsk) koło Radomia. Budynek realizowany według funkcjonalnego projektu "dom w zielistkach.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł99,23 m² 8 767,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Wyjątkowy wolnostojący dom W najbardziej prestiżowej I najbezpieczniejszej dzielnicy gliwic obrońców pokoju Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę zakupu wolnostojącego domu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł409,20 m² 1 099,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Wiosenna przecena - cena spadła o 140 000 zł. Na sprzedaż budynek mieszkalny z lat 90, zlokalizowany w Łobzie, na w pełni ukształtowanym osiedlu domów jednorodzinnych. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł436 m² 11 353,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Na sprzedaż luksusowy i przestronny dom położony na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Miętowej. Miejscowość oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska i nowa zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji! Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. W ofercie domy jednorodzinne wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł135 m² 9 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy wyjątkowy Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

1 200 000 zł157 m² 7 643,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 098 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 2003 roku. Nieruchomość ma 157 m powierzchni oraz 6 pokoi. Budynek cały podpiwniczony z dwoma garażami. Nieruchomość nadaje się idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł122 m² 5 483,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Strzeżenicach! *dostępny jeszcze prawy segment Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Pogórze Ciężkowicko - Rożnowskie Do sprzedania rewelacyjny dom z bali drewnianych z drewnianym tarasem! - Okolice Zakliczyna, paleśnicy! - 7 km do Jeziora Rożnowskiego i Zapory od -.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł242,80 m² 4 530,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:453 m²

Zapraszam do poznania wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom, położony na spokojnym osiedlu Nad Wisłą, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł210,50 m² 10 403,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:624 m²

Urokliwy dom w lesie nad polskim morzem położony na działce o powierzchni 624 m2 - nie przegap tej okazji! Nietuzinkowa oferta domu wolnostojącego położonego na osiedlu domów otoczonych.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,70 m² 11 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł220 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nietuzinkowy bardzo przestronny Dom położony w Szczyrku na polanie Hondraski na wysokości ponad 700 m.n.p.m. Dom ma powierzchnię około 220m2 jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek polecają wyjątkową nieruchomość w Kruszynie, tuż obok Bolesławca. Na posesji znajduje się dom mieszkalny oraz przestronna sala gościnna, idealna do organizacji.

Szczegóły ogłoszenia

607 000 zł220 m² 2 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:349 m²

Pactum Nieruchomości oferuje: do sprzedaży dom po powierzchni ok 220 m położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom dwukondygnacyjny z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł150 m² 7 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Kiełpinie - na kameralnym, spójnym architektonicznie osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł85,80 m² 2 890,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Czemierniki przy ul. Kasztanowej, obejmująca działkę o powierzchni 2014 m2 zabudowaną klimatycznymi budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł167 m² 11 676,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Luksusowy dom Z basenem | nowoczesna elegancja | duża działka 13 arów Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość klasy premium, łącząca nowoczesny design z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z praktyczną dobudowaną częścią mieszkalną lub usługową, idealny dla rodzin, inwestorów albo osób prowadzących działalność. Gdańsk Kokoszki, zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom w centrum miasta z ogromnym potencjałem idealny pod inwestycję lub do własnej aranżacji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony na działce 2,31 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mieczyński nieruchomości przedstawia Państwu: dom wolnostojący o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2100 m2 w miejscowości Cicha Góra. Cena nieruchomości : 650.000.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł119,13 m² 16 704,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

NR oferty: stdoc9213 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem dom, budynek biurowy, domek mieszkalny oraz basen Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 800 000 zł750 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Dwór Z XIX wieku W otoczeniu parku | 6 ha | strzegocin Historyczna rezydencja ziemiańska | Park krajobrazowy | Staw | Po kompleksowej rekonstrukcji | Funkcja rezydencyjna lub hotelowa *****.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł450 m² 15 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:910 m²

Luksusowy dom wolnostojący na sprzedaż w Powsinie, ul. Zapłocie Jeśli marzysz o przestronnym domu w prestiżowej lokalizacji, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł120 m² 12 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Ząbki rejon ul. Piłsudskiego (centrum Ząbek), do sprzedania 1/2 bliźniaka o pow. 120 m2 m2, 2-lokalowy (na parterze i na piętrze) z 6 pokojami, 2 kuchniami i 2 łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł178 m² 5 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Moja drobna sugestia dotycząca namówienia Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami, to sugestia pójścia dalej drogą, która może doprowadzić do zamieszkania we własnym, nowym domu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł420 m² 2 378,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:157 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w Śródmieściu Zielonej Góry, na ul. Wandy. Nieruchomość do remontu, 3 kondygnacyjna , z projektem na rozbudowę ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Ekskluzywny dom w otoczeniu lasu | Marzysz Pierwszy | 230 m | działka 1350 m Wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł248 m² 10 403,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Atuty: -Nowoczesny i inteligentny dom -osiedle zamknięte, monitorowane -6 pokoi -cisza i spokój -materiały wysokiej jakości -garaż 2 stanowiskowy -fotowoltaika lokalizacja Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Parterowy dom o powierzchni użytkowej 105 m2 Nieruchomość w stanie deweloperskim. Praktyczny i przestronny, oraz zastosowane nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Opiekun oferty: barbara Bober   Skrajny dom w zabudowie szeregowej w otoczeniu lasu w Leśnicy Otoczenie nieruchomości: skrajny segment położony w zabytkowej Leśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł108,51 m² 8 100,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Osiedle "nad Strumykiem II" Nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Nowym Kisielinie od sprawdzonego dewelopera - wykonawcy osiedli Nad Strumykiem i Goździkowa na Jędrzychowie.