dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

419 000 zł311,90 m² 1 343,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w spokojnej miejscowości gminnej Księżpol Położenie i okolica: księżpol - miejscowość gminna pełniąca funkcję lokalnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków kupujących z poza ue, wymagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł118,60 m² 13 482,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Wyjątkowa oferta - nowoczesny dom wolnostojący z ogródkiem! Gwarancja prywatności, komfortu i spokojnej atmosfery. Nowa kameralna inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Niezwykłe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł132,85 m² 3 756,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja! Dom w Jaśkowicach (orzesze) 499 000 zł. Większy metraż, świetna lokalizacja! Nowy rok, nowy dom! Zaczynamy sezon 2026 z najlepszą ofertą w okolicy. Zdecydowaliśmy się utrzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł70 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Sprzedam siedlisko z domem i zabudowaniami murowane do remontu działka 48 arów. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł90 m² 3 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Dom wolnostojący, parterowy, murowany w bardzo ładnym miejscu - dwa duże pokoje, duża kuchnia, przedpokój, łazienka, kotłownia - całoroczny nadający się też na letnisko- przy lesie, dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł280 m² 8 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Agent prowadzący: mirosław zięba   Nowoczesna, komfortowa rezydencja położona na widokowej działce w Ustroniu. Znakomita lokalizacja, która łączy w sobie przyjemność mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł170 m² 9 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużą działką - 2400 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wybudowany dom o powierzchni ok. 170 m , położony na dużej działce 2400.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Parter : pokój dzienny 21m2 z kominkiem, kuchnia 5,87m2,łazienka 2,43m2,hol. Poddasze jest dosyć niskie ale mieszczą się tam 3 pokoje : 21,24m2, 6,20m2, 3,90m2. Niezbyt wygodne schody na piętro.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Inwestycja, która zarabia Dochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie. Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł125,23 m² 11 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wyjątkowa Nieruchomość w Pile na Koszycach - Luksusowy Dom z 2024 Roku nad Zalewem Koszyckim | nowa cena 1.449.000 - wysoki standard w W PEŁNI UMEBLOWANY i wykończony. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł174 m² 4 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Dom wolnostojący, posadowiony na dużej, zagospodarowanej działce w miejscowości Studzienice, niespełna 12 km od Bytowa, do centrum Gdańska 95 km. Nieruchomość: budynek w części.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł195,60 m² 7 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z 2001 roku, położony w Rybniku (dz Popielów) To nieruchomość, która łączy elegancję z funkcjonalnością, oferując wysoki standard wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 990 zł180,40 m² 5 543,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł107 m² 1 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż działka 10 ar z domem do remontu Kombornia, działka nr 701 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 10 arów, położona w urokliwej miejscowości Kombornia (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240 m² 8 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł193,90 m² 9 386,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Na sprzedaż gotowy do zamieszkania dom parterowy o powierzchni całkowitej 193,90 m (z czego powierzchnia mieszkalna wynosi 154,10 m ). Nieruchomość zlokalizowana jest w Spalicach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

1 399 000 zł450 m² 3 108,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 688 m²

Masz dość deweloperskich "ogródków" wielkości znaczka pocztowego? W podwarszawskiej Góraszce (gm. Wiązowna) czeka na Ciebie przestrzeń, która nie uznaje limitów. Przedstawiamy połowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 678 000 zł103 m² 16 291,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł124,40 m² 4 662,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m , położony na zadbanej działce o pow. 310.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł100,58 m² 8 938,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Przeźmierowo park - nowoczesne domy Z ogrodem blisko poznania Kameralna inwestycja. Wysoki standard. Nowoczesna architektura. Mamy przyjemność przedstawić Państwu premierę nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł89,60 m² 5 502,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Numer oferty W biurze: sd/elb2/2026 Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 89,60 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Chojny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł165 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

(english version below) Na sprzedaż 5-pok. ustawny dom bliźniak z dużym 2-stanowiskowym garażem - Skawina! lokalizacja: skawina miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa oferta W naszym biurze! Oferujemy dom wolnostojący w centrum Bolszewa. Dlaczego warto kupić ten dom - oto jego atuty: - piękny dom wolnostojący dla rodziny z dziećmi. - słoneczna,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł122 m² 3 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122 m , który jest gotowy do zamieszkania. Oferuje piwnicę oraz garaż, co zapewnia dodatkowe miejsce na przechowywanie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł246 m² 5 243,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej, na terenie ogrodzonym, położony w Chechle Pierwszym. Nieruchomość usytuowana jest na granicy Pabianic i Chechła Pierwszego,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł142 m² 1 901,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej wsi Heliodorowo w gminie Szamocin. Powierzchnia użytkowa domu: 62 m Powierzchnia budynku gospodarczego z garażem : 80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł119,60 m² 8 277,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

**do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Nowym Folwarku w Kielcach** Doskonała alternatywa do mieszkania w mieście, dająca dużą, przytulną przestrzeń domową z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 236 m²

na sprzedaż siedlisko ze starodrzewem w Górach Świętokrzyskich Lokalizacja: bronkowice 29a - Górna Wieś, gmina Pawłów, powiat starachowicki, woj. świętokrzyskie, działka nr ew.: 90 Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Piękny i przestronny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 240 m (wraz z garażem i kotłownią), położony na działce o powierzchni 818 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł225 m² 5 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 165m/2 wraz z budynkiem gospodarczo - usługowym o powierzchni 60 m/2 na działce o powierzchni 1000 m/2 w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł118,60 m² 13 482,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Oferta biura sprzedaży. Większość ludzi szuka większego mieszkania. Ty prawdopodobnie szukasz już domu. Takiego, w którym: - dzieci mają własny ogród zamiast wspólnego patio, - rano pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57 m² 10 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 139 m²

Opis nierucomości Nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o pow. 892 m2 i pow. 247 m2, zabudowana, we wsi Budy-Grzybek. Jest to budynek mieszkalny, murowany, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł363 m² 2 201,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronny, 9-pokojowy dom wolnostojący o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł185 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł138 m² 8 659,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 138 m , położony na działce o powierzchni 170 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł97,70 m² 11 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w podwrocławskich Wilczycach o powierzchni 97,7 m2, zaledwie 400m od granicy Wrocławia. Dom dwupoziomowy z użytkowym poddaszem, ogrodem (60m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,61 m² 8 992,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:84 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w stanie deweloperskim,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij