dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 478 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 478 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł262 m² 3 778,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Wadowicach przy ul. Karmelickiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł130,63 m² 6 392,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu jednorodzinnego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł130,63 m² 6 499,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł108 m² 7 870,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Tylko W studio! Zapraszamy na Dom Otwarty 19.05.2026 r. godz.16.30-18.30 STUDIO Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny i jasny dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment).

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł145 m² 5 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom z duszą i nowoczesną energią - Starogard Gdański, ul. Marii Konopnickiej Przestrzeń, spokój i wygoda - idealne miejsce dla Twojej rodziny Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł213,50 m² 3 742,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 659 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę, dom w sercu natury - Rokocin, gm. Starogard Gdański Komfort, przestrzeń i spokój - Twój własny azyl.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł93 m² 6 397,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w zielonej i spokojnej części Dąbrówki koło Luzina. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Dom A42 to idealne rozwiązanie dla rodzin, które pragną cieszyć się przestrzenią, komfortem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł110 m² 7 536,36 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Marzysz o własnym domu z ogrodem? Chcesz uciec z blokowiska? Od zakorkowanych ulic lub smogu? Trafiłeś pod odpowiedni adres! Ten dom jest idealny dla Ciebie i Twojej rodziny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł105 m² 7 038,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Fajne miejsce do życia W Porcie Drzewnym mieszkasz według własnego rytmu o poranku słyszysz ptaki, popołudnia spędzasz w ogrodzie, na rowerze lub na spacerze nad Wisłą. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł400 m² 4 372,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł250 m² 40 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Do sprzedania perełka Piękny dom z 1924 r. ul. Forteczna Żoliborz Oficerski top lokalizacja - jedna z najlepszych, najbardziej kameralnych, cichych uliczek Starego Żoliborza, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł207,42 m² 3 852,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko W naszym biurze! Szukasz domu w zielonej i cichej części Tarnowskich Gór? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dom zlokalizowany w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł183 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 434 m²

Wyjątkowy dom z bala w malowniczym Uchaniu Dolnym przestrzeń, natura i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala położony w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł210 m² 3 643 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom, czernikówko, 210 m2, 5 pokoi, działka 9800 m2, wolnostojący, dwa garaże. Marzysz o sielskim życiu z dala od miejskiego zgiełku. Zbieraniu owoców z własnego ogrodu, kawie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 000 zł445,40 m² 5 893,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 400 m²

Dom, stary Toruń, 445.40 m2, 8 pokoi, działka 18400 m2, wolnostojący, piętrowy, garaż 2 stanowiska, fotowoltaika. Musisz koniecznie zobaczyć wideoprezentacje tej nieruchomości, która jest załączona.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł190 m² 2 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

Dom, czernikówko, gm. Czernikowo, ok. 190m2, 7 pokoi, działka 3016 m2, wolnostojący, piętrowy, stan do Remontu, mam przyjemności przedstawić ofertę domu zlokalizowanego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł128,18 m² 4 953,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 124,71 m2. Inwestycja znajduje się w Ropczycach i składała się z Sześciu domów! Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł198,85 m² 6 512,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom z podpiwniczeniem oraz budynek gospodarczy nietuzinkowa oferta w zielonej części Dziekanowa Leśnego (bajkowego). Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący wraz z murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł515,55 m² 3 472,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica zlokalizowana w ścisłym centrum Gniezna, przy ul. 3 maja. Nieruchomość położona jest w zwartej zabudowie miejskiej, zblokowana z sąsiednimi kamienicami,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł120 m² 7 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:570 m²

CO sprzedajemy? Dom typu "stodoła" o powierzchni 99 m2 + garaż (21 m2), położony na zagospodarowej dużej działce o powierzchni 570 m2. Dom w nowej cenie - 879 000 pln! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2: - z ogródkiem, - z tarasem na dachu, - i miejscem postojowym przy podjeździe. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom typu "bliźniak" w Solcu Kujawskim przy lesie opis oferty Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony na działce 550 m w Solcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Azyl rodzinny z potencjałem inwestycyjnym! Posesja 1 hektar z dużym domem i budynkami gospodarczymi w Sokołowie Podlaskim. Idealna na komfortowe życie w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł106,24 m² 5 459,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 490 m²

Na sprzedaż parterowy dom w stanie surowym zamkniętym o pow. całk. 106.24 m , położony w dzielnicy Łódź-Widzew osiedle Feliksin. Działka o powierzchni 3 490 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł260 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:26 250 m²

Prezentowana nieruchomość to klimatyczny, urządzony z dbałością o szczegóły wolnostojący dom o powierzchni 260 m2. Położony na zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł88,64 m² 12 849,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej Opypy, powiat grodziski Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 776 m²

Oferta na wyłączność, brak prowizji od kupującego. - na sprzedaż siedlisko przy otulinie parku krajobrazowego puszczy knyszyńskiej, położone W spokojnym miejscu przy lesie I zalewie. NA.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł130 m² 13 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Klimatyczny dom 130 m w centrum Garwolina duża działka 1274 m ! Cena: 1 699 000 zł Lokalizacja: garwolin, ul. Staszica (wyszukana lokalizacja w centrum) Powierzchnia domu: 130.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł193 m² 4 093,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Ładny duży dom, gotowy do zamieszkania w spokojnej okolicy! Oferujemy na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej 170,54 m , położony na działce o powierzchni 790 m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 111 111 zł400 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam na jedyny dzień prezentacji - 18 maja - aby osobiście przekonać się o możliwościach tego domu! dom, który może pracować na ciebie - 400 M2 możliwości Są nieruchomości, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł127,15 m² 9 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu wyjątkową inwestycję nowoczesnych domów jednorodzinnych w standardzie premium, zlokalizowaną na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł59,04 m² 7 113,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w Dąbiu, gmina Psary. Idealna lokalizacja, z dala od zgiełku miasta, wśród terenów zielonych w pobliżu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł81,70 m² 3 610,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Tylko U nas! Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Sufczyn (gmina Dębno). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł217,17 m² 4 351,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy Orzesza - Zgoń. Stan deweloperski Powierzchnia całkowita 217,17 m2 Powierzchnia zabudowy 112,20 m2 Powierzchnia użytkowa 141,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł100,50 m² 5 870,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji - zaledwie 5 minut od Barcina i 10 minut od Łabiszyna. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 80 m , położony na działce o powierzchni 962 m w niezwykle spokojnej i zielonej miejscowości Grojec koło.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł121,09 m² 1 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:441 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł81,39 m² 9 202,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Oferta sprzedaży nowej inwestycji - dostępna wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł125,39 m² 5 183,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

W sprzedaży prawa lub lewa połowa bliźniaka w stanie deweloperskim w Linii o powierzchni całkowita 125,39 m2 i powierzchnia działki 597 m2. Dla zachowania charakteru sąsiedztwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł155 m² 12 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż nowocześnie wykończony, energooszczędny dom wolnostojący z 2014 r. z dużym garażem i w pełni zagospodarowanym terenem. Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł221 m² 12 665,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących połączenia komfortu, nowoczesnych technologii i spokoju, w otoczeniu zieleni i z dala od miejskiego zgiełku. Dom.