dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

1 090 000 zł147,85 m² 7 372,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Wyjątkowy dom przy jeziorze Kalwa miejsce, które trudno porównać z innymi ofertami na Mazurach. Położony w magicznej Osadzie Zamkowej w Pasymiu, zaledwie 100 metrów od prywatnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł129 m² 6 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie! ostatni duży szereg skrajny - gotowy dom! Szczytniki k. Poznania - świetna lokalizacja! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Cena: 819 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:635 m²

Są nieruchomości, które kupuje się takie jakie są. I są takie, w których od pierwszego wejścia widzisz już coś więcej. Kołobrzeska 28 na łódzkim Rokiciu to właśnie ten drugi.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł241,40 m² 3 392,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Dom w zabudowie szeregowej na działce o powierzchni 239m2 na Osiedlu Niepodległości w Słupsku. Zagospodarowany ogród, garaż w bryle budynku, taras, balkon. Całkowita powierzchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł111 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący rok budowy 2017 o klasycznej bryle, położony na działce o powierzchni 2400 m Nieruchomość o powierzchni użytkowej 111 m i całkowitej 161.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł240 m² 4 579,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Dwupoziomowy dom w Tomaszkowie to idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Olsztynem. Tomaszkowo od lat cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł171,81 m² 2 211,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom Rybnik Radziejów ul. Kręta 19 Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie M-3 lub M-4 w bloku z windą w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Wielkopolskiej lub Kurpiowskiej. - typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł151 m² 9 867,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł79,90 m² 1 614,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 79,9 m2 w miejscowości Mielęcin , gmina Krzęcin. Skład lokalu mieszkalnego to : 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135,50 m² 6 634,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom, który oddycha naturą.W miejscu, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory pachną lasem, powstało kameralne osiedle nowoczesnych domów szeregowych. Redykajny to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy? - Pięknie położone, urokliwe siedlisko położone w miejscowości Chłaniów gmina Żółkiewka, 50km od Lublina, 35 km od Roztocza. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70,10 m² 3 552,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Dom wolnostojący 200 m duża działka 1767 m wysoki standard Dąbrówka Dom do wejścia! Liczba pokoi: 5 Garaż: dwustanowiskowy 41 m Lokalizacja: dąbrówka (powiat wołomiński), świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł101 m² 8 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne domy szeregowe w zielonej części Smolca Lokalizacja: smolec - nowoczesna i najszybciej rozwijająca się sypialnia aglomeracji wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 029 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w atrakcyjnej miejscowości Łęgajny przy ul. Topolowej, z doskonałym dojazdem do Olsztyna. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł182,23 m² 7 078,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z: I. Przyziemia: garaż, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł213 m² 6 708,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Agencja kowalewski oferuje Bardzo ładny dom wolnostojący, parterowy w miejscowości Kozły w powiecie wołomińskim , w gminie Tłuszcz. Wybudowany z materiałów wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł74,95 m² 12 274,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Szereg z ogrodem | Kiełczów | 74,95 m | 3 sypialnie Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w zabudowie szeregowej (czworak) przy ul. Cisowej w Kiełczowie. Nieruchomość ma około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 500 000 zł314,48 m² 17 489,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:704 m²

Rezydencja w prestiżowej części Bielawy / Konstancina-Jeziorny zapewnia idealny balans pomiędzy prywatnością, naturą oraz szybkim dostępem do infrastruktury Warszawy. Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł73,71 m² 8 126,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowy dom! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokal skrajny Z ogrodem plus garaż / fotowoltaika / rekuperacja/ ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł174 m² 11 488,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Luksusowy dom na sprzedaż - Częstochowa, parkitka Nowoczesność, komfort i prestiż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 994 m (działki 407 m i 585 m ) z odrębnymi księgami wieczystymi. Wjazd i wejście możliwe zarówno od ul.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł180 m² 4 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom z poddaszem użytkowym oraz jednostanowiskowym garażem, o pow użytkowej 150m2 zlokalizowany na 8a działce w malowniczej części Radziszowa. Nowoczesny charakter prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł94 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Bez pcc, bez prowizji. Bliźniak znajduje się w miejscowości Gniechowice, zaledwie 15 min do Bielan Wrocławskich. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł408,90 m² 6 847,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:339 m²

Oferuję na sprzedaż prestiżową willę miejską o powierzchni użytkowej 310 m , położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych, powojennych części Wrocławia Borek, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w gminie Mykanów, zaledwie około 17 minut jazdy od Częstochowy. Nieruchomość usytuowana jest przy jednej z głównych ulic, z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 770 000 zł173,66 m² 15 950,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium położona w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych części Warszawy - Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64 m² 6 015,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 344 m²

W ofercie sprzedaży naprawdę wyjątkowe miejsce. Kameralne i urokliwe siedlisko w Rekowie, w gminie Kamień Pomorski, w powiecie kamieńskim, województwo zachodniopomorskie. Przez tę.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Studzian, w powiecie przeworskim. Nieruchomość z lat 60-tych, o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł343 m² 2 912,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w Kobylnicy z warsztatem samochodowym na działce o powierzchni 600m2. Zagospodarowany ogród, 11 pokoi, 2 kuchnie, taras, balkon. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 296,40 m2, a w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł199,77 m² 4 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:857 m²

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Planowane zakończenie inwestycji: II-III kwartał 2026 Przedstawiam Państwu energooszczędny dom który łączy elegancję stylu nowoczesnej stodoły.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł130 m² 6 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 744 m²

Oferta na wyłączność - Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji - Cygański Las, ul. Laskowa | Bielsko-Biała Na sprzedaż klimatyczny budynek położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł269 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom salon, 4 sypialnie, 2 pracownie, 2 łazienki garaż w bryle budynku, piwnica, działka płaska lokalizacja Gmina Andrespol - okolice ul. Tuszyńskiej Ta oferta tylko u nas! Do Centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferta bez prowizji - zapraszam Dom 160 m2 + poddasze użytkowe, częściowo wyremontowany, w cichej i spokojnej okolicy nad strumykiem. Lokalizacja I infrastruktura Wiry malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł240 m² 6 041 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 128 m²

Dom W mieście Z pięknym ogrodem - staroopatowska, radom Są miejsca, które od pierwszego momentu dają poczucie przestrzeni, spokoju i wygody codziennego życia. Ten dom zdecydowanie do nich.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80,18 m² 13 719,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Białołęka ul. Danusi Zielona i cicha uliczka domków i segmentów z której w 4 min (200 m) pieszo dojedziemy do przystanków autobusowych, szkoły, przedszkola, wielu sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 000 zł66,63 m² 6 693,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:285 m²

Twój nowy dom z ogródkiem - rusza ostatni etap inwestycji w Zbrudzewie koło Śremu i ostatnie dwa lokale w sprzedaży! Zamień mieszkanie w bloku na własny dom z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Sprzedam dom , stan idealny , do zamieszkania , działka pod lasem , dzielnica Poniwiec , działka widokowa , w ustronnym miejscu , a jednocześnie blisko centrum , w sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł260 m² 32 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowa, dyskretna oferta premium na poznańskim Sołaczu. Na sprzedaż elegancka willa o powierzchni ok. 220 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Poznania. To.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Dom / 120 m2 /poręba Kowalówka. Agencja Nieruchomości Optima poleca nieruchomość w miejscowości Poręba. Dom 2-piętrowy, położony na ogrodzonej działce o wielkości 697m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł174 m² 4 281,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Topolina, dom oddalony 800 metrów od rzeki Narew. W skrócie: topolina, dom.