dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

380 000 zł120,52 m² 3 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stane surowym zamkniętym. Dom znajduje się w miejscowości Korytków, przy ul. Misia Uszatka zaledwie 2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 100 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Zabytkowa willa z 1922 r. projektu Marcina Wienfelda współautora najwyższego przedwojennego Warszawskiego wieżowca Prudential. Powierzchnia całkowita budynku to ok. 1100 m2, powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł223 m² 6 251,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Opis: nowoczesny dom przy Wiśle Wysoki standard i natura na wyciągnięcie ręki Szukasz przestrzeni, spokoju i nowoczesnego designu? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 619 000 zł118,60 m² 13 650,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szanowni Państwo! Kompaktowy, ale zaskakująco przestronny. Ten dom to dowód na to, że funkcjonalność może iść w parze z estetyką. Każdy metr został zaprojektowany tak, by maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł398 m² 2 487,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana w miejscowości Mostki gmina Zwoleń. Na nieruchomość składają się: grunt 1,33 h: -zabudowany (działka ogrodzona) ok. 21a; - niezabudowany (trawnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom parterowy położony w spokojnej i zielonej miejscowości Góra koło Tarnowa Podgórnego. Nieruchomość idealna dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej części Zebrzydowic. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana i przygotowana do komfortowego zamieszkania bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł145 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - zlokalizowany w Baninie koło Gdańska. - lokalizacja: dom usytuowany na lekkim wzniesieniu. "Osiedle Królewskie". Bardzo spokojne osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł186 m² 5 801,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro Na sprzedaż dom o powierzchni 186m 2 w spokojnej okolicy z widokiem na jezioro w Świerklańcu. Parter: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł679 m² 662,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania nieruchomość zabudowana gruntowa w miejscowości Jaroszów w bezpośrednim dostępem do drogi krajowej 5 na trasie Strzegom- wrocław - Jelenia Góra. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł141 m² 8 148,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, z 5 letnią rękojmią i pełnym bezpieczeństwem zakupu. Bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc. W sprzedaży II etap kameralnej inwestycji. Dostępne już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł166,50 m² 5 525,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Na sprzedaż - ostatni dom W inwestycji "osiedle portowe"! Dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Uraz, położonej bezpośrednio przy zakolu Odry, oddalonej jedynie 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł253 m² 3 754,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:598 m²

Atrakcyjna oferta, wyłącznie W naszym biurze! Do sprzedaży dom wolnostojący - posadowiony na działce o powierzchni 598m2 , w Będzinie - Ksawera (w środku osiedla) ul. Kolejowa. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 000 zł160,75 m² 7 894,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 636 m²

Sprzedam nieruchomość położoną w miejscowości Garbów k/tuszyna. Działka częściowo zalesiona o powierzchni 4636 m2. Na działce znajduje się dom parterowy z poddaszem nieużytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom położony w Cieplicach w spokojnej i zielonej okolicy. Podzielony na trzy oddzielne mieszkania z osobnym wejściem. Idealnie nadaje się do zamieszkania dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł126 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Sulęczyno- mściszewice, w odległości 250 metrów od jeziora. Przepiękna miejscowość bogata w tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł300 m² 12 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 281 m²

Klasycystyczna niewielka willa z 1905 r. o powierzchni zabudowy 215 m2, użytkowej około 260 m2 na działce 3281m2. Budynek ma 2 kondygnacje naziemne i jest częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł120 m² 5 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis jeżeli szukasz spokoju A jednocześnie chcesz dotrzeć do trójmiasta szybko to nie ma lepszego miejsca! do lęborka 30 minut do gdańsk 35 minut do wejherowa 20 minut do gdyni 35 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł137,52 m² 5 926,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Oferta dotyczy dwóch domów w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Warzenko (gm. Przodkowo) Domy zlokalizowane są na nowym zadbanym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 147 000 zł101 m² 11 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Opis ; Oferujemy Państwu środkowy segment w stanie developerskim w Miedzeszynie blisko Obwodnicy i linii skm. Cztery pokoje z wydzieloną kuchnią i ogródkiem to.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł267 m² 3 445,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Przeźmierowie. Lokalizacja: przeźmierowo Powierzchnia domu: 266 m Działka: 745 m Liczba kondygnacji: 3 Możliwość podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł164,67 m² 6 066,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 000 zł132,01 m² 6 794,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ok./Oleśnica/bliźniak/5pok./garaż/ogród/2026/top Prezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Państwu dom stworzony dla osób, które cenią przestrzeń, zieleń i święty spokój. Dom typu bliźniak położony w miejscowości Pólko - 7 minut do granicy Lublina. Przedstawiam Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł158 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Masz wyjątkowo dużą rodzinę, radosne stado zwierząt albo po prostu kolekcjonujesz hobby, które wymagają kilku osobnych pokoi? Dom przy ulicy Sienkiewicza w Pysznicy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł119,80 m² 6 669,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle o powierzchni 119,8 m2 lokalizacja: inwestycja położona jest w nowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł87,40 m² 7 780,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica promocja na pierwszy lokal - 680 000 pln Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł206,47 m² 5 206,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom parterowy wodzisław śląski -wilchwy Funkcjonalny i niezwykle atrakcyjny dom parterowy, zbudowany zgodnie z najnowszymi trendami czeka właśnie na Ciebie! Spokojna okolica zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

6 960 000 zł820 m² 8 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:62 863 m²

Niezwykła nieruchomość stanowiąca 1/3 części 17 hektarowego zabytkowego, miejskiego parku wraz z książęcą rezydencją, na którą składają się: klasycystyczny pałac z XVIII w.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł136,21 m² 9 544,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Chwaszczyno- gdynia - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2. Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180 m² 8 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom premium, 180 m , 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Oferta sprzedaży domu Przyjaźń, gmina Żukowo Cena: 990 000 zł (cena do delikatnej negocjacji) Lokalizacja: przyjaźń, gm. Żukowo Powierzchnia domu: 80 m Powierzchnia działki: 1047 m Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł212 m² 3 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w malowniczych i spokojnych Ostroszowicach, zaledwie 3 km od Bielawy, co pozwala cieszyć się urokami natury bez rezygnacji z miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł230 m² 16 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Zakopane - Krzeptówki | Pensjonat z widokiem na Giewont Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Zakopanem, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:835 m²

Dom na sprzedaż w Ustroniu-Zdroju wyjątkowa lokalizacja, piękne widoki i ogromny potencjał Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący położony przy ul. Lipowej w Ustroniu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł100,01 m² 6 789,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Długołęka/tarasx2/dom/ogród/parking/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m. Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł102,84 m² 7 390,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²