dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca o 2 km. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:455 m²

Budynek do remontu z garażem | działka 455 m | spokojna okolica Na sprzedaż budynek z lat 70. o powierzchni ok. 50 m , składający się z przestronnego salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800m2! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł154,46 m² 11 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami stare opole Kontakt:   Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł114 m² 7 192,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz spokoju blisko lasu? Własnej przestrzeni z ogrodem, tarasem i garażem? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy w Piechowicach. Stan deweloperski,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115 m² 8 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 106 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego położonego w miejscowości Winiec, w gminie Miłomłyn, w powiecie ostródzkim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy nową, wyjątkową inwestycję - dom o niepowtarzalnej bryle, wyróżniający się nowoczesną architekturą i starannie zaprojektowanymi detalami. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł337 m² 6 528,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z 1982 roku, do kapitalnego remontu, położony w zielonej części Wawra przy ulicy Łabędziej. Budynek wzniesiony w tradycyjnej technologii, z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł112 m² 8 482,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Kameralne domy w zielonym zaciszu Gaju Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycja która składa się z 4 domów jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedam, komfortowy dom, gotowy do zamieszkania, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni całkowitej około 200 m2 posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł122 m² 6 762,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej W jasinie, ul. Żniwna. W standardzie: rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w całym domu, pełne ogrodzenie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł115 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 115 m2, położony na obszarze Puszczy Augustowskiej w miejscowości Serski Las, gmina Płaska, powiat augustowski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom o pow. 57m2 zbudowany w technologii drewnianej, w Miroszewie koło Nowego Warpna. Opis nieruchomości: oferowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł94 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

0% prowizji dla kupującego otulina lasu to nowopowstałe osiedle domów bliźniaczych budowanych przez rodzinną firmę, która wyróżnia się dbałością o każdy detal na wszystkich etapach budowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (natura 2000).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł376 m² 3 856,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wolnostojący dom z wynajętym warsztatem zlokalizowany na osiedlu Arkońskim. Świetna lokalizacja-idealna do prowadzenia działalności typu wynajem mieszkań, wynajem hotelowy, siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł150,83 m² 7 160,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150,83 m , zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł300 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:785 m²

Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę przeznaczoną do remontu zlokalizowaną w południowej dzielnicy Piotrowice. Budynek murowany, podpiwniczony, dwupiętrowy, dach kryty papą, okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł157 m² 8 598,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w Jasionce, w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł716,75 m² 1 925,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferujemy Państwu okazję inwestycyjną w Gminie Zbiczno w miejscowości Ładnówko. Obiekt znajduję się na działce o powierzchni 2700 m , z własnym stawem i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Działka inwestycyjna z budynkiem usługowo-mieszkalnym - Jabłonna, blisko Warszawy. Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł103,70 m² 4 792,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny zabudowany z potencjałem inwestycyjnym. Lokalizacja: kokoszczyn, ul. Kręta, gmina Tarnowo Podgórne specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 79/3 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł141 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Obniżka ceny! Lutcza, gm. Niebylec - dom jednorodzinny (budowany zgodnie z projektem wb-3929) w stanie surowym zamkniętym o powierzchni zabudowy 141 m2, na działce 12 arów, w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł127 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Bezczynszowe mieszkanie jak dom. 5 pokoi, aneks kuchenny, 2 łazienki. Między Białogardem, a Stanominem. Bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 127 m2: na parterze jest pokój.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł300 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Chróścicach, woj. Opolskie. na ul. Cebuli 39. Dom znajduje się na rozległej działce o powierzchni 3750m, w okolicy domów jednorodzinnych. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

Do sprzedania wykończony (2006r.) i urządzony segment środkowy (120m2) w Skierdach między Legionowem i Nowym Dworem Maz. - blisko do lasu, sklepów i skm-ki. Budynek w 2025r. po.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł224 m² 3 120,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Nr ogłoszenia: # 127D1125 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł147,95 m² 5 637,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr O4 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł253,94 m² 1 968,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, realizowany według projektu Viola A wersja odbicie lustrzane, położony na przestronnej działce o powierzchni 1000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł164,36 m² 3 255,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Do kupienia dom w stanie surowym zamkniętym, z widokiem na las i góry położony tylko 43km od Krakowa bezpośrednio przy drodze gminnej, asfaltowej. Dom zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł192 m² 4 838,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:908 m²

Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł300 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:604 m²

Oferta sprzedaży dużego domu zlokalizowanego w willowej, kameralnej dzielnicy blisko centrum Mikołowa Nieprzeciętne atrybuty nieruchomości umożliwiają różnorodne zastosowanie tzn.: - mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł140 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Targanice - mały budynek mieszkalny usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 14.67 ara. Budynek o pow. użytkowej 85 m2, pow. całkowitej 140 m2. Parter: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł100 m² 23 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:44 500 m²

Ta oferta prezentuje pięknie położoną działkę o powierzchni 4,45 ha (do podziału geodezyjnego) z domem konstrukcji drewnianej typu chyża zlokalizowana w urokliwej części Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191,07 m² 6 542,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dla potrzebujacych natury, ciszy i przestrzeni. Dom na działce 1500m2 i fotowoltaiką. Tylko 10 minut od Błonia! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł117 m² 14 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący z widokiem na jezioro - Żuromino, kaszuby Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z garażem położony w malowniczej miejscowości Żuromino na Kaszubach. Nieruchomość.