dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny położony w centrum miasta. Powierzchnia użytkowa około 75 m2 na działce 153 m2. Składa się z 4 oddzielnych pomieszczeń oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z budynkiem przemysłowym, który pełnił funkcję piekarni, znajdujące się na działce o powierzchni 0,15ha w bardzo dobrej lokalizacji Strzegomia, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł1 030 m² 2 902,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 886 m²

DO sprzedaży : Działka (własność) o powierzchni 2638m 2 ( możliwość powiększenia ) zabudowana wolnostojącym budynkiem hali produkcyjnej z zapleczem biurowym i socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł478 m² 3 347,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: budynek 478 m na działce 1,94 ha Dobra, pow. przeworski Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o ogromnym potencjale budynek dawnej szkoły położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł512 m² 6 443,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   atrakcyjny obiekt handlowo - biurowy Do Sprzedania atrakcyjny obiekt znajdujący się blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł1 430,85 m² 2 411,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjną o pow. 1430,85m2 wybudowaną na działce o pow. ok. 9500m2, położoną w Nowej Wsi koło Wschowy (23km od Leszna, 30km od Głogowa), dojazd do trasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 787 m²

Duża działka z budynkami pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 299/1 o powierzchni 10.787 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 934 000 zł1 228,34 m² 2 388,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 458 m²

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Cena netto 2.934.000 złotych + podatek VAT(23%) = 3.608.820 złotych brutto. Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:161 m²

Międzyzdroje, duży, piętrowy budynek garażowy w centrum miasta, z możliwością dokonania przeróbek. Na dole stanowisko garażowe z kanałem, łazienka, kuchnia, u góry otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł333,36 m² 6 599,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 452 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - prosperujący biznes z ogromnymi możliwościami rozwoju - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów położona w Olecku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł3 300 m² 2 727 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Obiekt produkcyjny 3100 m2 hali + ok. 200 m2 pomieszczeń biurowych.Posadowiony na działce 38 a w Nowej Hucie OKOLICE KOCMYRZOWSKIEJ Nieruchomość posiada własny transformator o mocy do 450KW,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł439,90 m² 3 000,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:403 m²

Na sprzedaż budynek usługowy z funkcją mieszkalną o powierzchni całkowitej 439,90m 2 w Olkuszu. Oferta na wyłączność biura Budynek zlokalizowany jest przy ul. Słowackiego nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:631 m²

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 631 m2 położona blisko granicy miasta Mińsk Mazowiecki. W pzp są to tereny mieszkaniowe z dopuszczeniem usług nieuciążliwych. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:167 m²

Przedmiotem sprzedaży jest część pięknej kamienicy zlokalizowanej w śródmieściu Gorzowa Wlkp. przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość składa się z czterech niezależnych lokali mogących.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł580 m² 2 929,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Nieruchomość - budynek mieszkalny W cenie działki! cena do rozmów! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w Jastrzębiej Górze, w województwie pomorskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł476 m² 1 170,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:797 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym położona przy ul.Braci Saków w Tarnowie. Budynek o powierzchni użytkowej 250m2, jednokondygnacyjny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł955,39 m² 2 983,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:9 939 m²

Na sprzedaż unikatowa oferta budynek, który przez ponad 30 lat funkcjonował jako renomowana dyskoteka "dyskoteka Milano". To propozycja idealna dla inwestora z branży rozrywkowej, gastronomicznej lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł796 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Andrychowie o pow. 796 m2. Budynek 2 kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym. Wszystkie media, zaplecze socjalne. Cena 2 400 000 zł. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł646 m² 3 095,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 602 m²

Hala | magazyn | warsztat | plac składowy | duża działka | granica z ua na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem (halą) przeznaczonym do składowania lub magazynowania. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł140 m² 5 713,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

** Warsztat samochodowy - Witnica ** Na sprzedaż - parterowy budynek usługowy o pow. ok 140 m2, usadowiony na dużej działce o pow 1770 m2 - zlokalizowany na obrzeżach miasta w Witnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 200 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży hali produkcyjnej o powierzchni 1000 m oraz hali z zapleczem magazynowym (200 m i 1000 m ) usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 240 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:19 862 m²

Na sprzedaż: ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Rzeczce 22, gmina Walim, góry Sowie Idealne miejsce do prowadzenia działalności turystycznej przez cały rok. Powierzchnia działek: łącznie 19.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Nowa cena Nieruchomość w centrum blisko dworca. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych 209/5, 210/2 o łącznej powierzchni 2689.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł909,46 m² 1 759,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 886 m²

Na sprzedaż nieruchomość usługowa zabudowana położona przy trasie krajowej nr 11, bezpośrednio przy drodze, w odległości 8 km od Koszalina.! Działka (użytkowanie wieczyste) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł381 m² 9 186,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycyjny budynek z widokiem na jezioro - gotowy dochód i potencjał aparthotelu Na sprzedaż budynek usługowy zlokalizowany przy ul. Wojska Polskiego 73a - w samym centrum Ełku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Obiekt handlowo-usługowy | 400 m | Gotowy biznes | Sala Weselna Na sprzedaż atrakcyjny obiekt o funkcji bankietowo-weselnej, stanowiący gotowy i prosperujący biznes z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,60 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Sprzedam garaż 16,6 m2 przy ul. Leśna Góra. Lokalizacja: gdańsk, dzielnica Niedźwiednik, ul. Leśna Góra - w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Garaż usytuowany w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 023,60 m² 1 465,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży obiektu ( produkcjo, magazynowego z biurami) zlokalizowanego w miejscowości Pawłów gmina Skarbimierz. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł389 m² 1 671 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż halę magazynowo - usługową. Hala położona jest w Kętrzynie. Posiada rampę, dobry dojazd. Media prąd, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16,26 m² 3 628,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży garaż w świetnej lokalizacji (os. Morelowe) Garaż o powierzchni 16,26m2. Najważniejsze cechy oferty: - dostępny "od zaraz" - świetna lokalizacja: swobodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł561 m² 2 477,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 633 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośrodka wypoczynkowego "gronostaj ". "Gronostaj " to z powodzeniem działające miejsce do całorocznego wypoczynku i rekreacji , dowodem na to są zajęte.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł600 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szanowni Państwo przedstawiam Wam nieruchomość położoną w Trzebiatowie przy Placu Lipowym. Jest to budynek usługowo-produkcyjno-mieszkalny. Składa się z 3 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem | Dom | Lokal usługowy | Budynki gospodarcze | Gorzów Wlkp. Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej przy ul. Sulęcińskiej w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

9 150 000 zł966 m² 9 472,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Gotowy obiekt usługowo-opiekuńczy | 16 pokoi | Nowoczesne wyposażenie Na sprzedaż nowoczesny, 3-kondygnacyjny budynek użyteczności publicznej, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł482 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-