dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

275 000 zł60 m² 485,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:567 m²

Makowisko / centrum miejscowości W ofercie sprzedaży są działki przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną w miejscowości Makowisko w otoczeniu bloków mieszkalnych. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 950 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt produkcyjno logistyczny biurowy w Częstochowie. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 1950 mkw., a całkowita powierzchnia działki wynosi ok. 3550 mkw. Nieruchomość ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł800 m² 28,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pałac na sprzedaż, lub wynajem, z możliwością okazjonalnej dzierżawy. Zapraszamy do współpracy firmy organizujące imprezy okolicznościowe. Idealna inwestycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł563,20 m² 5 326,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy budynek warsztatowo-usługowy z zapleczem socjalnym i powierzchnią biurową z witryną o pow. zabudowy 563,20m 2 /pow. użytkowa 486,75 m 2 / oraz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł230 m² 3 608,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 366 m²

Obiekt warsztatowo-magazynowy położony na dz. o pow. 4388 m2 w Stargardzie. Nieruchomość składa się z parterowej hali o pow. k. 230 m.kw. z 3 stanowiskami do obsługi pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 330 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:73 500 m²

Wyjątkowa posiadłość w sercu Beskidu Niskiego idealna pod pensjonat, hotel lub agroturystykę Zanurz się w ciszy, zapachu modrzewiowych bali i szumie czystej rzeki Wisłoki. Ta niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł26 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:43 m²

Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym mpzp (oznaczony jako.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 m² 3 688 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w inwestycji Golisza 6. Miejsce znajduje się w hali garażowej na poziomie -1. Szeroka brama wjazdowa. Cena : 59 000 zł Golden Hawk Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł330,40 m² 2 996,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Budynek hotelowo- noclegowy 15 pokoi- część z łazienkami- świetlica na ok. 50 miejsc. Obiekt jest częścią dużego kompleksu wypoczynkowego (możliwość zakupu całości lub przedmiotowego.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 000 zł3 232 m² 3 078,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 13.700 m2 zabudowaną halą produkcyjno-magazynową wraz z pełnym zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni 2.602 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł1 173 m² 4 731 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5t w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 399 m² 1 083,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Prezentujemy halę przemysłowa 1050m2 z pomieszczeniami biurowo-socjalnymi z funkcjonującą lakiernią proszkową. Hala przystosowana do prowadzenia działalności, urządzenia zamontowane.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł3 500 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Witam Oferuję do sprzedaży budynek biurowo socjalny 1700 mkw do częścioweo remontu oraz halę przemysłową o powierzchni 3500 mkw Posadzka nie pyląca , wysokość 3,7 m media prąd .qaz.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł2 000 m² 2 249,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Nieruchomość inwestycyjna z działającym biznesem - apartamenty, hale magazynowe i część mieszkalna Koleczkowo, ul. Hippiczna Powierzchnia działki: 7 300 m2 Powierzchnia użytkowa zabudowań:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł188 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący warsztat samochodowy zlokalizowany przy jednej z dróg wylotowych z miasta o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia około 188 m2 , dodatkowo trzy blaszane.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł16,60 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Silidny murowany garaż Do sprzedaży garaż murowany wyposażony w instalację elektryczną - solidny, suchy w bardzo dobrym stanie, położony w Opolu przy ul. Wojska Polskiego. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł290 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:307 m²

Budynek użytkowy. Lokalizacja Bełchatów ulica Wojska Polskiego. Duży ruch samochodowy i pieszy. Centrum miasta i osiedla. Powierzchnia użytkowa 280 m2 : parter lokal -85 m2 ,garaż.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł948,86 m² 11 592,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:743 m²

Atrakcyjna inwestycja w Białymstoku - Nieruchomość z potencjałem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek wielofunkcyjny zlokalizowany w jednym z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł402 m² 4 975,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Biuro Nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż dochodową restauracje z pełnym wyposażeniem w miejscowości Piłka gm. Koszęcin. Przejmij dochodowy interes i prowadź restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł15 200 m² 2 092 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 200 m²

Witam Oferuję do sprzedaży halę o powierzchni 15 200 m2 oraz działki przemysłowe o powierzchni 67 000m2. Teren przemysłowy .Przemysłowo usługowy Zabudowa produkcyjna ,produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł750 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala handlowo- usługowo produkcyjna, położona na działce, zakwalifikowanej jako teren przemysłowy, przy jednej z głównych ulic na trasie Wałbrzych-Wrocław. Hala obecnie podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł481,30 m² 4 155,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Piastów, północna część miasta na sprzedaż czterokondygnacyjny budynek mieszkalno - usługowy w stanie surowym, w pełni podpiwniczony. Rozprowadzone instalacje elektryczne, gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł68 100 m² 101,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowy W skład oferty wchodzą: - dom właścicieli/pensjonat: przestronny dom o pow. 170 m2, świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Budynek usługowo- handlowo- magazynowy z możliwością zabudowy wielorodzinnej o powierzchni całkowitej około 500mkw i powierzchni zabudowy 210mkw położony jest bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł967 m² 717,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 875 m²

Oferuję do sprzedaży halę produkcyjną o pow. 967m2 wybudowaną na działce o pow. ok. 2875m2, położoną w Nowej Wsi koło Wschowy (23km od Leszna, 30km od Głogowa), dojazd do trasy S5 to.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł1 581 m² 3 605,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 242 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż funkcjonującego przedsiębiorstwa - renomowana piekarnia w Zielonej Górze z 30-letnim doświadczeniem, ponad 100 stałymi odbiorcami i solidnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 068 m² 2 106,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 587 m²

Do sprzedania obiekt z przeznaczeniem na działalność warsztatowo -magazynową. Obiekt składa się z: ok. 200m2 warsztatu na 3 stanowiska samochodów ciężarowych (długość hali ok. 22m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł272,52 m² 2 164,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno - warsztatowy w m. Lipiany przy ulicy Barlineckiej. Idealna nieruchomość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przy głównej drodze prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł244 m² 11 475,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Do sprzedania piękna, zabytkowa kamienica, zlokalizowana przy ul. Broniewskiego 10. Obiekt, który na stałe wpisał się w krajobraz Bydgoskiego Przedmieścia, znany jest niemalże każdemu.