dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

1 300 000 zł2 136 m² 608,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Na sprzedaż biurowiec w bardzo dobrym stanie technicznym. Usytuowany w ciągu handlowo-usługowym. Budynek biurowo-magazynowy o powierzchni 2 136,30 m 2 jest obiektem 1-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł950 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną o powierzchni 950 m2, znajdującą się na ul. Tysiąclecia w Kraśniku. Sala sprzedaży obejmuje powierzchnię 746 m2, dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 000 zł74 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:74 000 m²

Do sprzedania obiekt produkcyjno- usługowy położony w Gliwicach z idealnym połączeniem ze wszystkimi ważnymi drogami ( A4, a1, dtś). Teren ogrodzony , w znacznej części utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł18 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Witam Serdecznie. Sprzedam garaż murowany jednostanowiskowy położony przy ulicy Królowej Jadwigi w Tczewie. Powierzchnia garażu 18 metrów. Garaż wraz z gruntem jest potwierdzony Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł340 m² 2 044,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż kamienica, usytuowana w Czerwionce - Leszczynach, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni mieszkalnej 340 m2, wraz z działką o powierzchni 670 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 000 zł10 372 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 372 m²

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 10 372m2 na terenie dzielnicy przemysłowej miasta z istniejącą zabudową produkcyjno-usługowa. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł18,50 m² 10 540,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 18,5 m2 w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie (w 2023 r.), usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na Wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu garaż murowany o powierzchni 18 m , usytuowany w szeregowej zabudowie szeregowej przy ulicy Matejki w Jeleniej Górze. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 000 000 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:siedlisko

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż pensjonat położony w Równi k. Ustrzyk Dolnych, stolicy Bieszczad , z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość obejmuje działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł330,21 m² 1 786,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł670 m² 1 746,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż - budynek przemysłowo-usługowy W chorzowie | 670 m | ul. Stalowa 1b Lokalizacja: chorzów, ul. Stalowa 1b Powierzchnia użytkowa: 670 m Cena: 1 170 000 zł atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł200 m² 1 295 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:188 m²

Na sprzedaż: obiekt po byłej kotłowni centrum Żar, ul. Browarna Na sprzedaż obiekt po byłej kotłowni, zlokalizowany w ścisłym centrum Żar, przy ul. Browarnej. Nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł167 m² 2 868,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Cieszyn os. Bobrek Zachód Na sprzedaż nieruchomość położona w Cieszynie na osiedlu Bobrek Zachód, składająca się z trzech działek ( jedna w u.w.) o łącznej powierzchni 921 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 500 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania ośrodek wypoczynkowy położony w przepięknej okolicy nieopodal Nałęczowa. Na działce o powierzchni 5000m2 posadowiony został przepiękny budynek mieszczący 23 dwuosobowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 274 m² 1 962,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 269 m²

Warszawa, budynki biurowo-techniczne, 1274 m2, sprzedam, 2 500 000 zł, netto. Budynek biurowo-mieszkalny w Warszawie - dzielnica Wawer, w pobliżu Szybkiej Kolei Miejskiej. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł1 019,90 m² 1 273,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Na sprzedaż Willa wraz Z prawomocnym pozwoleniem na przebudowę obiektu na obiekt mieszkalno - usługowy. Budynek znajduje się przy ul. Opolskiej 28 w Niemodlinie posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami i lokalem użytkowym- centrum Wałbrzycha! Oferta idealna pod inwestycję na lokal użytkowy oraz mieszkania pod sprzedaż lub pod wynajem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

3 580 000 zł752,30 m² 4 758,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Oferta na wyłączność, na sprzedaż oferuję budynek biurowy, położony w Gdańsku przy ul. Kartuskiej. Obiekt został oddany do użytkowania w 2005 roku. Budynek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 097 m² 1 686,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 857 m²

Nowa, atrakcyjna cena sprzedaży! Polecam Państwu hotel położony w malowniczej miejscowości niedaleko Połczyna Zdrój .Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 683 m² 1 069,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Obiekt magazynowo usługowy o powierzchni około 1683m2, 3 kondygnacyjny o konstrukcji betonowo ceglanej z lat 90tych, na działce 2210m2 w dzielnicy Płonia Szczecin. Budynek użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł10 861 m² 1 104,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:33 165 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnych zlokalizowany w Zabrzu Mikulczycach, stanowiący funkcjonalną, spójną całość gospodarczą. Nieruchomość położona jest na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł352 m² 1 406,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Dom nad jeziorem pod działalność rekreacyjną. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działek o numerach ewidencyjnych: 222/1, 222/9, 224/21 o łącznej powierzchni 1615 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł411 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Super oferta! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną, pow. 411 m2, działka o pow. 11, 20 ar, miejsca postojowe. Cena: 2 700 000 zł oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł6 454 m² 432,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Budynek produkcyjno-magazynowy Pow. zabudowy: 1 710,00 m2 Pow. netto: 6 453,80 m2 Powierzchnia użytkowa: 5 329,60 m2 Kubatura budynku: 29 070,00 m3 Obiekt wybudowany w latach: 1980 - 1984 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł945 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 216 m²

Nowoczesny kompleks handlowo-usługowy - Tarnowskie Góry, lasowice Na sprzedaż nowoczesny kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 945 m , usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł280 m² 3 035,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz nieruchomości pod inwestycję? A może szukasz miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej i mieszkanie w jednym z najlepiej skomunikowanych miejsc w Toruniu?.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 500 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł645 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Na sprzedaż: obiekt inwestycyjny funkcjonujący hostel | 650 m | 32 pokoje | parking | Bielawy, bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł580 m² 722,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 245 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem przy drodze krajowej! Działka o pow. 1,12 ha z budynkiem produkcyjno-usługowym Kowalówka, woj. podkarpackie,powiat lubaczowski, gm. Cieszanów.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł370,30 m² 2 700,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Inwestycyjna Hala Produkcyjna na Sprzedaż - Huta Komorowska, 999 999 zł. Zainwestuj w przyszłość - oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjną o powierzchni 370,3 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł32,84 m² 7 521,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:76 m²

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy Kamień Pomorski, centrum Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 32,84 m , zlokalizowany w centrum Kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł1 032 m² 5 910,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w jednym z najatrakcyjniejszych górskich kurortów w Polsce Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Koniecpol, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek usługowo-biurowy o pow. 596 m2, na działce o pow. 2.458 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł1 803,73 m² 2 993,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania dwie kamienice w bezpośredniej strefie przygranicznej - Zgorzelec Przedmiotem sprzedaży jest kompleks dwóch kamienic o łącznej powierzchni 1803,73.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł658,59 m² 2 869,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:282 m²

NA sprzedaż kamienica W chodzieży Nieruchomość z potencjałem! Doskonała inwestycja! Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny z częścią handlowo - usługową. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł4 083 m² 217,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 083 m²

Na sprzedaż! Działająca stolarnia z budynkiem mieszkalnym. Oferujemy wyjątkową okazję zakupu działającej stolarni, zlokalizowanej w miejscowości Bełk koło Lidzbarka. Obiekt idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł4 000 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

NA sprzedaż - prosperujący hotel W łomży z rozbudowaną infrastrukturą - 65 pokoi, sale konferencyjne, restauracja Charakterystyka obiektu Na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 500 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-