dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 048 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 048 ogłoszeń

1 390 000 zł2 253 m² 616,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Żary, budynki biurowo - techniczne, 2253 m2, sprzedam, 1 390 000 pln, netto. Nieruchomość w centrum blisko dworca. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł15 000 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Szukasz idealnego terenu pod inwestycje turystyczno-hotelarską? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży terenu po byłym ośrodku wypoczynkowym, położonym w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mielnów, w powiecie przemyskim, gmina Krasiczyn. Ta wyjątkowa posiadłość łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 873 m² 615,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 873 m²

Dom ze stajniami na osiem koni, budynkami gospodarczymi a także garażem na cztery samochody. Wszystko zbudowane w 2010 roku. Przy garażach pomieszczenie mieszkalne dla obsługi. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł917,25 m² 3 816 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:425 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w samym Centrum miasta. Obiekt z windą po kapitalnym remoncie. Składa się z 12 lokali w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł600 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom z zapleczem umożliwiającym prowadzenie działalności godpodarczej o łącznej powierzchni ok. 500 m , położony na 15-arowej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł165 m² 4 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość inwestycyjna w sercu Skoczowa 165 m powierzchni użytkowej + 390 m działki Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 787 m²

Strzelce, gm Dobroszyce, budynki usługowo - mieszkalne, 1953 m2, sprzedam, 1 000 000 pln, netto. Nieruchomość Z umowami wynajmu - atrakcyjna stopa zwrotu. Duża działka z budynkami pod.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 026 m² 4 689,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 137 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona przy w miejscowości Pęcice, w gminie Michałowice. Obiekt znajduje się w strategicznej lokalizacji biznesowej zaledwie 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł300,83 m² 2 489,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Prezentujemy Państwu budynki o przeznaczeniu handlowo-garażowym w centrum miasta (lokale użytkowe). Obiekt mieści się przy Alejach Niepodległości w Mogilnie. Część budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 073 m² 2 328,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 647 m²

Hala handlowo usługowa - Dzierżoniów, ul. Parkowa - Centrum miasta. Polecam na sprzedaż halę handlowo-usługową na terenie Dzierżoniowa, przy ul. Parkowej. W bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł510 m² 568,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 133 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Ratajewicze, gmina Wisznice. Obiekt, który wcześniej pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

1 952 000 zł488 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Do sprzedaży proponujemy nieruchomość położoną w Gdańsku przy ul. Jodłowej na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie, administracyjnie Krakowiec ( dzielnice położone w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł236 m² 2 665,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokal niemieszkalny o pow. 236 m2 usytuowany na parterze oraz piętrze budynku przy ul. Kajki w Jezioranach. Przeznaczenie handlowo-usługowo-biurowe. Budynek położony bezpośrednio przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł2 200 m² 1 522,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt hotelowy w Kędzierzynie-Koźlu o powierzchni 2200 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny znajduje, się w Blachowni i składa się z: parter: recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 557 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

3 115 000 zł4 261 m² 731,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 293 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną o łącznej powierzchni 46 293 m (4,63 ha), położoną 8 km od centrum Stargardu. Nieruchomość stanowi dawny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł840,89 m² 1 188,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek restauracyjno- hotelowo-mieszkalny w trakcie budowy. Nieruchomość jest stylizowana na przedwojenny dwór, w stylu sprzed 1939 roku, tworzy ona jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe