dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

5 047 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 047 ogłoszeń

15 000 000 zł1 200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Ekskluzywna oferta! luksusowy klub Z ogromnym potencjałem pod warszawą Lokalizacja: piaseczno, (zaledwie 5 km od granicy Warszawy i 18 km od ścisłego centrum stolicy) Rodzaj: klub/budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 335 m²

| na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 006 000 zł646 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14,57 m² 6 863,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń. Garaż znajduje się w podziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457,70 m² 5 462,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 674 m²

Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 740 000 zł241 m² 7 219,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 612 m²

Do sprzedaży nowoczesny moduł magazynowo-usługowy 241 m . Macierzysz 1 km od s8/s2. Rentowność netto (oferta promocyjna): średnio 9,9% Dlaczego ta inwestycja: nowoczesna przestrzeń, realne zyski.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł665 m² 1 729,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Oferujemy do sprzedaży XIX wieczna kamienicę przeznaczona do remontu zlokalizowaną w centrum miasta w odl. ok. 200m od rynku. Budynek murowany, trzykondygnacyjny, niepodpiwniczony, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł440 m² 2 952,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam Nieruchomość komercyjną w samym Centrum Bielska-Białej. Dodatkowo dom mieszkalny. Atrakcyjna cena! Sprzedam nieruchomość komercyjną 440m2 w samym centrum Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

3 055 000 zł1 200 m² 2 546 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwie hale Przemysłowo- magazynowe 443 m i 798 m oraz biuro. W pobliżu lotniska Modlin przy drodze krajowej 62. Duża ogrodzona działka, około 4700 m. Posiada bramę wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 160 m² 509,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość tj. ponad 1 hektar terenu zabudowanego obiektami produkcyjno-magazynowymi nieopodal Obornik Wielkopolskich. Budynki murowane z dachami jedno.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł202 m² 4 207,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położony dom w odległości ok. 6 km od Strzelec Opolskich. Dwukondygnacyjny budynek z lat 80-tych został gruntownie wyremontowany zgodnie z załączonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 988 m² 463,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 988 m²

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości w centrum Brześcia Kujawskiego Atrakcyjna nieruchomość z potencjałem w Brześciu Kujawskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł683 m² 2 825,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:930 m²

Opis sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 930 m , położona w centrum Bydgoszczy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł1 650 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

DO sprzedania nieruchomość przemysłowa pod działalność komercyjną hala produkcyjno - magazynowa Z zapleczem socjalno-biurowym, własny parking! lokalizacja: wieszowa - Zbrosławice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł665 m² 1 488,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala magazynowo-produkcyjna w Kaletach Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna, położona na terenie przemysłowym w Kaletach. Idealna propozycja dla firm produkcyjnych, logistycznych. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 €1 810 m² 828,73 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy kompleks zabudowań przemysłowo-biurowych, usytuowanych na działce o powierzchni ponad 5000 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 900 000 zł480,64 m² 8 114,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 924 m² 1 022,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 924 m²

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny obiekt handlowo magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 990,52 m , położony w Stargardzie, zaledwie kilkanaście minut od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 000 zł376 m² 9 494,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Sandomierz, ul. Wojska Polskiego 12 Idealna lokalizacja na Twoją Prywatną Klinikę lub Przychodnię Szukasz miejsca na rozwój działalności medycznej? Prezentujemy reprezentacyjny, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł798,67 m² 676,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 922 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 300 000 zł655 m² 6 564,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:819 m²

Nowoczesny budynek hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) - Chłapowo k. Władysławowa, 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelarsko-mieszkalny (aparthotel) w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł420 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Raciążek / kujawsko-pomorskie / ul. Szkolna 4b Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek handlowo-usługowy położony w centrum miejscowości Raciążek, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł864 m² 1 145,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 774 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni 864 m wraz z działką 2774 m Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 328 m² 519,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 539 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4890 m , zabudowana parterową halą produkcyjną o powierzchni użytkowej 1328 m . Obiekt w stanie umożliwiającym użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł52,66 m² 5 601,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa inwestycja - kompleks 3 murowanych garaży Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech garaży murowanych , zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Reymonta. To nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz inwestycji zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta? Ta trzykondygnacyjna kamienica w Działdowie to idealna propozycja pod dochodowy wynajem biur, lokali usługowych lub mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł1 066 m² 4 033,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 684 m²

Na sprzedaż Dom wypoczynkowy/pensjonat w karwi/ostrowie, gm. Władysławowo - dochodowy działający od wielu lat biznes! Oferujemy na sprzedaż dochodowy Dom wypoczynkowy/pensjonat o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł447 m² 6 709,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Bardzo ciekawa oferta/ świetna lokalizacja wysoki standard wykończenia! zakup na firmę cena netto 2 999 000 zł klient idealna nieruchomość pod siedzibę firmy / bardzo duże możliwości użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł550 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 568 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny + 2 hale magazynowo-produkcyjne Korytków, gm. Turek | powiat turecki | woj. wielkopolskie Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł152,20 m² 5 847,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| kamienica przy Starówce w Piotrkowie do sprzedania Oferujemy do sprzedania budynek "plomba" przy ul. Rycerskiej w Piotrkowie T. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 152,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł340 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Budynek usługowy, budynek komercyjny, stasin, lublin Budynek: - ok 340 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 2014 - pięknie i gustownie wykończony - wymurowany z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł340 m² 1 029,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowiąca kamienicę, na działce o powierzchni 328m2 zlokalizowana u zbiegu ulic Złotniczej i Planetorza, parterowa z poddaszem użytkowym, murowana, z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł310 m² 3 516,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta Obiekt warsztatowo - usługowo - handlowy Proponuję do sprzedaży obiekt o łącznej powierzchni 310m 2 składający się na parterze z warsztatu samochodowo -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł372,66 m² 1 744,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Mały Domek przedstawia wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa starannie wykonane budynki magazynowe położone na rozległej działce o powierzchni 1700m2. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł70 000 m² 117,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Oferujemy na sprzedaż fenomenalne Gospodarstwo Agroturystyczne w Borach Tucholskich stworzone z dawnej, zapomnianej przez świat leśniczówki *** ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 271,93 m² 2 358,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 364 m²

Obiekt hotelowy 37 pokojowy z łazienkami, położony w Lublinie. W okolicy zabudowa wielorodzinna. Budynek powstał z 1972 roku jako jednopiętrowy (cegła), a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 076 m² 4 553,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł34 257 m² 113,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:34 257 m²

Oferta na wyłączność skansen na sprzedaż Baranów Sandomierski, woj. świętokrzyskie Powierzchnia działki: 34 257 m Cena: 3 900 000 zł Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy obiekt skansen.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 150 m² 956,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 979 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe wraz z budynkiem mieszkalno-usługowym zlokalizowane w miejscowości Bienice położonej przy drodze wojewódzkiej nr 144,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Oferuję do sprzedaży budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na działce o powierzchni 566m2. Na działce znajdują się 2 budynki,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł3 000 m² 2 033,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 170 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,2 ha (wymiary ok. 80m x 160m), częściowo zabudowana dwoma budynkami o charakterze magazynowo warsztatowym. Budynki murowane o powierzchni 1900m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij