dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

40,69 zł/m²145 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny, energooszczędny Lokal 145 m - ul. Czerwona, tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51,80 m² 42,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem na os. Różany Potok w Poznaniu, przy ul. R. Drewsa. Lokal znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²151,30 m² 8 322 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu biurowego o powierzchni 151,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł71 m² 115,49 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie, grzegórzki Park obok Fabryczna Office Park english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, luskusowe 2-sypialniane.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Bielany | Mościska pod Warszawą | Mościska Izabelin | Powierzchnie Do Wynajęcia | Lokal do Wynajęcia | Sala do Wynajęcia | Wynajem Przedmiotem najmu jest powierzchnia około 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Bolesława Czerwieńskiego dostępne od maja. Podstawowe informacje: mieszkanie w nowym budownictwie Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego mieszkania - czeka na pierwszego najemcę! Katowice Centrum ul. 3 maja vis a visa Galeria Katowicka! Mieszkanie jest bardzo ciche okna wychodzą na wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków - Topolowa 2 pokojowe mieszkanie blisko Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 38 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

45 zł/m²1 800 m² 81 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajmu piętro budynku, które może służyć jako powierzchnia biurowa, jak też usługowa, sportowa, itp. Świetna lokalizacja, śródmieście z bardzo dobrym dojazdem. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament premium - Forma Moderno - Częstochowa - Parkitka Elegancja, nowoczesność i kameralność w najlepszym wydaniu! Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

38,17 zł/m²104,80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia Lokal usługowo-handlowy na ul. Żeglarska 7 z możliwością wynajęcia całości lokalu o pow. 104,8 m2 lub połowy lokalu o pow. ok. 50 m2 Lokal zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferuję ogrzewaną halę magazynowo-warsztatową do wynajęcia o powierzchni 110m kw w Gliwicach. Opis obiektu: obiekt składa się z hali magazynowej o powierzchni, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieszczące się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły przy ul. 3'go Maja. Układ mieszkania: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60,50 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60,5m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 25 m , położona na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Chocimskiej 9 w Bydgoszczy. Mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

8 667 zł3 467 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do wynajęcia działka o pow. 3467 m2 zlokalizowana w Sokołowie (gm. Michałowice) Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary: szerokość: 97m x długość: 34.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

68,33 zł/m²27 m² 1 845 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu boks do wynajęcia w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 27 m2 usytuowana jest w centrum miasta. Koszt wynajęcia 1845 zł brutto. W cenie zawarte są wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł111,21 m² 161,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

62 zł/m²100 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły.

Szczegóły ogłoszenia

82,16 zł/m²37 m² 3 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

57,91 zł/m²319,39 m² 18 495 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Centrum katowic biurowiec ktw I Oferta modułu: 319,39m2 warunki komercyjne: miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14.50 EUR - powierzchnia handlowa od 30.00 EUR -.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 14,97m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Kluczborku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²72 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo- usługowy o pow. 72m2 przy Kopisto w Rzeszowie. Oferowany lokal znajdują się na II piętrze nowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

17 250 zł750 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynową - produkcyjną w Rybniku. Umowa minimum 5 lat! ważne: cena netto zawiera ogrzewanie hali - w zimie na hali temp ok 3'C. Parametry techniczne: - 750m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia duży lokal biurowo-usługowy z parkingiem oraz dużym( ok 600m2) placem magazynowym lub postojowym. Lokalizacja: lokal znajduje się na piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł150 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta wynajmu obejmuje Halę garażową o powierzchni 108m2 (12.6x8.6) wraz z częścią biurową o powierzchni 42m2 (8.6x,4.5). Dwie niezależne bramy garażowe 3.2h, wysokość hali 5.5m.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²32 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 31,83 m2 , zlokalizowany przy ulicy Kocmyrzowskiej. Lokal dostępny jest od zaraz, nie wymaga nakładów finansowych. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²190 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prestiżowe Biuro na Starym Rynku od 190 m do 625 m Jeśli szukasz prestiżowego adresu dla swojego biznesu, oferujemy na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową w samym sercu miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²10 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 245 m² 20,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hale o powierzchni zabudowy blisko 1250 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną i magazynową z zapleczem socjalno biurowym blisko granic Szczecina. Obiekt w 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem | Saska Kępa, ul. Wersalska 7 | 54 m Na wynajem rozkładowe mieszkanie położone na parterze kameralnego budynku w starej części Saskiej Kępy, przy ul. Wersalskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²220 m² 2 640 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 220 m2 znajdujący się w nowoczesnym kompleksie biurowym face2face.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł43,20 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na ursynowie | osiedle "wzgórze słowików" | elastyczny okres najmu Nowoczesne wykończenie | W pełni umeblowane i Wyposażone | Cicha i zielona okolica | Elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²39 m² 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²64 m² 2 560 zł