dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

48 zł/m²35 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wiry - Centrum handlowo usługowe wiatrak, zlokalizowane w srodku osiedla domów jednorodzinnych w rejonie ul.Nowej/Polnej/ Kretej/Poznańskiej. Adres naszego C H U Wiatrak- ul.Kasztanowa.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł125 m² 160 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament W kamienicy Wysoki standard wykończenia | Klimatyzacja | Kamienica | Wysokie sufity | Po generalnym remoncie | Piwnica | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

28,39 zł/m²31 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokalu usługowo-handlowy/biurowy o pow. łącznej 31,44 m2 usytuowany na poddaszu budynku Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Szukasz miejsca, które będzie wsparciem dla Twojego biznesu? Przy ul. Racławickiej w Koszalinie znajdziesz do wynajęcia powierzchnie biurowe idealne dla Twojej firmy. Dostępne są powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł220 m² 47,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia elegancki czteropokojowy apartament o powierzchni około 220 mkw, położony na pierwszym piętrze kameralnego domu dwurodzinnego na Ursynowie. Nieruchomość posiada niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł4 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Działka do wynajęcia w Gdyni na Wiczlinie na ul.Suchej. Działka o pow.4000m2. Działka jest płaska, bez ogrodzenia. Media: w drodze. Spokojna leśna lokalizacja. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z windą w ceglanej kamienicy na Ochocie. Wolne od zaraz, do wynajęcia na min rok dla jednej pracującej osoby posiadającej stały pobyt w Polsce. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł47,12 m² 78,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a domowym spokojem? Mamy przyjemność zaprezentować jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,19 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,99 m² 29,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Duży szeroki balkon, doskonała lokalizacja, dwa pokoje o powierzchni 45 m2 w budynku apartamentowym przy ul. Szajnowicza na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu zawierana będzie w formie najmu okazjonalnego. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Geodetów.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²75 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najemca nie płaci prowizji. Lokal do wynajęcia w centrum Namysłowa o powierzchni 75 m2. Oferujemy na wynajem przestronny lokal w samym sercu Namysłowa o łącznej powierzchni ok. 75.

Szczegóły ogłoszenia

214,29 zł/m²70 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro na Ochocie. Gotowe do pracy od zaraz. Biura od 10 stanowisk pracy. Budynek: po generalnym remoncie, konserwacja i sprzątanie Ochrona 24h, recepcja z obsługą korespondencji Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł57,44 m² 26,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny mieszkanie do wynajęcia - os.GÓRCZYN.UL. Siedzikówny-inki Ofertą wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku na os. Górczyn Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 zł360 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia usługowa, która może być przeznaczona na detailing, warsztat samochodowy lub inny rodzaj działalności usługowej. Przestrzeń może być również wykorzystana jako.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone w Albatros Towers - Gdańsk al. Rzeczypospolitej. Apartament z pięknym widokiem na zatokę posiada dwa balkony. Budynek z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²2 703,27 m² 43 252 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem całe piętro lub jego połowa w postaci biura, położonego na 5 piętrze w wieży budynku biurowo-handlowego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²240 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem narożny lokal użytkowy w rewelacyjnej lokalizacji! - powierzchnia 240 m , bezpośrednio przy Rynku we Wrocławiu - w prestiżowe miejsce - bardzo dobra widoczność z ulicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Iława,warmińsko-mazurskie

1 600 zł43,35 m² 36,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwupokojowe i niedrogie mieszkanie w Iławie, w oddanym do użytku w 2008 roku budynku. Lokal dwupokojowy o powierzchni ok.43 m2 z balkonem, położony w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²96,20 m² 4 714 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biura zlokalizowane na parterze biurowca o powierzchni około 96,20 m2 w Rudnej Małej w idealnej lokalizacji niedaleko lotniska w jasionce pod siedzibę renomowanej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z tarasem o pow. 6 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku nowe budownictwo przy ulicy Granicznej. Świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 zł149,23 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni o 149,23 m2. Magazyn znajdują się przy ul. Borzymowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem stylowego biura 165 m w reprezentacyjnej kamienicy po rewitalizacji - ścisłe centrum Warszawy! standard kamienicy: gruntowna rewitalizacja - wysokiej jakości materiały Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł20,52 m² 102,29 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 1-osobowe Komfort - 20m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł73 m² 164,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Apartament 73m2 zlokalizowany na IV piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Balkon Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament do wynajęcia 80m2, 3 pokoje w centrum, przy ul. Siennej. Cena wynajmu 5.500,00 PLN miesięcznie plus opłata do administracji budynku w wys. 1.444,00 PLN. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²64 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 64 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Brzegu, przy ul. Długiej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²90 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynjecia przestronny lokal usługowy położony na parterze w nowoczesnym, wielolokalowym obiekcie z dużym, wygodnym parkingiem dla klientów i pracowników. Obecnie lokla jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku na ul. Słowackiego w Kielcach. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²1 000 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia hala magazynowo-usługowa, w bardzo dobrej lokalizacji. Dowolna aranżacja, dwie bramy wjazdowe. Przystosowana na cele produkcyjne (posadzka przystosowana na duże obciążenia). Do hali.

Szczegóły ogłoszenia

47,55 zł/m²19,40 m² 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal o powierzchni 19,40 m2 zlokalizowany na IV piętrze, w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Łazienka ogólnodostępna na piętrze. Czynsz najmu wynosi 750,00.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²155 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek 1-kondygnacyjny, autonomiczna część większego budynku z oddzielnym wejściem, składający się z 5 wewnętrznych pomieszczeń o łącznej powierzchni 155m2.Oferowany obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²101,80 m² 1 629 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia moduł biurowy 101,8 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Kleczkowskiej. Lokal składa się z: salonu,osobnej kuchni,łazienki,przedpokoju.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony w Rybniku przy ul. Młyńskiej (1 piętro) Układ pomieszczeń: dwa przestronne pomieszczenia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Mielec,podkarpackie

10 000 zł637 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

DO wynajęcia hala usługowo-biurowa Z zapleczem | mielec chrząstów Idealna pod warsztat, produkcję, magazyn, serwis, logistykę lub działalność usługową z częścią biurową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 27 m znajduje się na pierwszym piętrze nowego budynku z 2022 roku. Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne urządzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wynajem jasny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 180m2 znajdujący się w dzielnicy Glinki w Bydgoszczy. Do wynajęcia przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł130 m² 13,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiot najmu opis ogólny Przedmiotem najmu jest 2 kondygnacyjny lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym lub magazynowy zajmującym łączną powierzchnię ok.: 140 mkw. (78 mkw. + ok 50 mkw.