dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

40 zł/m²336 m² 13 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 336 m2 w stylu loftowym / Krakowska Dostępny od 01.06.2026 LOKALIZACJA: ul. Krakowska, przedmieście Oławskie, wrocław 3 km do wrocławskiego Rynku. Szybki i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł61 m² 63,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament trzypokojowy zlokalizowany przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Centrum miasta z możliwością parkowania w garażu. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²139 m² 7 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice - ścisłe centrum miasta, rejon Placu Wolności, dobra komunikacja miejska. Oferujemy Państwu lokal usługowy w pięciokondygnacyjnej pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem atrakcyjne lokal o powierzchni 54m2, na 1 piętrze w budynku usługowo-handlowym, w doskonale widocznej i dobrze skomunikowanej części osiedla Ustronie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

20,71 zł/m²70 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie średniej wielkości lokalu mieszczącego się w centralnej części Żarowa. Lokal o powierzchni 70 m2 składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²276 m² 3 036 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 276m2 zlokalizowane na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Komfortowe wnętrza, rozproszone oświetlenie, doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,25 m² 101,52 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w sercu Mokotowa! 2 pokoje 49,25m2 , Warszawa, ul. Modrzelewskiego Przestronny i jasny salon. Nowoczesna kuchnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł144 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem apartament pięciopokojowy o pow. 144m z tarasem na Starym Żoliborzu tylko na cele biurowe. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: widna kuchnia, salon, 4.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta najmu pomieszczenia użytkowego Do wynajęcia jasne i funkcjonalne pomieszczenie idealnie nadaje się do prowadzenia działalności komplementarnej wobec usług fryzjerskich, takiej jak : -.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²52,09 m² 2 344 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Najemca nie pokrywa kosztów prowizji biura! Do wynajęcia lokal w biurowcu w Gliwicach- łabędach (sse) w pobliżu dk88 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²70 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Zapraszamy na prezentację - oferta wynajmu - jedyny tak duży obiekt z windą w centrum Rybnika Kompleksowa nieruchomość o charakterze biurowo-usługowym. Dwie kondygnacje w całości.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²120 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Położony w centrum Żyrardowa, przy jednej z głównych ulic , lokal handlowo usługowy o powierzchni całkowitej ok. 120 m.kw. Do lokalu przynależy zaplecze (magazyn, toaleta).

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 56m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały (górka.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł50 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowy apartament, wykończony w wysokim standardzie przy al. Kopisto w Rzeszowie (apartamenty Zamkowe).

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²82,80 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy, blisko centrum Wrzeszcza, przy ul. Wassowskiego. Powierzchnia całkowita 82,80 m2. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych, na rzucie pomieszczenia nr 18, 19 i 20, o pow. 28,53,.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²69 m² 4 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Moduł biurowy 69 m m.kw. w centrum Warszawy. 3pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł86 m² 13,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy w Chorzowie przy ul. Wolności. Mieszkanie wymaga dokończenia remontu. Istnieje możliwość częściowego odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²46 m² 3 128 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam osobny moduł biurowy 46m2 w okolicy ul.Kazimierza Wielkiego, jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia usytuowane na 5 piętrze. W budynku nowoczesna winda tylko do 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubieszyn

Lubieszyn,zachodniopomorskie

14 300 zł650 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hale o powierzchni 1385 m2 w tym jedna hala o pow.650m2 druga o pow.735m2. Hala idealna do magazynowania, działalności sprzedaży wysyłkowej, małej produkcji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do w pełni wyposażonego biura dla małych i średnich zespołów na 4 piętrze przy al. Jerozolimskich (przy Blue City) w Warszawie. Kwota 1600zł dotyczy 1 stanowiska pracy. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Poszukujesz wyjątkowej przestrzeni usługowej w samym sercu zielonego Sołacza? Polecamy ofertę na wynajem przy ul. Wojska Polskiego! : Charakterystyka oferty Proponowane lokale znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca portova, św. Piotra - Górski, hotel Hotton, plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł453 m² 37,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu nieruchomości położonej w Opolu na Zaodrzu. Na działce o powierzchni 15 arów znajduje się obiekt wolonostojący o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

55,04 zł/m²12,10 m² 666 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal położony w centrum Opola. Umiejscowiony na I piętrze. Powierzchnia pokoju biurowego to 12,10 m2. Lokal jest w stanie widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł3 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna wybudowana w latach 90-ych o powierzchni ponad 3500m2, w tym otwarta przestrzeń o wymiarach 55m x 41m , wysokość 4,1 (miejscami ponad 7m wysokości).

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł2 500 m² 7,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem plac o powierzchni 2500 m.kw Plac znajduję się na terenie strefy produkcyjno - usługowej nr.42. Cześć utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,81 m² 52,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Bieńczyce 37 m2 nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,81 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł21,70 m² 101 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem kawalerkę położoną przy ul Masarskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 21,7 m kw składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale na wynajem centrum Opola | 24 m i 30 m | klimatyzacja, winda, parking, media w cenie Do wynajęcia dwa lokale użytkowe położone w budynku z windą, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na IV piętrze w spokojnej części Bydgoszczy przy ul. Stawowej 15a. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

43,44 zł/m²320 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeżeli szukasz dużego, nowocześnie urządzonego, lokalu biurowego na wynajem długoterminowy w świetnej lokalizacji - to jest oferta dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje Piaseczno osiedle lech ul Młynarska, 53 m2, 3 piętro w 3 piętrowym z miejscem garażowym i komórką lokatorską. Ładne 2 pok .mieszkanie na zamkniętym , cichym.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²252 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jasny, przestronny lokal usługowy na żoliborzu artystycznym! Doskonała lokalizacja | Duże witryny | Dużo naturalnego światła | Gotowy do wejścia ***** rozkład pomieszczeń: lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł68 m² 81 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie odmalowane, wszystkie pokoje na biały kolor. Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Woli, w pobliżu ul. Kasprzaka. Lokal znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

75 zł/m²219 m² 16 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 219m2 na 1 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²648 m² 21 384 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o pow. 648m na drugim piętrze, z dostępem do windy i możliwością prowadzenia małej produkcji. Położony w Rybniku, boczna ulica Żorskiej (2,5km od węzła drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem po remoncie | dh Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m , położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

25 542 €5 940 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

16,69 zł/m²119,80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 119,8m Lokal położony w ścisłym centrum miasta Częstochowa ul. Tomasza.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł21 m² 88,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.