dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 28.81 m , położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 969 zł127 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego lokalu o powierzchni 127 m , usytuowanego z wejściem na poziomie `0` w nowoczesnym biurowcu, zlokalizowanym w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorzów Wielkopolski, os. Staszica Cena wynajmu: 1 000 zł Powierzchnia: 37 m Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o pow. 37 mkw, zlokalizowane na osiedlu Staszica. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duet Broker oferuję do najęcia bardzo zadbane, przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. użytkowej ok 50 m 2 , zlokalizowane w Olsztynku przy ul. Daszyńskiego 6. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 48 m | os. Zwycięstwa | blisko Pestki | wolne od zarazdo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokale biurowe przy aow - Gwarancja łatwego dojazdu. Do wyboru pokoje/gabinety/piętra metraże od 13 mkw do nawet 350 mkw. Możliwe do wynajęcia pokoje, które świetnie nadadzą się na biura jak.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 14000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 pln miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie podane kwoty są netto.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²305 m² 10 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Centrum Biznesowe opolska 22 stanowi zespół obiektów biurowych znajdujących się u zbiegu ulic Opolskiej 22.

Szczegóły ogłoszenia

84,85 zł/m²33 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36 m , usytuowany na parterze w miejscowości Krupia Wólka. Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, która zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27,32 m² 58,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01 czerwca 2026 Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Zabrzu przy ulicy Niemcewicza - blisko od Uniwersytetu Medycznego oraz Politechniki Śląskiej Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²176,55 m² 9 886 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pow. 160m2: 8 pom. o pow.: (46,20+24,2+13,4+17+14,3+15,1+17,8+28,4) + 2 WC (13+9,4 m2) + część wspólna tj. 16,05m2. Lokal biurowo-usługowy. Lokal wyposażony w system wentylacji.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²210 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, II p. 210 m2, kilka pomieszczeń (90m2 +30m2 + 90 m2), łazienki, kuchnia, gres, ogrzewanie centralne gazowe, winda towarowa, lokal może być przeznaczony np. na sklep.

Szczegóły ogłoszenia

610 zł12 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Posiadamy na wynajem 6 pokoi pracowniczych stanowiących łącznie całe niezależne piętro budynku biurowo-mieszkalnego z oddzielnym wejściem i holem w miejscowości Złocieniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²123,34 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym centrum Łodzi, przy ulicy Tramwajowej (osiedle Primo). Lokal dostępny od 1 czerwca 2026. Prezentowany lokal mieście się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²262 m² 4 192 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy 262,1 m2 w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

ul. Wrońska, bronowice Do wynajęcia powierzchnie biurowe, biurowo - produkcyjne. Lokale do własnej adaptacji. Lokal usytuowany na parterze. Wewnątrz budynku winda towarowa. Pod lokalem znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krótko: warszawa | Wola | ul. Stanisława Worcella | 44 m2 | 2 pokoje | łazienka z wanną | parter z ogrodem | budynek z 2014r. | strzeżone osiedle | miejsce postojowe | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²2 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnię 2,00 m2 w holu budynku dworca pkp w Witnicy z przeznaczeniem pod umiejscowienie 2.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²60 m² 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz handlowo-usługowe w Centrum Poznania - 1,5 km od Dworca Głównego pkp i pks oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Budynek przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

12,41 zł/m²201,45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy w Radłowie. Szukasz lokalu biurowego? Zależy Ci na większym metrażu? Chcesz być dobrze skomunikowany z autostradą A4? Szuka powierzchni magazynowych? Jeśli tak, to zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²90 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia: powierzchnia usługowa 90,5m , parter kamienicy. Lokal składa się z sali ekspozycyjno- usługowej około 60m , pomieszczenia biurowego, aneksu kuchennego oraz 2 toalet. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł722 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem wynajmu jest działka gruntu o powierzchni 20,66 ara, stanowiąca tereny przemysłowe, zabudowana kompleksem budynków stanowiących: 1. Budynek magazynowo-handlowo-biurowy, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

57,97 zł/m²69 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

English version below Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowy do wynajęcia przy ulicy Zygumntowskiej. Oferowaną przestrzeń można dostosować do indywidualnych potrzeb najemcy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica w bardzo dobrze rozwiniętej i lubianej części miasta. Okolica charakteryzuje się dużą dostępnością punktów.

Szczegóły ogłoszenia

9 270 zł655 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn - 630m2 +25m2 powierzchnia biurowo-socjalna na terenie kompleksu magazynowego Bydgoszcz Wschód - strefa przemysłowo-magazynowa. Magazyn dostępny od zaraz! Do wynajęcia oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka prestiżowe osiedle botaniq Chodkiewicza 19f. Zupełnie nowa, w bloku świeżo po odbiorze, w pełni umeblowana i wyposażona we wszystkie niezbędne nowe urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²85,50 m² 4 703 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

*** powierzchnia biurowo-usługowa *** *** ścisłe centrum *** *** budynek Z windą *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

21,11 zł/m²90 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny duży lokal w centrum Częstochowy, w okolicy Al. Jana Pawła II. Bardzo dobra lokalizacja pod dowolną działalność. Może służyć jako lokal biurowy, handlowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie po remoncie na 1 piętrze, dobrze doświetlone. Budynek w pięknym otoczeniu zieleni. Lokalizacja Apartament znajduje się w pięknej zielonej części Żoliborza, przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

42,31 zł/m²13 m² 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu boks do wynajęcia w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni 13 m2 usytuowana jest w centrum miasta. Koszt wynajęcia 550 zł brutto. W cenie zawarte są wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Granata na osiedlu Wrotków. W skład mieszkania wchodzi: - kuchennym z wyjściem na balkon - pokój - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-English below- kawalerka do wynajęcia o powierzchni ok. 20m z łazienką z prysznicem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się kanapa rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

33,85 zł/m²65 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od właściciela: lokal biurowy lu usługowy w zabytkowej, kameralnej kamienicy w ścisłym centrum. Lokal wyremontowany, na podłodze panele, ściany w kolorze białym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł8 m²

 

Piętro:11/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Do wynajęcia wygodny, umeblowany pokój dla dziewczyny w mieszkaniu 4-pokojowym, położonym na wrocławskich Karłowicach przy ul. Bończyka. To świetna lokalizacja dla studentki lub młodej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²240 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja marka w centrum uwagi - parter, witryny, prestiż. ul. Mazowiecka, golub-Dobrzyń. Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 125 m lub dwa połączone o powierzchni 240.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Rakowska Nieruchomości ma do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Zabobrzu przy ul.Różyckiego w Jeleniej Górze. Opis mieszkania I wyposażenia: mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²230 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz swojego miejsca na działalność gospodarczą? Mamy powierzchnię usługowe pod wynajem o zróżnicowanym metrażu. Oferta wynajmu pomieszczeń usługowych w centrum Koszalina Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

DO wynajęcia - lokal usługowy 20 m | centrum rzeszowa ul. Ks. Jałowego | Doskonała lokalizacja | Pełne zaplecze sanitarne Szukasz lokalu w ścisłym centrum Rzeszowa , idealnego do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł325 m² 24,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na wynajem funkcjonalny magazyn z pomieszczeniami biurowymi oraz socjalnymi położony w Makowie. Usytuowany jest na działce o powierzchni 1200m2. Na części frontowej ułożono bezfugową.