dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Centrum. Dostępne powierzchnie: oferta obejmuje dwie niezależne kondygnacje budynku: parter 240 m (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego 37mkw mieszkania na wynajem znajdującego się na Gumieńcach przy ul. Wawrzynowej. Mieszkanie znajduje się w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²569,68 m² 9 115 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro na 6 piętrze w kompleksie biurowo-handlowym, położonym przy ul. Puławskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 30m2 na drugim piętrze w zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja. Toaleta jest wspólna dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 zł236,94 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwa budynki o łącznej pow. 236,94 m2, pełniące funkcję hotelu pracowniczego na około 50 miejsc noclegowych wraz z zapleczem socjalnym, położone w Niekłonicach. Budynki po remoncie, 22.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 655 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn do wynajęcia Błonie, 2 655 m Do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 2 655 m , zlokalizowany w Błoniu, w dogodnej odległości od głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

12 360 zł6 939 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia nieruchomości położonej przy ul. Szaniawskiego w Łodzi. Przedmiotową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 zł70,50 m² 90,07 zł/m²

 

Piętro:24/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament na 24. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 70.5 mkw; składa się z przedpokoju z szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,50 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia mieszkani. Mieszkanie o industrialnym charakterze, częściowo umeblowane i wyposażone. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł58 m² 49,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 227 zł318,15 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn + biuro | 318,15 m | Opole, ul. Światowida 2 | bez kaucji Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-usługowo-biurowy o łącznej powierzchni 318,15 m , położony w Opolu przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł63 m² 56,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: klimatyzowane, przestronne, gustownie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie (63 m ) z dużą garderobą przy ul. Kromera. Lokalizacja: dobra lokalizacja dla osób ceniących czas.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój Złotów

Złotów,wielkopolskie

1 900 zł75 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:nie

 

Kaucja:3 800 zł

Mieszkanie na wynajem do własnej aranżacji. Zapraszam na prezentację lokalu na wynajem Oferuję mieszkalny lokal w stanie surowym, który może służyć zarówno jako lokal lub mieszkanie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

28,82 zł/m²170 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia - idealny na salon dekoracji wnętrz, studio fitness. Oferujemy na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , położony w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²466 m² 23 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł12 m²

 

Piętro:1/10

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia wyposażony pokój dwuosobowy dla kobiety w mieszkaniu 4-pokojowym rozkładowym na pierwszym piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie Małym.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²181 m² 19 005 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy jednopoziomowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 181 mkw. Lokal na parterze, w odrestaurowanej kamienicy, z wejściem od frontu,.

Szczegóły ogłoszenia

24,73 zł/m²93 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opis: tarnów lokal usługowy - stan deweloperski, wykańczany pod klienta. Przeznaczenie biurowe, kosmetykę, kancelarie ). Lokalizacja ; blisko Al. Solidarności. 93 m2, wysoki parter w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

31,69 zł/m²142 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferujemy przestronny lokal usługowo - biurowy o powierzchni 142 m2. Ogrzewanie i ciepła woda - gazowe, położenie w centralnej części miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł133 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wygodny penthouse z pięknym tarasem w okolicach centrum handlowego Arkadia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²450 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wynajmę magazyn od 90m2,120m2,500m2 ogrzewane,170m2 ,125m2 nieogrzewane bardzo dobra lokalizacja ,ochrona duze drzwi,rózne ceny najmu ok. ul. Radzyminskiej,ew sulejówek magazyn 250m2 +biuro-mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Lokale: - o powierzchni 30 m, 50 m, 100 m - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz mały aneks kuchenny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

30 820 zł1 340 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna o powierzchni 1340 m2 + powierzchnia biurowa około 250 m2.Możliwość wynajmu mniejszej powierzchni magazynowej. Bramy rozładunkowe z poziomu zero,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gumieńce, przepiękna, nowa kawalerka o pow.29m2 z balkonem położona na 5 piętrze w nowym wybudowanym apartamentowcu z windą 2021roku. Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie.

Szczegóły ogłoszenia

69,76 zł/m²28,67 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 28,67 m2 położony na parterze budynku dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Ełk,warmińsko-mazurskie

25,71 zł/m²105 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu usługowego - Ełk, ul. Wojska Polskiego Do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 105 m położony w Ełku przy ul. Wojska Polskiego. Lokal dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, nowe meble, retkinia, al. Wyszyńskiego, osiedle Piaski, rejon wyszyńskiego/bandurskiego. - wolne: od zaraz, klucze w biurze, - czynsz dla.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²144 m² 13 968 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% Prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjny, narożny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze w ciągu handlowym przy głównej arterii drogowej dzielnicy Letnica - ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²21 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ulicy 1 Maja. Budynek odnowiony, parking, teren ogrodzony. Lokal o powierzchni 21m2 usytuowany jest na parterze. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

94,34 zł/m²106 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 106 m , zlokalizowanego przy ul. Ślusarskiej 6 w inwestycji Zabłocie Concept. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł543,60 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 562 m²

Obiekt idealnie nadający się na biurowiec, obiekt gastronomiczny, przedszkole itp. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska, obejmującą nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

22 400 zł854 m² 26,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Czeladź, ul. Wojkowcka 14a Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo - socjalnym o łącznej powierzchni 854 m 2 w tym hala: 644m2 o wymiarach 12m x 50m plus.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,80 m² 30,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

32,81 zł/m²64 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem przestronny i atrakcyjny lokal usługowy w samym centrum Ciechanowa przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37,88 m² 58,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy (słupsk, ul. Bogusława X). -> umowa najmu min. 12 mcy -> wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,10 m² 55,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie | Nowe Budownictwo (2024) | Będzin, ul. Rzeszowska Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,10 m2, zlokalizowane na parterze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²200 m² 2 200 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 200m2 zlokalizowane na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Komfortowe wnętrza, rozproszone oświetlenie, doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

26,82 zł/m²17 m² 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pod wynajem powierzchnia biurowa - 1 pokój - 16,3m2 Oferta bezpośrednio od właściciela - Patrycja Missala   Centrum Biurowe dulęby 5 to ośmiokondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 28.81 m , położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 969 zł127 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego lokalu o powierzchni 127 m , usytuowanego z wejściem na poziomie `0` w nowoczesnym biurowcu, zlokalizowanym w doskonałej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij