dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

18 000 zł1 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 802 m²

Hala-magazynowa krosno 1200m2 Krosno ul. Wieniawskiego opis nieruchomości : - powierzchnia działki 2802m2 - powierzchnia budynku 1200m2 - wjazd dla tir - konstrukcja stalowa -.

Szczegóły ogłoszenia

35,81 zł/m²19,55 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w zmodernizowanym budynku dworca pkp w Myszkowie zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

24,15 zł/m²41,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 24 o powierzchni 41,40 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem - ul. Federowicza Na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Federowicza w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł49,40 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.07 prezentację możliwe już teraz Jedyna taka oferta przestronnej kawalerki o powierzchni aż 49m2! Na wynajem w świetnej lokalizacji ul. Narutowicza. - kwota najmu 1900 zł. - media.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem powierzchni 300M2 na parterze budybku wolnostojącego usługowo-biurowego W aleksandrowie łódzkim czynsz najmu: 15.000.-zł/m-cznie + media wg. liczników dane ogólne: typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**komfortowe kawalerki do wynajęcia - Wrocław, ul. Koszarowa** Oferujemy do wynajęcia przytulne kawalerki w jednym budynku zlokalizowanym przy ul. Koszarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny, funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 90m2, w budynku Galeria Centrum Jurowiecka, ul.Sienkiewicza 49, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²202 m² 5 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, wapienica Niezależne lokale biurowe. Proponuję do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 202m 2 położony na drugim piętrze w kompleksie handlowo-biurowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Szukasz miejsca gdzie Twoja firma mogłaby prowadzić działalność ? Świetnie trafiłeś, ta oferta może Ciebie zainteresować! atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja - ul. Morska, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka na parterze w Centrum. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja mieszkania bardzo atrakcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Nidzicy! Na wynajem mieszkanie o pow. 47 m2. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w niskim bloku przy ul.Konopnickiej 13 w Nidzicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²125 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Magazynowo - biurowy o powierzchni 125m2. Parter budynku magazyn o powierzchni 50m2+pomieszczenie socjalne 20m2+wc 3m2. Piętro 3 pomieszczenia biurowe + wc o powierzchni 60m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł38 m² 22,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne od kwietnia! Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (16 Lipca, okolice Karpacka, wrocławska) w zadbanej kamienicy. Dostępne od zaraz. Powierzchnia: 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

42,76 zł/m²30,40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy nowy targ | ul. Szaflarska 13 | 30,4 m nowoczesna przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gotowa do wprowadzenia Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 30,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Katowicach przy ul. Owocowej 7 - w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Apelacyjnego. Parking dla mieszkańców przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²22,32 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 22,32 m2 w budynku dworca w Bierutowie. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 77 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie w nowej inwestycji Centrum Południowe, przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie o pow. 65 mkw, położone na ostatnim 13 piętrze jednego z trzech apartamentowców usytuowanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie położone w absolutnie fantastycznym miejscu. Cicho, zielono, przy samym parku, a tylko 800m do stacji metra Kabaty, na granicy Natolina i Kabat. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²220 m² 18 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy przy ruchliwym skrzyżowaniu! Lokal: - parter - Witryna - Powierzchnia 220 m2 - Pod sklep, gastronomię, usługi, przedszkole - Pozwolenie na alkohol Koszt najmu: - 18 700 + vat - Media wg.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

28,57 zł/m²98 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś posiada w swojej ofercie lokal do wynajęcia położony w Centrum Grudziądza. Lokal składa się z parteru oraz piętra. Na parterze znajduje się duże.

Szczegóły ogłoszenia

18 450 zł350 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia magazyn o powierzchni 350 m , zlokalizowany w Michałowicach , w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich - z dogodnym dostępem do głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament w samym sercu Głównego Miasta, przy ul. Ogarnej. W pełni wykończony i umeblowany. Jego głównym atutem jest centralna lokalizacja w otoczeniu kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł130 m² 68,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 5-pokojowy mokotowska 51/53, śródmieście warszawy Apartament 5-pokojowy o powierzchni 130 m położony jest na V (ostatnim) piętrze jednej z najładniejszych przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jasionka

Jasionka,podkarpackie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia nowy dom w zabudowie Jasionka koło Rzeszowa! Biuro Res Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego (obwodnica) w Wadowicach. Powierzchnia lokalu wynosi 100 mkw. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni lub całego.

Szczegóły ogłoszenia

39,71 zł/m²95,70 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową z możliwością wynajęcia dodatkowo halli, z przeznaczeniem pod działalność magazynową, handlową, usługowo, produkcyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł77 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe położone w dzielnicy Ursus Skorosze przy ul. Składkowskiego 3, z jednym miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem w cenie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²300 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy do 540 m | Świetna lokalizacja | Bielsk Podlaski Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni do 540 m , położony w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²19,50 m² 1 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych - 23,30 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1,82 zł/m²1 100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, chciałbym zaprezentować grunt komercyjny na wynajem o powierzchni 1100m2 na działalność usługowo-handlowo-eventową na którym to można stworzyć ciekawą przestrzeń dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,53 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2026 rok Katowice ul. Mikołowska 49 - obok awf! Lokal 33,53m2 składa się z: - przedpokoju - Kuchni z oknem(płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik, mała.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni 40 m w Cieszynie (ul. Wiejska 1D), idealny na: szkolenia warsztaty konsultacje spotkania biznesowe lub indywidualne Do dyspozycji najemcy: sala.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²50 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy o powierzchni około 50m2, lublin, centrum Okna wychodzące na podwórko, lokal na 1 piętrze. W skład lokalu wchodzą: - 2 pomieszczenia: jeden ok. 11m2, drugi ok. 15m2. -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł43,57 m² 84,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Atrium Oliwa położony w prestiżowej lokalizacji. Osiedle oferuje strefę fitness, sauny oraz tężnię solankową. Na terenie inwestycji znajduje się mały plac zabawi piękne.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²111,31 m² 1 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyny, hale, warsztaty oraz biura do wynajęcia o rożnej powierzchni - stawka za biura 16 zł netto/1.

Szczegóły ogłoszenia

5 655 zł195 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na wynajem! Przedmiotem najmu jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni 195 m2 w Kołobrzegu w dzielnicy przemysłowej miasta. Zabudowa: działka 142/2 opis obiektu: hala 1.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł170 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuję do wynajęcia halę przemysłową pod działalność magazynową i usługową, znajdującą się w Mysłowicach. Cena wynajmu 5500,00 zł netto Opis budynku hali: budynek ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł71,30 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na III piętrze, budynku w Lubaniu, nieopodal basenu. Zalety: - bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie: sklepy (biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, rybnik, wyzwolenia, 1600zł przytulne I słoneczne Do wynajęcia całkowicie umeblowane mieszkanie w Rybniku przy ul. Wyzwolenia. - powierzchnia 45m2, - 2 odrębne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-poziomowe - Szczecin Stare Miasto Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 130 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Stare Miasto.