dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

34,18 zł/m²33 m² 1 128 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Brak prowizji oraz dodatkowych opłat. Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części Zabrza na dzielnicy Makoszowy. Na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł41 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy II Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²148 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Radomska 23, kozienice Powierzchnia do wynajmu: 148 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 3280 o pow. 1681 m2 Cena: 35 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł220 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy na wynajem magazyny blaszane w Tarnowie na ulicy Przemysłowej. Powierzchnie magazynów to 220 m oraz 360 m . Można wynająć całość, lub podzielić magazyny na mniejsze. Magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na piątym piętrze. Blok położony jest w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Białoruskiej, wola.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Wynajem gabinetu medycznego , ulica Litewska 6 Zapraszamy do wynajmu gabinetu medycznego w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł150 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

For english scroll down For English-speaking clients, please contact Dawid   ___________________________________________________________ Prezentujemy Państwu nowoczesnego i zjawiskowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł2 789 m² 0,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam - do wynajęcia działka rolna! idealna na szkółkę roślin itp. Do wynajęcia / wydzierżawienia atrakcyjna działka o powierzchni prawie 3000m2, położona w Mikołowie - Borowej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

98,92 zł/m²36 m² 3 561 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Salon kosmetyczny w centrum gotowy biznes Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 36 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Poznania ul. Garbary. Lokal idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie 55m, 2 pokoje na ulicy Klimczaka za 3.800,00 PLN + 950,00 PLN czynszu administracyjnego. Usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z przywiązaniem do szczegółów, położone w prestiżowym, nowo oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

270 zł/m²60 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 9 pln/os. miesięcznie Łącznie ok.: 6 os. x 1800 pln/os. miesięcznie = 10800 pln miesięcznie Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Oruni Górnej (nie mylić z Orunią Dolną!) dostępne od 1.06.2026r. na długi termin. W pełni wyposażone w super lokalizacji! Komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

14 €/m²560 m² 7 840 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę powierzchni biurowych w energooszczędnym, inteligentnym, zielonym, przyjaznym dla zdrowia biurowcu. Na 14 kondygnacjach zastosowano innowacyjne technologie przyczyniające się do.

Szczegóły ogłoszenia

72,77 zł/m²96,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam do wynajęcia halę o powierzchni 1500m2 wraz z towarzyszącą powierzchnią biurowo-socjalną Parametry: - posadzka epoksydowa - Doświetlenie światłem dziennym przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23,20 m² 99,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka 23,22 m2 z prywatnym ogródkiem (60 m2), miejscem postojowym oraz komórką lokatorską (5 m2) w przedwojennej Kamienicy po generalnym remoncie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 53 m | Elbląg, ul. Bałuckiego Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

1. Ogólne informacje O nieruchomości: oferujemy do wynajęcia halę magazynową ( w trakcie realizacji) o wymiarach 19x27m, wysokość 5,5m, w najwyższym punkcie 8m. Hala posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²58,90 m² 2 533 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię usytuowaną w budynku dworca pkp w trakcie modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Żytnia

Kielce,świętokrzyskie

51,43 zł/m²35 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od najemcy! Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m 2 , usytuowany na parterze w budynku usługowo-mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Żytniej. Na w/w.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł64,50 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem przy ul. Osadniczej, w niskim bloku na zadbanym osiedlu. Tuż pod blokiem Żabka, niedaleko lasy, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

52,17 zł/m²69 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni ok 69 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²367 m² 25 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość komercyjną, składającą się z trzech wykończonych lokali biurowych, zlokalizowanych w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

24 000 zł840 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 700m2 w Przyłękach. Hala posadowiona jest na ogrodzonej działce o powierzchni 3000m2 z dwiema przesuwnymi bramami wjazdowymi.

Szczegóły ogłoszenia

210 zł/m²155 m² 32 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wynajmu wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych i wysokościowych transportu. Obiekt magazynowy gotowy do użytku. Możliwa dostępna powierzchnia biurowa 100- 400 m2. Charakterystyka Obiektu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 zł33,59 m² 65,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w budynku byłych koszar. Budynek po generalnej modernizacji w 2018 r. zlokalizowany przy ul. Kuronia 4 w Olsztynie. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m , położone w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²25 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinet 25 m przy Płacy Inwalidów! Opis: - gabinet w kameralnym centrum fizjoterapii i psychologii - centrum miasta - przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu - 4.

Szczegóły ogłoszenia

79,87 zł/m²108,93 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 108.93 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki. Dodatkowe informacje: - lokal na parterze - wysokość powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Usytuowane bezpośrednio nad Martwą Wisłą, w dzielnicy Przeróbka, mieszkanie o powierzchni 50 m zachwyca już od pierwszego kroku. Wysoki standard oraz wysmakowane wykończenie tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²230 m² 6 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym na 1 piętrze eleganckiego budynku na ogrodzonym terenie. Na metraż ok. 230 m2 składają się: - 5 pomieszczeń biurowych - sala konferencyjna - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

106,42 zł/m²80 m² 8 514 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej. Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 40 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2. Znajduje się na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

77,40 zł/m²143 m² 11 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem lokalu handlowego w Centrum Handlowym Kaszuby w Wejherowie. Dostępne powierzchnie: 143 m2, 155 m2 oraz 205 m2. Stawka czynszu: 20 Euro/m2 Opłata eksploatacyjna: 9,36 Euro/m2 Opłata.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,50 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od Maja! Mieszkanie dwupokojowe ( 40 m2) na zamkniętym, nowo wybudowanym osiedlu enklawa przy ul. Zaświat w Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się na 5 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować na wynajem penthouse z niesamowitym widokiem na panoramę Krakowa. Mieszkanie to dwupoziomowy apartament o powierzchni 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu w pełni funkcjonującą Stację Kontroli Pojazdów zlokalizowaną przy Trakcie Św. Wojciecha w Gdańsku - w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17,50 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem przy ul. Zagórskiej, ksm. Lokal znajduję się na parterze w bloku. Powierzchnia wynosi 17,50m2 w czego skład wchodzi: - kuchnia -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij