dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

3 999 zł51 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 36 m2 zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Przybyszewskiego. Co wyróżnia tą nieruchomość poza pięknym wnętrzem?.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²105,76 m² 635 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Smętowo o łącznej powierzchni 105,76 m2. Przeznaczenie pomieszczeń pod biuro bądź handel i usługi. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²300 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia mamy panel biurowo-usługowo-produkcyjny o powierzchni 300mkw, podzielony na 9 pomieszczeń o powierzchni od 11 do 58 mkw. Parter. Na planie zaznaczony na pomarańczowo. Media- woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze kameralnego bloku z windą przy ul. Warszawskiej 66. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

61,70 zł/m²47 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy. Położony na piętrze kompleksu biurowo-usługowego ab Centrum. Lokal gotowy do prowadzenia działalności. Idealnie nadaje się na działalność biurowo usługową. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 415 zł48,75 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w bloku 48,75 m2 w Centrum miasta, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność usługową. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²68 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Dostępne od zaraz! atrakcyjny lokal! > Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie lokal położony przy ulicy Chełmińskiej. Lokal użytkowy o powierzchni ok. 68m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²38 m² 2 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy 38 m.kw. w Centrum Warszawy. 2 pokoje. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m. od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²336,38 m² 18 501 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal użytkowy do wynajęcia 336,38 m - wysoki stoczek 54, białystok Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 336,38m , usytuowany w nowo powstającym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:397 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy i unikatowy dom w skrajnym szeregu. Ta nieruchomość to połączenie nowoczesnego designu z niepowtarzalnym stylem, który zachwyca już.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 zlokalizowane na parterze : * Sypialnia * Kuchnia * Łazienka Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Śródmieścia, jest w pełni umeblowane, wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Tychowo

Tychowo,zachodniopomorskie

11,18 zł/m²85 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o pow. 85 m2 usytuowany w budynku Dworca pkp w Tychowie. . Budynek dworca jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

23 348 zł898 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z ogrzewaniem na wynajem Piła, osiedle Zamość, sąsiedztwo Pilskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 898 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

1 850 zł24,59 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kozłówek, ul. Nowosądecka garsoniera po remoncie. Idealne dla pary lub singla. Mieszkanie częściowo umeblowane, w kuchni płyta dwupalnikowa, piekarnik, lodówka, w łazience pralka. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53,12 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokojowe z balkonem dostępne od zaraz! /najem okazjonalny Do wynajęcia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku w dzielnicy Gumieńce. Układ pomieszczeń na I poziomie: - salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²120 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni około 120 m2, zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z ważniejszych ulic , o bardzo dużym natężeniu ruchu. Wejście bezpośrednio z chodnika. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność oferta wynajmu działki O powierzchni 800m2 położonej W bardzo aktakycjnej I widocznej części wołczkowa - skrzyżowanie ul. Lipowej i ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł175 m² 65,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Uroczy segment na mokotowie English below Atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno. Blisko stacji metra z dobrą komunikacją. W domu przeprowadzono generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

33,93 zł/m²280 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Nieruchomość mieszkalna dwurodzinna z dużym potencjałem i możliwościami zastosowań. Do zamieszkania i prowadzania działalności od zaraz. Wyodrębniona powierzchnia mieszkalna domu 250.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój poznański Home away from home - Wenecjańska 8 Przyjeżdżasz do Poznania na kontrakt? Wiemy, jak to jest. Nowe miasto, intensywny grafik i setki spraw na głowie. Ostatnia rzecz, o którą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogolne: warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8 Metraż: 35 m Piętro: parter/2 Rok budowy: 1962 r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z kw Cena: 2700 zł. Czynsz: 600.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł350 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia! Hala Magazynowa o powierzchni 350m2 10m szerokości, 35m długości. Dojazd drogą asfaltową, posesja utwardzona. Dwie bramy wjazdowe do magazynu. Dodatkowo na terenie hali dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa, około 90 m2 lub 100m2 w bardzo korzystnej lokalizacji, przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie, os. Rokosowo.Wynajem od 1 sierpnia. Obecnie lokal wynajmowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy ulicy Towarowa 35. Lokalizacja Towarowa 35 to doskonały adres dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 249 m² 1,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa o pow. 22,49 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce , gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grunwald do wynajęcia 39m2, mieszkanie 1 pokojowe umeblowane na iiip w budynku z cegły. Łazienka z w c wykończona nowoczesną glazurą z kabiną prysznicową Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Legnica,dolnośląskie

26,34 zł/m²265,76 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Dwupoziomowy lokal usługowo-biurowy na wynajem w Legnicy możliwość wynajęcia jednego piętra lub całości, rycerska. Oferujemy na wynajem przestronny i funkcjonalny dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,50 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie jest odświeżone po remoncie i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

8 920 zł445 m² 20,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:445 m²

| do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 445 m2, zlokalizowana w południowej części Kielc, o wymiarach ok.: 15 m x 30 m. Wysokość hali: ok. 3,90m. Wymiary wrót:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²121,36 m² 5 461 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Adres: plac Tadeusza Kościuszki 1, 32-200 Miechów Powierzchnia najmu: około 121,36 m Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 1698/1, 1698/2, 1698/3, 1698/4 o pow. 1 843m Cena: 45,00 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament na osiedlu Espace Wilanów w Al. Rzeczypospolitej 20 w Warszawie na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 79m2,.

Szczegóły ogłoszenia

20,33 zł/m²34,44 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokalu usytuowanego na parterze w budynku dworca pkp po modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

68,57 zł/m²35 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych o powierzchni 17,5 m2 ; 35 m2 i 70 m2 na 1 piętrze budynku zlokalizowanego w dzielnicy Młodzianów. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

33 725 €7 100 m² 4,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 7100m2 w Grodzisku Mazowieckim. Do magazynu przynależy biuro 257m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir doki bramy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyjątkowy, nowoczesny dom z klimatem | 1400 m działki | Łomianki Buraków | blisko Warszawy Spokojna okolica w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do Warszawy - około.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w Centrum Częstochowy Duże przestronne mieszkanie z duszą o nowoczesnej architekturze zlokalizowane w samym centrum Częstochowy. Mieszkanie w do wprowadzenia od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij