dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny widok, osiedle moderna, ekskluzywne mieszkanie blisko starówki! Miejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie najmu! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

49,65 zł/m²61,65 m² 3 061 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal komercyjny na wynajem 61,65 m2 - Złota kamienica Słupsk. Przedstawiamy ofertę dotyczącą wynajmu pomieszczenia biurowo/usługowego o powierzchni 61,65 m2, znajdującego się na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z loggią i co - Zabrze, ul. Budowlana Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²240 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 240m2 na 1 piętrze w wolnostojącym budynku z miejscami postojowymi w Piasecznie ul. Raszyńska za 9000zł netto. Lokal położony jest w budynku wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 711 zł2 711 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę położoną w Pasłęku o powierzchni 2.711 m2 (dz. 27/4, obr. Pasłęk 4).

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu lokale użytkowe usytuowane w budynku dworca kolejowego w Ciasnej przy ul. Dworcowej. Budynek położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²50 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal usługowy W samym centrum wałcza! lokal wolny od 01.06.2026 r. Lokalizacja : Centrum miasta Wałcz, ul. Tęczowa Powierzchnia : 50 m Cena wynajmu : 2150 zł + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53,05 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu mieszkalnego wraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą, łączna powierzchnia 53,05 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze, z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²364,60 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia 364,06 m | parter + poddasze użytkowe | działka 16,5 ara | brzozów centrum możliwość wynajęcia każdej kondygnacji oddzielnie (osobne wejścia na parter i poddasze) Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 70 m2) usytuowana na parterze budynku typu pawilon, ul. Gdańska. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

70,31 zł/m²64 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wynajem nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64 m zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu (ok. 30 budynków, 4 i 5 kondygnacji), zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 715 zł54,78 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²372 m² 12 276 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Tychy - tereny przemysłowe - przemysłowa Elastyczny wynajem całego obiektu lub wybranych przestrzeni biurowych Szukasz przestrzeni biurowej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²151,50 m² 6 060 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Powierzchnia podzielona na lokale użytkowe/gabinety z dostępem w lokalach do wody. Zapraszamy do wynajmu powierzchni w biurowcu zlokalizowanym na rogu ulic Nawrot, stefana Kopcińskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł61,50 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje, z dobrym klimatem, 61,5 m kw - w ekskluzywnym apartamentowcu, widne i słoneczne, nowoczesne wnętrza, gustownie i elegancko urządzone, świetnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Do wynajęcia piętro domu znajdującego się w Radostowicach składające się z 3 pomieszczeń, kuchni, spiżarki, łazienki , ubikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Jelenia Góra, podwale Nowo wyremontowane mieszkanie do wynajęcia w Jeleniej Górze przy ulicy Sobieskiego - od zaraz - sypialnia - ogromny salon - w pełni umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

42,03 zł/m²37 m² 1 555 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 37 m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podgórze - rejon centrum handlowego "bonarka", piętro domu , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²500 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek biurowy w samym centrum Warszawa Ursus. Budynek w stanie developerskim. Zagospodarowanie pod własne potrzeby prowadzonej działalności. Pod biura, restauracje, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia blaszany garaż, magazynek o powierzchni 25 mkw. Wysokość ok 3,5m. Położony na terenie zamkniętym. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł145 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wynajem komfortowy dom wolnostojący w Płochocinie, położony w bliskiej odległości od stacji pkp - 600 m, 8 minut pieszo. Nowoczesny dom o powierzchni 117 m2 oferuje dużą, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

37,44 zł/m²195 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia 195m2 - świetna lokalizacja handlowo/ usługowa! lublin-Centrum Lokal usytuowany w głównym ciągu pieszych, oraz przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Możliwość dobrania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, nowe mieszkanie do wynajęcia. Blok przy ulicy szkolnej/przyszłej. Cena: 2100 zł/mc plus czynsz ok 400 zł (z zaliczką na ogrzewanie). Kaucja 3000 zł. Wolne z końcem Maja br. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Luboń

Luboń,wielkopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

dom wolnostojący parterowy 3 pokoje, salon,kuchnia, 2łazienki , umeblowany c.o. gaz. przeznaczony na biuro, usługi , gabinety lub dla pracowników firmy -8 osób. Umowa tylko na firmę Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

29,14 zł/m²175 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do najmu powierzchnię biurową około 175m2 na Nowym Mieście /kobylepole/ w Poznaniu. Powierzchnię stanowi centralnie usytuowana duża sala konferencyjna z promieniście położonymi 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł41,51 m² 57,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Budynek usytuowany jest nieopodal centrum handlowego Galeria Bronowice oraz Factory Kraków. Jest to lokalizacja świetna zarówno dla osób pracujących, jak i chcących zaznać relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²150 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Loftowy prestiż: wysoka Przestrzeń Kreatywna (150 m ) - wsk Poznań Szukasz miejsca z "duszą", które zainspiruje Twój zespół i zrobi wrażenie na klientach? Zapomnij o ciasnych.

Szczegóły ogłoszenia

55,06 zł/m²99,90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Babice, ul. Śląska 31 (dk44) | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - 99,9 m Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 99,9 m , położony w miejscowości Babice.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe ( 60m 2 ) mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie Wesołej. Blisko komunikacja miejska ( autobusy, skm ), sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , idealne zarówno dla studentów, jak i młodych rodzin, które szukają spokojnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²23 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

W nowoczesnym, klimatyzowanym budynku od lat kojarzonym z branżą medyczną, oferuję na wynajem elegancki gabinet dla lekarza dowolnej specjalizacji lub fachowca z branży okołomedycznej. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł47,95 m² 25,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47,95 m2 | ul. Hetmańska| Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ulicy Hetmańskiej. Dwa niezależne pokoje, przestronna kuchnia, przedpokój, łazienka. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 zł35 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie możesz po pracy wyjść na spacer albo pobiegać? To miejsce może Ci się spodobać. Do wynajęcia przytulne, dobrze doświetlone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

22 200 zł3 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość opisaną jako działka nr ewidencyjny 21/38 z obrębu 6-14-03 o powierzchni 3 700 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł18 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:1 900 zł

Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni 4 000 m2, możliwy short term (najem krótkookresowy), ale również najem długookresowy (long term).

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Lubina. Atuty nieruchomości; - mieszkanie o powierzchni 45 m2 - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł64 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M4 w topowej lokalizacji - Babiej Wsi. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie 64 m charakteryzuje rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²19,30 m² 753 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 19,3 m2) znajdujący się w budynku biurowym, zlokalizowanym na bydgoskim Łęgnowie, przy ul. Smoleńskiej. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim.