dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

2 390 zł31,18 m² 76,65 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaproponować do najmu bardzo ładną kawalerkę w budynku wybudowanym przez firmę Ataner w 2012 roku. Budynek i osiedle chronione i monitorowane. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²80 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji! We speak English, we invite you to contact us. We will find the perfect office for you Elastyczny najem - różnej wielkości biura. Cena podawana jest za stanowisko pracy - promocyjna oferta 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 w budynku położonym przy ulicy Radzymińskiej. Nieruchomość położona jest na VII piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 234 zł647 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia proponuję nieogrzewaną halę magazynową o powierzchni 647 mkw. Brama wjazdowa 4x4m. Duży parking asfaltowy, wjazd z poziomu 0. W proponowanej powierzchni dostępne biuro +.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł59 m² 30,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni około 59 m , położone na 1 piętrze. Lokal świeżo odmalowany i gotowy do zamieszkania, idealny dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²563 m² 9 571 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia komercyjna na wynajem Przedmiotem oferty jest wynajem modułu biurowego o powierzchni 563 m2 na 25 piętrze, w budynku klasy A w Gdańsku Oliwie. Istnieje możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

170 zł/m²8 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia powierzchnię 8,00 m2 w holu budynku dworca autobusowego w Częstochowie, położonego przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę mieszkania na wynajem przy ulicy Lubelskiej w inwestycji Bella Dolina. Nieruchomość o powierzchni 63 m2 znajduję się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

11 192 €1 442 m² 7,76 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1185 m2 wraz z powierzchnią biurową 257 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: włochy, okęcie,.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²53 m² 2 226 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 53 m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł110 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, nowocześnie zaaranżowane, umeblowane mieszkanie typu studio o pow.34m2. Po generalnym remoncie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na ul. Kaszubskiej, na pierwszym piętrze w budynku w zabudowie szeregowej jednopiętrowej. To lokal, który został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł162,42 m² 107,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł60 m² 23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Domo.Expert Nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu, 2 pokojowego mieszkania w Trzebieniu. Mieszkanie znajduje się na parterze w domu wielorodzinnym z osobnym wejściem. Przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka położona na I piętrze bloku na Osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie słoneczne z balkonem, składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56,80 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, na Mokotowie. To doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub znajomych/przyjaciół, którzy chcą wspólnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²72 m² 4 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowo-handlowo-usługowy klasy A, usytuowany przy ul. Rejtana - jednej z głównych ulic Rzeszowa. Lokalizacja biurowca umożliwia łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38,80 m² 56,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 39-metrowe krowodrza ulica prądnicka Do wynajęcia przestronne mieszkanie 1 pokojowe przy ul. Prądnickiej. Znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym niewielkim bloku. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,90 m² 48,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,90 m2 w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej. Lokal mieści się na parterze 8 piętrowego bloku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²90 m² 4 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

63,16 zł/m²38 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m , przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na parterze W nowej inwestycji Dla pierwszego najemcy | Stan deweloperski | Elegancki budynek apartamentowy | Dobrze skomunikowany ***** standard: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

29,26 zł/m²170,86 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu użytkowego Ostrów Mazowiecka, ul. Kościuszki 24 Budynek Stokrotka Przedstawiamy ofertę najmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w budynku handlowo-usługowym Stokrotka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

15,02 zł/m²12,25 m² 184 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Suchedniowie przy ul. Dworcowej 1 Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem gotowych hal | Budowa hal na zamówienie | Sprzedaż gotowych obiektów Oferujemy nowoczesne hale magazynowe, produkcyjne oraz sprzedażowe, zlokalizowane w strategicznych punktach Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Łuckiej. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze nowoczesnego budynku z 2004 roku, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł1 523 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr 543/7 zlokalizowaną w miejscowości Zwierzyniec w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²414 m² 19 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego, zlokalizowanego w samym centrum Kłobucka, przy ulicy Wieluńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł345 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% Prowizji od Najemcy! Czterokondygnacyjny, skrajny segment położony na cichym, zadbanym, strzeżonym osiedlu na Ursynowie /stary Służew. Nieruchomość o wygodnym rozkładzie pomieszczeń została.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość o powierzchni 40 m2, usytuowana na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,60 m² 44,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe budownictwo, kameralne osiedle 3 piętro, winda sypialnia, salon z aneksem 38,6 m2 powierzchni użytkowej przestronny balkon wysoki standard wyposażone, częściowo umeblowane niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 45 m przy ul. Piastowskiej przy Błoniach Krakowskich. Lokalizacja Apartament mieści się w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł42 m² 83,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z dziedzińcem w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Bolesława Prusa. Bądź.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W W tarnowskich górach - lasowice Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament o powierzchni użytkowej ok 70 m2 , znajdujący się w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuję Państwu na wynajem powierzchnię magazynowo/produkcyjno-biurową na osiedlu Biała w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się zaledwie 2,5 km od drogi głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²290 m² 13 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 291 m + Opcja Magazynu | Pabianice, ul. Warszawska Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy w Pabianicach? Oferujemy wynajem nowoczesnego, dwupoziomowego lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m. kw. w pełni wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przypisane miejsce postojowe w hali garażowej tuż przy wyjściu.