dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

163,64 zł/m²11 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę gabinetu znajdującego się w znanym centrum sportowym & spa na Ruczaju. Lokal położony na wysokim parterze ma powierzchnię 11 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

62,34 zł/m²64 m² 3 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze o przeznaczeniu handlowo - usługowo - biurowym, o powierzchni 64 m2 i wysokości 3m. Nieruchomość położona w ścisłym centrum Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na spokojnej ulicy w Milanówku | blisko stacji pkp Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej części Milanówka, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²71 m² 4 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro 71 m.kw. W tej chwili układ gabinetowy. 3 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Promocja: pierwsze 3 miesiące płatne 2800zł/mc + czynsz, pozostałe miesiące 3000zł/mc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

1 033 zł44,93 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8 Prowadzący konkurs ofert: poczta Polska S.A., Region Infrastruktury, plac Oddziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Pakosz

Kielce,świętokrzyskie

20,59 zł/m²17 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 17 mkw, położony na I piętrze w budynku biurowym. Budynek w całości biurowo-usługowy, po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem 200m Dworca Kolejowego w Pszczynie. Blisko Park Książęcy, szkoła, biedronka, sklepy, urzędy, lokal mieści się na parterze w kamienicy. Parking w cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta, nowoczesne zamknięte osiedle Mila Baltica z portiernią, strefą fitness, sauną, salą zabaw, zlokalizowane w niedalekiej odległości od morza, oferta idealna dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł52,80 m² 35,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia blisko centrum mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Tysiąclecia - przy ul.Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 52,80m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

930 zł112,56 m² 8,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia pomieszczenia magazynowe zlokalizowane na 1 piętrze w budynku hali przy ul, kochanowskiego 19 a w Rzeszowie. Przedmiotem oferty są pomieszczenia o powierzchniach 36,42 m2; 20,52.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²34,32 m² 2 059 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy nr. 101 o powierzchni 34,32m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35,46 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią (z małym oknem). Lokal jest czysty, dobrze utrzymany i gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²23 m² 1 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 23 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze eleganckiego biurowca w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

756 zł40 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Odstępne 65 000 pln Prezentujemy ofertę mieszkania na wynajem w prywatnej, kamienicy na pierwszym piętrze z balkonem .Lokal przeszedł właśnie gruntowny remont -będziesz pierwszym lokatorem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum Namysłowa o powierzchni 52,90 m . Lokal usytuowany jest na I piętrze budynku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i przygotowany do pracy lokal fryzjerski o powierzchni 20 m , zlokalizowany w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia o pow.250m2 w Rumi. Dom składa się z czterech kondygnacji. Podpiwniczenie zaadaptowane na pokoje z łazienką z trzema kabinami prysznicowymi i kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²1 200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomo ści Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowego w Łęczycy Budynki przemysłowo-usługowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 860 €1 080 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1080 m2 w nowoczesnym centrum magazynowym. Istnieje możliwość wynajęcia pow. od 1 080 m2 do 2700m2. Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład I wyposażenie: - otwarty salon -.

Szczegóły ogłoszenia

24,29 zł/m²70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal na parterze przy ul. Roosevelta 36 Lokal na parterze o powierzchni około 70m2. Dwa pomieszczenia i toaleta. Dwa wejścia do lokalu. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia w antoninku dom Mieszkalny, przedszkole, żłobek, biura, dom dziennego pobytu, lub inną działalność gospodarczą. Powierzchnia 200m2 , ogrzewanie co gazowe, okna pcv, ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł67 m² 31,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje przy ul. Budowlanych - Tychy (I piętro) Prezentowane mieszkanie łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację Do wynajęcia jasne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł17 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Poszukujesz pokoju w spokojnej dzielnicy, blisko przyrody, a jednocześnie niedaleko centrum Gdańska (15 min autobusem)? Lubisz po pracy czy zajęciach na uczelni wyskoczyć na spacer do lasu lub.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł84 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I widokiem na morze 700 m od plaży | Widok na morze | Dwa poziomy | Taras na dachu | Wysoki standard wykończenia | Zewnętrzne miejsce parkingowe Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31,71 m² 88,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: studio jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 210 m2 w kameralnym budynku komercyjnym z ochrona i recepcją. (całe.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł59,71 m² 41,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w meg real estate*** Meg Real Estete zaprasza na prezentację 3 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 60 m2 na wynajem w Centrum Białegostoku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Katowicach, zaledwie 300m od Spodka i w sąsiedztwie Muzeum Śląskiego oraz nospr jak również Uniwersytetu Śląskiego! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²25,50 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal biurowy położony na I piętrze w budynku biurowym przy ul. Mieszka I / w okolicy Sądu Okręgowego. Na powierzchni 25,5 mkw. mamy dwa pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

50,19 zł/m²25,90 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-biała, ścisłe centrum winda osobowa Czynsz najmu 1300zł netto kwota ta zawiera wszystkie opaty łącznie z mediami. Oferuję Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²165 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy W prestiżowej lokalizacji do wynajęcia - wysoki standard, bezpośrednie wejście z ulicy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

10 227 €2 033,20 m² 5,03 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu. Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia magazynowa z częścią biurowo-socjalną (129.1mkw).

Szczegóły ogłoszenia

36,88 zł/m²160 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy 160 m2 zlokalizowany na 2 piętrze w ścisłym centrum Bytomia przy ul. Józefczaka - na przeciwko C.H Agora. Lokal użytkowy składa się z: - 6 pokoi - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²18 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana powierzchnia znajduje się w budynku biurowym Virgo zlokalizowanym w Śródmieściu Gdyni, w bliskiej odległości Skweru Kościuszki oraz Mola Południowego. W otoczeniu naszego.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł133,60 m² 44,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Taka oferta tylko w platinum house! Oferuję do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 133,60 m , położony w świetnej lokalizacji - Zielona Góra, ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł72 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na panoramę Krakowa, pet friendly - Podgórze [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość ulokowany jest w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra, jednej z najbardziej cenionych w Gdyni. To doskonałe miejsce dla osób kochających bliskość zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

(english version below) Do wynajęcia 250m2 dom usytuowany na 9 arowej działce znajdujący się w południowej części Krakowa Kliny Borkowskie! lokalizacja: dom znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

12 900 zł271 m² 47,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia biuro lub powierzchnia handlowo - usługowa o wysokim standardzie wykończenia w frontowej części obiektu. Za nim hala (połączona z biurem, z bezpośrednim przejściem).