dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 547 ogłoszeń

39 000 zł1 200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuję Państwu na wynajem powierzchnię magazynowo/produkcyjno-biurową na osiedlu Biała w Rzeszowie. Nieruchomość znajduję się zaledwie 2,5 km od drogi głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami przy Plantach Mistrzejowickich. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, funkcjonalność oraz bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²290 m² 13 095 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne Biuro 291 m + Opcja Magazynu | Pabianice, ul. Warszawska Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej firmy w Pabianicach? Oferujemy wynajem nowoczesnego, dwupoziomowego lokalu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 50 m. kw. w pełni wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przypisane miejsce postojowe w hali garażowej tuż przy wyjściu.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł84,74 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, trzy pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, przy ul. Paniowickiej. Mieszkanie znajduje się w kompleksie budynków położonych na obrzeżach Lasu Pilczyckiego,na.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 zł39 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urokliwe studio o powierzchni 39 m , położone w spokojnej okolicy warszawskich Bielan. Mieszkanie jest idealne dla singla, pary lub studentów. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo komfortowy apartament w sercu miasta, doskonałej i pożądanej lokalizacji. Apartament znajduje się w Hanza Tower na 22 piętrze. Na powierzchnię 63m 2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - 34 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Parking w cenie Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Oferujemy na wynajem mieszkanie w inwestycji Malownicze Tarasy znajdujace się pólnocno wschodniej części Krakowa w dzielnicy Mistrzejowice przy ul. Gustawa Morcinka. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne wnętrze i duża loggia tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia w centrum miasta. Funkcjonalny układ oraz wyposażenie mieszkania odpowiadają potrzebom singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł5 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia lub dzierżawy działka o powierzchni 5000 m2 położona przy głównej asfaltowej drodze w miejscowości Jabłonna. Dostępne wszystkie media. Działka nieutwardzona. Cena: 10000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. 3 maja w samym centrum Lublina. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie o pow. 50m2 w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z pomieszczenia głównego.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²400 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Niewielka powierzchnia magazynowa(400m2 nieogrzewana) z możliwością wynajęcia wiaty 200m2(15zł/m2). Działka utwardzona kostką(ok.1200m2). Hala wykończona i wyposażona jak.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²66,12 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kompleks biurowy w budynku biurowo-socjalnym w Gdańsku Letnica w rejonie ul. Marynarki Polskiej. Pomieszczenie na I piętrze, zlokalizowane w oddzielnym skrzydle, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł6 493 m² 0,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję dzierżawy działki nr 1315/4 oraz 1315/5 obręb koźle. Działki zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

52,41 zł/m²1 056 m² 55 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon handlowy o pow 1056m2 położony na osiedlu mieszkaniowym o dużej liczebności ,doskonale skomunikowany , na działce o pow 4263m2( parking dla 50 samochodów), pawilon składa się.

Szczegóły ogłoszenia

30,51 zł/m²177 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal po restauracji, położony na poziomie -1 w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Piotrkowska w Łodzi. Lokal dostosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

12 500 zł1 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala/magazyn z biurami pod działalność magazynowo/usługowo/produkcyjną zlokalizowany przy w Szczytnie, o pow. 500 m2 wraz z 5 pomieszczeniami biurowymi - pomieszczeniami socjalnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

110,09 zł/m²109 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy Z witryną W kameralnej inwestycji Dla pierwszego najemcy | Stan deweloperski - do własnej aranżacji | Elegancki budynek apartamentowy | Stary Mokotów ***** O lokalu: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,95 m² 69,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Piastów ul. Ks. Mechtyldy w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie od strony podwórka, bardzo ciche. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²560 m² 42 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni łącznej ok 700m2 usytuowany na Warszawskim Targówku. Standard: lokal składa się z 3 pięter, każde po ok 235m2 budynek wolnostojący stan.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł100 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie z dużym tarasem w dwupiętrowej willi z lat 70. Willa znajduje się w Redłowie - kameralnej dzielnicy Gdyni, jednocześnie położonej blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56,10 m² 57,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe - Mokotów, ul. Ksawerów 30 Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal na wynajem - 60 m | Usługi, handel, biuro lub cele mieszkalne | Parking w cenie Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 60 m , z szerokim przeznaczeniem: idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow 2000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

235,29 zł/m²102 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

***bez prowizji*** duży wybór powierzchni biurowych od 17m2 do 700m2 kontakt   ul.Zajęcza 15 Biurowiec Carpathia House Biuro do wynajęcia Powierzchnia 102m2 Cena 24 000pln /miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

74,56 zł/m²228 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękny lokal położony w Centrum Lublina na ostatnim piętrze, możliwość dowolnej adaptacji, zostanie oddany w stanie deweloperskim, klimatyzowany, w budynku winda, położony na 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Lokal - Wodzisław Śląski ul. Kolejowa/witosa - Nowy Park Handlowy Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 450 m2, z wejściem bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

28,75 zł/m²240 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek wolnostojący w stanie surowym o powierzchni 240m2 zlokalizowany przy ulicy Longinusa Podbipięty. Atuty: - lokal posiada dużą bramę - możliwość wjazdu samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

14,80 €/m²1 380 m² 20 424 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer: ALCHEMIA to jeden z najnowocześniejszych kompleksów biurowych Trójmiasta, położony w doskonałej lokalizacji przy al. Grunwaldzkiej 409.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy na parterze przy ul. Piłsudskiego 3 w Tarnowie. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni około 45 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, jasny i przestronny Apartament na wynajem przy ulicy Lubelskiej. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 7 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia komfortowe i częściowo umeblowane 3 - pokojowe mieszkanie na II piętrze o pow. 51 m2 usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Lokale biurowe w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie W inwestycji kamienica moderna W gdyni śródmieściu Centrum miasta | Blisko morza | Winda | Hala garażowa | Funkcjonalny układ | W pełni wyposażone | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy, położony przy ul. Jan Sawy w Lublinie cena brutto + dodatkowo media + czynsz administracyjny

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,92 m² 48,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia od ręki kameralny apartament zlokalizowany w apartamentowcu przy Alei Solidarności-Opole Malinka / Kolonia Gosławicka Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

89,12 zł/m²49,37 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 49,37 mkw. położony na parterze nowoczesnego osiedla z parkingiem zewnętrznym. Możliwość parkowania bezpłatnego tuż przed budynkiem. Lokal idealny.