dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł36,50 m² 82,19 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | ul. Bielawska 1, mokotów | świetna komunikacja i lokalizacja Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo odświeżone mieszkanie o bardzo wygodnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł71,30 m² 28,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,30 m.kw. usytuowane na I piętrze w bloku z balkonem położone na zacisznym i otoczonym zieleniom osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest kawalerka 27m2 położona w budynku Legnicka Street. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje prestiżowy apartament o powierzchni 45 m2 w nowoczesnej inwestycji "novum III" przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości pozwala cieszyć się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Consilo Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanym w 2023 r. nowoczesnym osiedlu Osiedle Ulubione położonym przy ul. Lublańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł44,68 m² 66,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania położonego w prestiżowej inwestycji Nadmotławie przy ul. Siennej Grobli 8 w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

18,14 zł/m²178,38 m² 3 236 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Adama Matuszczaka 5, 35-080 Rzeszów Powierzchnia najmu: 178,38 m Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 91 o pow. 12 495 m Cena: 25,00 zł/m Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowy przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Świetna lokalizacja przy głównej ulicy miasta. Po drugiej stronie ulicy jest Rossman, pepco, CCC. Obok Biedronka, kfc. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²15 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż blaszany na wynajem o powierzchni 15 m . Idealny do przechowywania samochodu, motocykla, skutera lub jako magazyn na sprzęt. Garaż suchy, solidnie wykonany, zamykany na zamek, zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w ścisłym centrum Legionowa przy skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i Reymonta, doskonała lokalizacja pod biznes w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł170 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom do wynajęcia w Krępie Słupskiej! Super oferta! Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Krępie Słupskiej o pow. 120 m.kw + ok. 50 m.kw strychu, z działką około.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²221 m² 4 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowo-magazynowy o łącznej powierzchni 221,00 m2, zlokalizowany w Międzyrzeczu, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Orzysz

Orzysz,warmińsko-mazurskie

10 zł/m²119,24 m² 1 192 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia były Dworzec w Okartowie znajdujący się na działce Nr 218/1 obr. Okartowo o pow. 88,24 m2, wraz z gruntem o pow. 119,27 m2. Były budynek stacyjny położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²567 m² 10 206 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal 567 m2, warszawa Mokotów. Standard: parter dwa odrębne wejścia do lokalu ekspozycja witryny stan shell&core wysokość do stropu ok. 3,5 - 4 m plac zabaw przed lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mokotów - Siekierki - do wynajęcia miejsce postojowe w garażu przy ul. Bartyckiej 20. Miejsce w hali garażowej. Hala na poziomie -1 pod budynkiem na strzeżonym osiedlu z 2004 r. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł260 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizji! Hala magazynowa, produkcyjna z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia 260m2 składa się z przestrzeni produkcyjnej oraz zaplecza biurowego i łazienki. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37,31 m² 75,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowoczesne osiedle z szybkim dojazdem do ścisłego centrum - ul. Kajdasza / Jagodno. Budynek usytuowany przy nowej pętli autobusowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 530 m² 76 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

97,33 zł/m²174,66 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokalizacja: aleja Waszyngtona, 3 minuty pieszo od Ronda Wiatraczna, centralnego punktu Pragi Południe. Powierzchnia: 174 m Opis lokalu: do wynajęcia narożny lokal handlowy o powierzchni 174.

Szczegóły ogłoszenia

36 592 zł2 287 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Specyfikacja techniczna magazyn Betonowo-stalowa konstrukcja Wysokość w świetle 10 m Siatka konstrukcyjna budynek A: 12 x 27 m Wytrzymałość posadzki budynki A i C: 6t/m.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

30 000 zł500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

500 m2 | 6 sypialni | 4 łazienki | garaż na 3 samochody | ogród 1000 m2 Parter: + duży, 70 m2 salon z kominkiem + przestronna jadalnia + w pełni wyposażona kuchnia z aneksem jadalnym +.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²103,70 m² 5 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 103,7m2 w centrum Piaseczna za 50zł\m2 netto. Powierzchnia biurowo- usługowa w samym centrum Piaseczna. Blisko do ul. Puławskiej i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

34,09 zł/m²220 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia budynek położony w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego w gminie Starych Babicach w drugiej linii zabudowy od ulicy Warszawskiej zaledwie kilometr od wjazdu na trasę S-8.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł36,15 m² 96,82 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie 36,15 m2 z ogromnym balkonem oraz miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzeckiej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

38,89 zł/m²360 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 360 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Targowej z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²171,65 m² 16 650 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

W ofercie wynajmu lokal usługowy o pow. 171m2 zlokalizowany na parterze w nowo wybudowanym budynku biurowym we Wrocławiu, al. Architektów - Nowe Żerniki. Budynek biurowy posiada certyfikat.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41,50 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem, oddzielnego wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 41,50 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14 508 zł234 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Osoba prowadząca Rafał   Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 234 m 2 na bliskiej Woli , w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

86,71 zł/m²173 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- oferta bez prowizji - - polecamy - lokal W galerii handlowej - również gastronomia - centrum dużego osiedla mieszkaniowego - rewelacyjne miejsce - renomowani najemcy /biedronka, inni/ - Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²20 m² 580 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na targowisku w szeregu budek Oferujemy lokal do wynajęcia o powierzchni 20 m , znajdujący się w pasażu zewnętrznym, w sektorze warzywno-owocowym na.

Szczegóły ogłoszenia

18 615 €5 100 m² 3,65 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia moduł magazynowy 5100 m2, plus biuro, łódź Nowosolna. Możliwa produkcja. Standard: magazyn wysokiego składowania klasa A 6 doków brama z poziomu "0" biuro - do ustalenia.

Szczegóły ogłoszenia

44,99 zł/m²18,45 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal kasowy o łącznej pow. 18,45 m2 ( składający się z pomieszczeń nr: 0.08 o pow.6,33 m2, 0.09.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - lokal, idealny pod cichą działalność typu gabinet psychologiczny lub kancelarię w centrum Lublina. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ostrów Wlkp. ul. Wolności Szukasz przestronnego lokalu na wynajem, gotowego obiektu z witryną na parterze. Lokal o powierzchni 150m2 mieści się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

69,23 zł/m²65 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne pomieszczenia biurowe idealnie nadające się pod działalność biurową, handlową, magazynową bądź usługową. Lokal zlokalizowany jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł53,60 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia, rewelacyjnie zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem lokalizacja: mieszkanie znajduje w dzielnicy krakowska-południe na ulicy Solarza. W okolicy jest dużo przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

58,46 zł/m²65 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia parter w nowym domu w Żyrardowie. Nadaje się na magazyn. Budynek nie ma jeszcze ogrzewania, jest prąd i woda. Bardzo dobra lokalizacja, teren ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,80 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| wynajem na min. 12 miesięcy. Rent for min. 12 months. Оренда на мін. 12 місяців. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,8 m2 zlokalizowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

36,44 zł/m²118 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jarosław, podzamcze, część miasta biurowo - handlowa, do wynajęcia lokal użytkowy na terenach usługowych miasta Jarosław o powierzchni 118 m2 położony na 1 piętrze w budynku + parking.