dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

39,09 zł/m²110 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Atrakcyjne, dwupoziomowe biuro o pow. ok.110m2 usytuowane w wolnostojącym budynku przy ul. Inżynierskiej w Gdyni Orłowie. Brany pod uwagę najem na cele mieszkaniowe. Budynek usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa-wesoła Stara Miłosna, blisko 76 m2 do wynajęcia, lokal w domu jednorodzinnym w przyziemiu, na prywatnym terenie. Idealny na lokal biurowy, gabinet psychologa, logopedy o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

43,41 zł/m²150 m² 6 512 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 150 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł240 m² 38,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Do wynajęcia - budynek biurowy przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie Do wynajęcia funkcjonalny, trzykondygnacyjny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł900 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wydzierżawienia plac w Sieradzu, ul. Zakładników Działka ma powierzchnię około 900m2 (9arów) jest ogrodzona dookoła, posiada nową bramę wjazdową. Wraz z wjazdem na obiekt, wykostkowano.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 53 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Ilumino' przy ulicy Kilińskiego 121a. Posiada powierzchnię 55m2 i położone jest na szesnastym ( ostatnim ) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

| najem okazjonalny. Niewielki, parterowy dom wolno stojący do zamieszkania lub na cele biurowe. W budynku znajduje się: przedsionek z aneksem kuchennym6m(glazura, terakota),przedpokój, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł53,20 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aquarius to ceniona realizacja uznanego dewelopera. Idealne miejsce do codziennego, wygodnego funkcjonowania. Nienachalne usytuowanie niskokondygnacyjnych budynków atrakcyjnie wkomponowuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32,78 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, 2-pokojowe, o powierzchni 33m2, z ogródkiem o pow. ok. 18 m2 Mieszkanie bardzo klimatycznie wykończone i wyposażone. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (42 M2) na osiedlu górczyn przy ul ogińskiego do wynajęcia od ręki! uwaga! do dyspozycji duży balkon! niskie koszty dodatkowe ( woda, prąd). Brak opłat czynszowych. Lokalizacja - najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²15 m² 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjnie zlokalizowany lokal biurowy o pow. 15mkw położony na I piętrze w nowoczesnym budynku biurowo handlowym o wysokim standardzie wykończenia Lokal posiada dużą witrynę, na.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²106,17 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m , położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone w atrakcyjnej części Krakowa, przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Royal Space prezentuje ofertę mieszkania o powierzchni 43 m zlokalizowanego na Zabłociu w inwestycji 'atal Residence II'. Lokalizacja W bliskim sąsiedztwie tej nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

34,32 zł/m²303,45 m² 10 414 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal biurowy na woli! oferta godna polecenia! Poszukujesz miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej? Potrzebujesz lokalu w dobrej, prężnie rozwijającej się lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia przytulna kawalerka po gruntownym odświeżeniu, położona w okolicach pl. Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20 m2 w centrum Strzyżowie, położony obok urzędu miasta na 1. piętrze. Lokal może być wynajmowany z wyposażeniem lub bez niego.

Szczegóły ogłoszenia

7 550 zł76 m² 99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na ekskluzywnym osiedlu Forest Club na Kabatach. Posiada garaż i komórkę. Idealny dla 3 osób ceniących bliskość metra i lasu. Niskie, kameralne budynki, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

20,51 zł/m²39 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 39m2 na wynajem, zlokalizowany w Wadowicach przy placu Kościuszki. Dodatkowe informacje: - lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł500 m² 21,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ramach oferty prezentujemy halę magazynową o powierzchni 500m2 (wymiary: 38mx15m) w Nowej Wsi Ełckiej (województwo warmińsko-mazurskie). Budynek murowany z solidną konstrukcją. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

26,46 zł/m²189 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem Numer ogłoszenia: sldoc8104 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Fabryczna Ulica: rycerska Powierzchnia: 189,11 m2 opis Własnościowy lokal użytkowy o pow. 189,11 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²118,03 m² 2 951 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Adres: ul. Stanisława Konarskiego 2, łuków Powierzchnia uż. do wynajmu: 118,03 m2, usytuowane na I p. Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 7576/1, o pow. 525 m2 (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł225 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dużego, przestronnego mieszkania o pow. 225 m2, 5 pokojowego, z dodatkowym salonem, kuchnią oraz zadaszonym tarasem, 2 balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

100,61 zł/m²131,20 m² 13 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia prestiżowy lokal usługowy 131,2 m | Legnica ścisłe centrum Oferujemy na wynajem w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 131,2 m , usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 zł50 m² 87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Treść ogłoszenia: do wynajęcia przestronne, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Mokotowie przy ul. Rakowieckiej 15/17 w Warszawie, o powierzchni 50 m i wysokości 3 m, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze apartamentowca na Woli Justowskiej. Mieszkanie posiada balkon i miejsce parkingowe (w cenie najmu) przed budynkiem. Brama zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58,50 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi przedstawia całkowicie nowe, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Katowic! Oferta dostępna od zaraz, nie czekaj! Mieszkanie przeznaczone dla 1 lub 2 osób. Lokalizacja Jeśli jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w stylu loftowym plus kuchnia, łazienka i korytarz. Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja ul. Ogrodowa O mieszkaniu Lokal składa się z dużego osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38,50 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - niski czynsz Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , usytuowane na II piętrze w zadbanej kamienicy ( bloku z lat 60-tych) , położonej w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²559,90 m² 12 318 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 509 m2 netto, 559,90 m2 brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 2 piętrze. Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł43 m² 36,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Do wynajęcia oferuje nieruchomość znajdująca się w Wałbrzychu w dzielnicy Szczawienko przy ul Uczniowskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 43 M2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²34,57 m² 1 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jasielska 11, czudec Powierzchnia wynajmu: 34,57 m Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 401/1, obręb 0002 Czudec, o pow. 570 m Cena: od 35 zł/ m + vat Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł285,39 m² 17,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Oferujemy na wynajem lokal użytkowo-usługowy zlokalizowany w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Wiejskiej 23b. Powierzchnia lokalu 285m2. Powierzchnia gruntu pod budynkiem (współwłasność) 354m2.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²81 m² 4 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 81 mkw, z dwoma wejściami. Lokal położony jest na wysokim parterze, w oficynie/podwórku kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

21,21 zł/m²33 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokal o powierzchni 33,51 m2 w budynku dworca Wałbrzych Miasto. Budynek dworca jest po.

Szczegóły ogłoszenia

19 370 zł690 m² 28,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem plac wraz z halą produkcyjno-magazynową. Powierzchnia placu ok 2000 m.kw - częściowo utwardzona płytami.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²99 m² 2 178 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 90 m2 netto, 99 m2 brutto w ekskluzywnym centrum biurowo - konferencyjnym w samym centrum Warszawy, na 19 piętrze. Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 22.

Szczegóły ogłoszenia

8 253 €1 310 m² 6,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z pomieszczeniem biurowo-socjalnym w dzielnicy Włochy, w Warszawie. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard mieszkanie na wynajem- zabrze/ helenka zostań pierwszym najemcą Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 usytuowane na III piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Tylko U nas - lokal do wynajęcia! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow.120m2, położony na parterze budynku. Powierzchnia składa się z 3 pomieszczeń sprzedażowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł1 600 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Place do wynajmu Trakt Św. Wojciecha. Od zaraz do wynajęcia utwardzone i nieutwardzone place składowe o powierzchniach od 100 m2 do 1000m2, cena:- 4,50 pln/m2 netto. Place utwardzone.