dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 538 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 538 ogłoszeń

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 55m2 - Lublin, wieniawa Lokal w pierwszej linii zabudowy, dobrze widoczny z ulicy, ulica o dużym natężeniu ruchu, wejście bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

81,96 zł/m²13,80 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy mały lokal biurowy zlokalizowany na Kazimierzu niedaleko Galerii Kazimierz. Lokal może być z wyposażeniem. Nadaje sie idealnie na male biuro siedzibę firmy. Biurowiec jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł4 800 m² 1,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę placu pod działalność gospodarczą w Nowej Wsi Ełckiej o powierzchni 4800 m2. Nieruchomość położona 6 km od Ełku, blisko drogi o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²150 m² 6 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: katowice, budynek biurowy położony jest w centralnej części miasta z doskonałym dojazdem od dtś (ul. Chorzowska). W pobliżu znajdują się budynki biurowe klasy A, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²135 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 34-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,20 m² 59,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,10 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej, w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł61,23 m² 124,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m , położony na 14. piętrze w 17-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania Dwupokojowe w samym centrum Ujścia Bartosz tel.   Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m , stanowiące połowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł42,03 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka | Parter | Gotowe od zaraz Szukasz wygodnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

14 000 zł200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom o powierzchni 200 m2, po całkowitym remoncie, położony w sercu Sadyby, zaledwie 10 minut autem od ścisłego centrum Warszawy. Dom został wykończony w wysokim standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

22,96 zł/m²196 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na wynajem w Gowarzewie przy ul. Siekiereckiej, gmina Kleszczewo. Gowarzewo to bardzo dobrze skomunikowana miejscowość znajdująca się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Styczyńskiego. Lokal składa się z przestrzennego salonu z kuchnią, sypialni, przedpokoju i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł149 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w samym sercu Krakowa, u stóp Zamku Wawelskiego przy Placu na Groblach.Nieruchomość o powierzchni 149m2 usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kordian ochocki Agent prowadzący   Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej firmy? Oferuję wyjątkową powierzchnię usługową w sercu miasta, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność przedstawić świeżo ukończoną, komfortową, umeblowaną kawalerkę w prestiżowej i nowoczesnej inwestycji Apartamenty Drewnowska 77 przy Manufkaturze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Amg Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie przy ul. Świdnickiej. Oferta na wyłączność Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

19 800 zł450 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Wilanów to jedna z najbardziej pożądanych części miasta. Adres nieruchomości zapewnia komfort i prywatność oraz szybki dojazd do centrum. Oferujemy Państwu komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

31,03 zł/m²29 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia: lokal o pow. 29 m 2 z zapleczem socjalnym w budynku handlowo- usługowym w doskonałej lokalizacji Księżpol, ul. Biłgorajska 13 Położenie i okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

30,20 zł/m²205,30 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem bardzo ładne mieszkanie na polnej na jeżycach Idealnie przemyślane, mieszkanie z balkonem do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku na ul. Polnej na.

Szczegóły ogłoszenia

46 295 €9 850 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 9850 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł149 m² 41,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajęcia przytulny dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich. Dom ma powierzchnię 149 m2 i mieści się na cichym osiedlu. Parter to część dzienna składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do funkcjonalnego mieszkanie o powierzchni 23 m (wysokość mieszkania 3,5 m), zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 33 - Nowa Praga lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²67,88 m² 3 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.67,88 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł58,26 m² 30,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od najemców! uwaga! wyłącznie najem okazjonalny - przez notariusza. Polecamy do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem we Wrześni przy ulicy Gnieźnieńskiej 10C.

Szczegóły ogłoszenia

39,50 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowe Biuro na Poddaszu - Ul. Rybacka, wrocław Zapraszamy do wynajęcia przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 220 m , usytuowanego na poddaszu nowoczesnego budynku biurowego na 5.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie biurowe "open space", w jednej z odnowionych kamienic w Opolu [ "stara" część kamienicy odnowiona została w 2007 roku, "nowa" część.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł76,07 m² 35,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

DO wynajęcia piętro nowego domu W spokojnej okolicy różanki wymagany najem okazjonalny lokalizacja: przedmiotem najmu jest piętro domu jednorodzinnego położone w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,41 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament przy Parku Śląskim Pierwszy najem, ul. Bytkowska 113. Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację z wysokim standardem wykończenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł470 m² 3,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia - oferta na wyłączność gw-5258 działka usługowa Lokalizacja: gmina Zabierzów, zabierzów, ul. Krakowska Opis nieruchomości: do wynajęcia działka o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł200 m² 28,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Joker house nieruchomości przedstawia do wynajęcia powierzchnię magazynową ok. 200 m2, magazyn czysty i ładnie utrzymany! dojazd dla tir. magazyn na niższym parterze (tzw suterena, poziom -1.

Szczegóły ogłoszenia

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul.Staszica 23. Koszt najmu 350 zł/m-c wymagana kaucja jednorazowa 350 zł Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

30,83 zł/m²120 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu użytkowego Lokal na wynajem - idealny dla Twojej działalności! Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 120 m, położony na parterze na opolskim Zaodrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł59 m² 62,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne I Ciche I Kameralne osiedle I Dwa balkony I opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Kompleks kilku budynków, ogrodzonych.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²509 m² 40 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 509 mkw położony w w nowoczesnym kompleksie w sąsiedztwie Parku Zachodniego, z doskonałym dojazdem jedną z głównym arterii.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość mieści się przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Atuty nieruchomości: - świetna.