dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

3 200 zł68,29 m² 46,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko w naszym biurze - taka oferta! trzypokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - zielona góra - ul. Stanisława Moniuszki Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Elegancki dom na wynajem w Parkowym Wzgórzu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegancki dom do wynajęcia na prestiżowym osiedlu Parkowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:395 m²

Opis nieruchomości. Żoliborz oficerski - ulica jerzego szaniawskiego. Prestiżowa, zielona część żoliborza historycznego W okolicy placu słonecznego I parku żeromskiego oraz parku cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Interesująca nowość! Do wynajęcia dobrze zlokalizowany w centrum miasta lokal pod działalność gospodarczą o powierzchni około 45 m2. Składający się z dwóch pomieszczeń lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

15,85 zł/m²82 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia lokal komercyjny do wynajęcia położony w Mielcu w centrum handlowym "pasaż" na drugim piętrze.Powierzchnia: 76m + 6m (socjal)Czynsz najmu: 1300.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²61 m² 7 930 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gastronomię lub inne usługi/sklep w prestiżowej lokalizacji Fabrica Ursus (inwestycja Aurec przy ulicy Dyrekcyjnej na nowym Ursusie) z wejściem od strony foodcourt Powierzchnia 61,22.

Szczegóły ogłoszenia

74 zł/m²25 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo/biurowy zlokalizowany w Luboniu. Dostępne od listopada! Lokal o powierzchni około 25 m2 - jest to jedno pomieszczenie z prywatną łazienką. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta. W przygotowaniu. Możesz być pierwszym zainteresowanym! Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej części Oliwy. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania z elastycznym układem? Oto oferta idealna dla Ciebie! Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 38 m z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²102,23 m² 8 178 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowy Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 102,23m2. Nowy Apartamentowiec! Przeznaczenie: sklep / Biuro / Usługi / Przychodnia Zdrowia / Lokal z witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje - pow. 55 m2 - Taras 15 m2 - Miejsce Parkingowe - Ogród Bezczynszowe! Idealna oferta dla osób indywidualnych oraz firm! Nieruchomość znajduje się w zacisznym miejscu Tczewa, oś. "Za.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²16 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 16 m , położony na pierwszym piętrze dwupiętrowej, klimatycznej kamienicy z 1900 roku przy al. 3 maja w Ostrowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Reja

Włocławek,kujawsko-pomorskie

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,00 mkw, położony na parterze budynku o funkcji handlowo-usługowej, wybudowanego w 2000 r., przy ulicy Reja, w Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia lokal biurowy, 1 pokój, 60 m , Warszawa, praga-Południe, ul.

Szczegóły ogłoszenia

12,96 zł/m²14,28 m² 185 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o pow.14,28 m2 położony przy ulicy Towarowej 62 dz.nr 1/90 obr. 11 Góra.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal przy ul. J. Słowackiego 37 w kilkunastoletnim budynku Położony na parterze, z wejściem bezpośrednim z ulicy. Powierzchnia 200m2. Dwie witryny i drzwi od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Starej Ochocie. Znakomita komunikacja i dojazd do każdej dzielnicy, bliskość Dworca Zachodniego. Mieszkanie po generalnym remoncie dwa lata temu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²36,89 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Parter/witryna Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o pow. ok 37m2, składający się z sali sprzedaży o pow. 27m2 oraz pomieszczenia gospodarczego i wc. Położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Włochy prezentuje komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnej inwestycji na Służewie - idealne dla osób ceniących wygodę, estetykę i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł34,73 m² 48,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! bez prowizji! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34,73 m , zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Chełmońskiego 37. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,40 m² 48,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie - Prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Oferujemy na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

51,96 zł/m²102 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do najmu swietna pow biurowa pod rózne profile działalnosci, przy czym bez działalnosci generującej codzienny , duzy ruch klientów. Doskonała oferta dla branzy prawniczej, ksiegowej, informatycznej, dla.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²13,70 m² 411 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 13,70 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

44,12 zł/m²102 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia lokal biurowy w doskonałej, czytelnej lokalizacji, w Pasażu Jeżyckim, przy ul. Dąbrowskiego. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jasnego mieszkania z balkonem! Szukamy najemcy posiadającego stałą pracę. Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób. Lokalizacja Osiedle położone przy ul. Telimeny 31.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,76 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w samym centrum miasta przy ul. Kremerowskiej. Mieszkanie o powierzchni 34,76 m2 znajduje się na niskim parterze w czteropiętrowej kamienicy Składa się z: przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,10 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają przestronne mieszkanie na wynajem w zielonej okolicy przy ul. Woronicza. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze trzypiętrowego budynku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 37 m2 w Wejherowie przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze. Miejsce parkingowe znajduje się przed blokiem. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m2 w prestiżowej inwestycji "browar Lubicz" położonej przy ulicy Lubicz. Lokalizacja Mieszkańcy inwestycji Browar Lubicz mogą.

Szczegóły ogłoszenia

105,88 zł/m²85 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia funkcjonalne biuro z garażem - Gdańsk, dzielnica Kokoszki Szukasz przestrzeni, która będzie wygodna dla zespołu, dobrze skomunikowana i gotowa do działania od zaraz? To biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum miasta! Lokalizacja: świdnica, mieszkanie na 2 piętrze w ścisłym centrum miasta , wejście na domofon. Rozkład : kuchnia, łazienka z wc, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Legionów 47 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie o powierzchni 37m2, położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²180 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 180 m2 do 250 m.kw. w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro centrum). pokoi. Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku z windą przy ul.Grabiszyńskiej 311-315. Mieszkanie składa się z salonu (z wyjściem na balkon) i otwartej przez barek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wadowice

Wadowice,małopolskie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal handlowo- magazynowy na parterze blisko Wadowic przy głównej trasie z bezpłatnym dużym parkingiem. Są witryny handlowe idealne do ekspozycji towarów. Można wynająć mniejszą.

Szczegóły ogłoszenia

115,26 zł/m²95 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy w Centrum Warszawy, przy ulicy Wspólnej. Lokal znajduje się na parterze, w odnowionej kamienicy. Opis: - lokal mieści się w oficynie na parterze, - 5 gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

56,60 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal komercyjny na wynajem o powierzchni 106 m , zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Rejtana i Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach