dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

87 zł/m²102,46 m² 8 914 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1400m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10-go.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł10 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Czechowice-Dziedzice | teren dawnej Zapałkowni | ul. Łukasiewicza 5 Utwardzony teren przemysłowy do wynajęcia | ok. 1 ha | możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

41,13 zł/m²8 m² 329 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Rabka-Zdrój przy ul.Władysława Orkana.

Szczegóły ogłoszenia

19,99 zł/m²69,18 m² 1 383 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

67 200 zł2 800 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości hala przemysłowo-produkcyjno-magazynowa 2800 m Nowoczesna, wolnostojąca hala o powierzchni 2800m i wysokości użytkowej 6 m stanowi idealne zaplecze dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal gastronomiczny na kazimierzu blisko placu nowego O powierzchni 150 M2. Z dużym ogródkiem. Lokal jest w pełni wyposażony i wykończony. Działa w nim.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Warszawa | Wynajem | 2 pokoje | Praga-Północ | Radzymińska 12 Do wynajęcia przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²495 m² 24 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa siedziba korporacyjna 490 m | Centrum rozliczeniowe | Strefa ekonomiczna Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia biurowa o charakterze korporacyjnym w Jeleniej Górze. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

38,70 zł/m²245,50 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem IV piętro w biurowcu przy ul. Gostyńskiej w Śremie o powierzchni całkowitej 245,50 m2. W skład piętra wchodzi 13 pomieszczeń po ok. 15 m2 oraz 5 pomieszczeń po 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73,83 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam, ładne 3 pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2022r przy ulicy Górki 19 (górczyn). Mieszkanie starannie wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

88 zł/m²34 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Piękny i ustawny lokal w topowej lokalizacji Centrum Opola Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy, który zapewni doskonałą widoczność i rozpoznawalność Twojego biznesu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

34,32 zł/m²61,50 m² 2 111 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokale biurowe na woli! Poszukujesz lokalu na prowadzenie własnego biura? Otrzymałeś do realizacji nowy projekt i potrzebujesz powierzchni biurowej w dobrej lokalizacji i niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Parking | Winda | Rozkład | Braniborska | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 6770/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres najmu: 12 miesięcy - maksymalna liczna osób: 4.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia na piętrze to jakby wydzielone biuro, z marmurową podłogą. Następne pomieszczenia na piętrze mogą być biurami, magazynami, czy produkcją. Były tu w większości laboratoria.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu wynajęcie przestronnego, eleganckiego 2 pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego, które mieści się na parterze budynku stojącego między ul. Bednarską a ul. Sanocką.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł75 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa, żoliborz ul. Zabłocińska | taras | garaż | metro Słodowiec Do wynajęcia nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone w budynku z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł1 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa namiotowa o pow. 1000 mkw., Wodzisław Śląski. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej: 1000 m2 i 375 m2 Bardzo dobrze skomunikowana z A1.

Szczegóły ogłoszenia

16 $/m²188 m² 3 008 $

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia moduł biurowy 188 m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Rozkład pomieszczeń na dołączonym rzucie. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

65,46 zł/m²108 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

50,98 zł/m²255 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy, klimatyzowany dwupoziomowy apartament o powierzchni 255 m , położony w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość łączy komfort przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²31,60 m² 1 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.32m2) w biurowcu na Mokotowie na Cybernetyki. Informacje ogólne: powierzchnia jak na zdjęciach. Biuro narożne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł27 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia na podstawie umowy najmu okazjonalnego.przytulne 1 pokojowe mieszkanie położone w centrum Bytomia przy ul. Nawrota. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł130 m² 40,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z nami jest bezpieczenie. Powierzchnia mieszkalna to 100 m2. Układ pomieszczeń: parter otwarta przestrzeń salonu, kuchni i jadalni o łącznej powierzchni około 40 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,10 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Podchorążych w Katowicach, w śródmieściu. Mieszkanie usytuowane jest na podwyższonym parterze, w 9 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56,07 m² 57,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Od zaraz! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Gerberowej 8, w inwestycji Cafe Południe, na kameralnym osiedlu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości w samym sercu miasta, przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 9. Ta lokalizacja to doskonałe miejsce na rozwijanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w niewielkiej odległości od Rynku 30m2. Nowe. Umeblowana kuchnia otwarta na pokój. Lodówka. Kuchnia 2 palnikowa indukcyjna. Duża ładna łazienka. Nieduża klimatyczna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

2 kawalerki I pokoje do wynajęcia! lokalizacja na osiedlu wieprzyce W gorzowie wlkp. W odnowionym budynku mieszkalnym 2 piętrowym. W pobliżu przystanek tramwajowy, delikatesy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4,01 zł/m²228 m² 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe dla Państwa firmy. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

3 650 zł232 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny i Czysty Magazyn z Chłodnią - Idealne Rozwiązanie dla Twojego Biznesu! Na wynajem oferujemy atrakcyjny magazyn o łącznej powierzchni 232 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

33,21 zł/m²127 m² 4 218 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal magazynowy/hala o powierzchni 127 m2, usytuowany na parterze w budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Na podłodze wylewka oraz terakota. W budynku prąd, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 500 m , usytuowany na parterze budynku w ścisłym centrum Bielska-Białej, przy ul. Partyzantów 22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47,64 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie nieduży, ekonomiczny W utrzymaniu apartament W centrum, okolica siemińskiego, daszyńskiego, i piętro. Mieszkanie znajduje się w kompleksowo wyremontowanym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe studio w inwestycji Rezydencja Dubois - Wrocław, centrum Pierwszy najem! Na wynajem nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie typu studio, położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km do Gdańska ok 20 km. Hala: działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł62,24 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 62,24m2. + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Wysoki standard. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

44,05 zł/m²22,70 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowo-handlowy o pow. 22,7 m 2 usytuowany na parterze kamienicy w okolicy Rynku Głównego w Oświęcimiu. Lokal z bezpośrednim wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

64,10 zł/m²39 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 39 M W nowoczesnym biurowcu! bez mebli! od zaraz! Do wynajęcia biuro o powierzchni 39 m kw. na parterze , z dużymi przeszklonymi witrynami na 2 ścianach. Pomieszczenie.