dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 537 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 537 ogłoszeń

1 700 zł88 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia magazynowe ok 70 m2 położony na ul. Gospodarczej, z tył budynku przedstawionego na zdjęciu duży parking przed budynkiem

Szczegóły ogłoszenia

13 680 zł720 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa hala o konstrukcji metalowej z obudową z płyt warstwowych (10cm). Hala w trakcie robót wykończeniowych, gdzie przewiduje się montaż bramy segmentowej, instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Łady

Łady,mazowieckie

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 m2 w pobliżu Warszawy, w dobrym punkcie komunikacyjnym, w bliskiej odległości od Janek, lotniska, pomiędzy S7, s2 i S8. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2-pokojowy (osiedle siewnej) super oferta z miejscem postojowym i komórką - za dodatkową opłatą 100 zł W wysokim standardzie! opis: luksusowy apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł600 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielsko-biała, obrzeża miasta utwardzony plac 600M 2 Oferujemy do dzierżawy nieruchomość gruntową o powierzchni 600m 2 położoną na obrzeżach miasta przy ruchliwej ulicy. Idealne miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy na wynajem o pow. 50m2 do własnej aranżacji. Możliwość połącznia sąsiadującego lok. o pow. 70m2. Lokal znajduje się w nowo powstałym budynku z licznymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł96 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal znajduje się w prestiżowej, zielonej i bardzo spokojnej okolicy tuż obok Parku Szczytnickiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²160 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o pow 160 m2 położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej w Krakowie.Lokal składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 736 zł153 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 150 mkw. Wymiary hali 9 długości szerokości 17 m. Hala- murowana o powierzchnia 153 mkw Dodatkowo za dodatkową opłatą. Połaczona.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,57 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum krakowskiego Kazimierza. Lokal znajduje się na I piętrze kamienicy przy Placu Nowym. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²62,88 m² 4 087 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokali U12, u13 o powierzchni łącznej 62,88 m , które znajdują się na parterze w prestiżowej inwestycji Olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia odnowione mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Karola Darwina 18 na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku bez windy i składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł67,70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,7 m , położone w Gdyni - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

52,58 zł/m²93,20 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w sercu Gdyni Zalety Zadbane, odnowione 3 pomieszczenia z częścią socjalną i archiwum. Poszukiwana lokalizacja w dolnej części ul. Świętojańskiej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja homfi prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją znajdujące się w przy ul. dr Jana Piltza 21 na krakowskim Ruczaju. Położenie jest niezwykle atrakcyjne pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

32,32 zł/m²24,75 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Chorzów Batory. Lokal usługowy, biurowy, handlowy lub łączący te funkcje. Wejście do lokalu z narożnika budynku. Bardzo dobra widoczność lokalu z drogi. Duże witryny. W ramach lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

67 392 zł2 381 m² 28,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferuje do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o następujących powierzchniach 1. moduł D o powierzchni 2,156m2 + powierzchnie socjalno-biurowe 225m2 lub 2. moduł bc o powierzchni 2,471m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Marki

Marki,mazowieckie

10 000 zł200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Oferujemy do wynajęcia dom jednorodzinny, idealny do prowadzenia działalności lub adaptacji pod własne potrzeby. Nieruchomość sprawdzi się jako magazyn, przestrzeń do zajęć fitness, pracownia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40,60 m² 83,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Legnicka Residence na samym skrzyżowaniu ul. Legnickiej, braniborskiej i Placu Strzegomskiego, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m , położone przy ul. Samotnej 6 w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na zielonym i zamkniętym osiedlu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²96 m² 10 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Agent prowadzący Alicja Malinowska Tel.:   Fantastyczny lokal na prestiżowej, ruchliwej ulicy z witrynami i dwoma wejściami. Lokal jest do przystosowany własnej aranżacji na warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł550 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta bez prowizji Hala magazynowa położona bezpośrednio przy obwodnicy w Gdańsku Osowej. Wysokość hali 6m, brama wjazdowa 4m, posadzka betonowa, pomieszczenie biurowe. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł45,85 m² 45,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| jelcz-Laskowice, mieszkanie 2 pokoje, najem. Biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 do wynajęcia od 1 maja .2026 R. Mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Młodych techników, 0% prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²671 m² 40 260 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Adres: ul. Myśliborska 102, warszawa Powierzchnia uż.: 671 m2 Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 18 obręb 4-03-03 Cena: 60 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   pokojowe lokal /pod usługi/ dobra ekspozycja od głównej ulicy Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

590 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój jednoosobowy w 7- pokojowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu przy ulicy Małkowskiego 9 w Szczecinie. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal biurowy 100 m | W pełni wyposażony | Ogród i parking | Janów gm. Stare Babice Na wynajem wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 100 m , w pełni urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

54 390 zł1 554 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną halę o funkcji produkcyjno-magazynowej wraz z częścią biurowo-socjalną (847m2) usytuowaną w Gdańsku Osowej w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! na wynajem kawalerka 2 pokojowa, 38m2 mieszkanie urządzone pod klucz wraz Z agd I meblami na wymiar! standard premium! stan pod klucz - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Oferujemy do wynajęcia obiekt magazynowo-usługowo-produkcyjny o łącznej powierzchni do 2 250 m , usytuowany na działce o pow. 30 000 m z możliwością niezależnego najmu każdej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia w doskonałej lokalizacji Cieszyna przy moście granicznym i zamku lokal usługowy o pow. 15,25m2./dawniej kantor/ Kwota czynszu - 1500 NETTO.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,36 m² 56,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w spokojnej, ale świetnie skomunikowanej okolicy? Przedstawiamy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł39,15 m² 72,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy Parku Cytadela na osiedlu "na Podgórniku 2". Lokal znajduje się na 2 pietrze nowego, luksusowego apartamentowca oddanego do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w doskonałym punkcie Wrocławia, w sąsiedztwie Ronda Powstańców Śląskich. Jest to idealna propozycja.