dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Kraków, ul. Starego Dębu Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone przy ul. Starego Dębu w Krakowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 6100 m2. Teren idealny pod zabudowę inwestycyjną usługowo-handlową. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł90 m² 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , z trzema pokojami, na trzecim piętrze w bloku. 2 łazienki w tym jedna z wanną, druga z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam , mam do wynajęcia kawalerkę składającą się z salonu z aneksem kuchennym i łazienką znajdującą się na Obłużu. Bardzo dobra lokalizacja. Obok znajduję się Lidl jak.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²185,94 m² 14 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem połowę piętra w całości po biurze zarządu i dziale sprzedaży o powierzchni 185,94 m (nr 904). Biuro znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 48 m . Mieszkanie położone jest na parterze w bloku na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Olszynka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46,40 m² 40,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia, ul. Staniszewskiego mieszkanie 2 pokojowe 46,4 m z balkonem | Najem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal użytkowy o powierzchni około 300 m który w przeszłości funkcjonował jako sklep sieci Lewiatan, oferuje przestronną salę sprzedażową oraz rozbudowane zaplecze magazynowosocjalne.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²37 m² 3 367 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   . Do wynajęcia powierzchnia ok 37 m 2 , dwa pokoje (jeden przejściowy ) , w budynku biurowym , w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,15 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

K&s partners feruję do wynajęcia przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy - Stara Miłosna. To idealna propozycja dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł69,90 m² 65,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe, czyste, słoneczne mieszkanie 69,9 m2 przy samej stacji Metro Kabaty do wynajęcia. Okna i oranżeria wychodzą na zachodnią stronę. Oszklona ogrzewana oranżeria 4,4 m2. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł36,10 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,96 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - osiedle Industria - tylko U nas! Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze nowego bloku na prestiżowym osiedlu Industria -.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (36m2) na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w pełni wyposażone na 4 piętrze. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje dwupokojowe mieszkanie na wynajem w Rzeszowie, przy ul. Granicznej. Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Iwięcino,zachodniopomorskie

6 000 zł180 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom do wynajęcia - Iwięcino, gm. Darłowo | 180 m2 | 7 pokoi | 8 km od morza Zapraszamy do wynajmu wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Iwięcino, w gminie Darłowo,.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²200 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowej o powierzchni około 200 m2 usytuowanej w nowoczesnym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w jednej z atrakcyjnych części Sopotu (kamienny Potok) przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

43,61 zł/m²133 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych w centrum Bydgoszczy - nieopodal City Hotelu i Szpitala mswia. Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²453 m² 31 710 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usytuowany w parterze parku handlowego! - Lokalizacja: łódź, polesie - ul. Obywatelska - Powierzchnia lokalu: 453 m - Stawka czynszu najmu: 70zł/m netto - Sieciowi najemcy:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł81 m² 24,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 81 M2 na II piętrze odnowionego bloku na osiedlu Juliusz w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju oraz kuchni. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,97 m² 43,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowo funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Głowackiego w Koszalinie. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku o powierzchni użytkowej 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku jednorodzinnym mieszczącym się przy ul. Mireckiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł45,52 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Słonecznym w Bielsku-Białej. Mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego bloku o powierzchni użytkowej 45,52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

33,91 zł/m²119 m² 4 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal biurowy 118,68 m w centrum Jastrzębia-Zdroju przy Rondzie Zdrojowym Szukasz przestrzeni dla swojej firmy w znakomitej lokalizacji? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35,60 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,6 m , usytuowane na 4. piętrze w wysokim bloku z windą przy ulicy Westerplatte w Tarnowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje 54 m garaż garderoba Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz dużą garderobą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

30,24 zł/m²19,84 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o łącznej pow. 19,84 m2 na parterze dworca w Żaganiu. Powierzchnia podstawowa to 17,91.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Tarnowie - dzielnica Piaskówka. Mieszkanie położone na II piętrze o pow. 46m2, składające się z z pokoju od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

16 920 zł1 410 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynową 1 410 m2 położoną w Krośnie przy ul. Popiełuszki w przemysłowej dzielnicy Polanka. Teren dobrze skomunikowany, łatwy dojazd do drogi krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²300 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia wyjątkową przestrzeń komercyjną (ok. 300m2) w zabytkowej kamienicy, położonej bezpośrednio przy rzece Brdzie, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 2 min do Metra Imielin | Ursynów Idealne dla studentów! Wynajmę bezpośrednio ciche, świeżo odmalowane i w pełni wyposażone mieszkanie przy ul. Hawajskiej (ursynów). Idealne dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł37 m² 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się blisko Starówki, znajduje się blisko Starego Miasta.Mieszkanie na doby 200 zł .Czysz za cały miesiąc 1800 zł.+ opłaty

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie na osiedlu Polana Szaflarska z dużym balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórka lokatorską. Lokal dostępny od lipca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (notarialny) Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Wynajmij bez prowizji! Świetna lokalizacja, wysoki standard. Kompletna oferta dla wymagającego klienta. Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 45 mkw, zlokalizowane na 3.