dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 390 zł50 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem Pieczewo, świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub studentów Lokalizacja: olsztyn Pieczewo (okolice Wioski Smerfów ) 1 minuta do przystanków tramwajowych (linie 4.

Szczegóły ogłoszenia

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska | 48 m | parking | dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie położone w pięknej miejscowości jaką jest Bystra. Wszystko nowe, dopiero co oddane do użytku i wykończone czeka na swojego pierwszego Najemcę. To.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukałeś miejsca na działalność? Oferuję na wynajem gotowy bezczynszowy, atrakcyjnie położony lokal usługowy o powierzchni 60 m , który doskonale nadaje się do prowadzenia różnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49,50 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m zlokalizowane na pożądanym 2. piętrze przy ul. Ostrogórskiej 19e w Sosnowcu. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany - Wrzeciono - 60 m , 2 pokoje + osobna kuchnia, balkon , metro Wawrzyszew 7min, ciche, zielone otoczenie Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

129,56 zł/m²66,20 m² 8 577 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogłoszenie: gotowy biznes | Lokal gastronomiczny Przymorze, gdańsk | 66,2 m + ogródek Na sprzedaż odstępne za w pełni funkcjonujący, dochodowy lokal gastronomiczny w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 zł45,70 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w spokojnej i zielonej części Piątkowa. Budynek został odnowiony z zewnątrz pod koniec 2025 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, nieużywane, ciche i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z garażem w cenie!, 2p., Wawer, ul. Trakt Lubelski 181. Wysoki, nowoczesny standard wykończenia! budynek: nowy, kameralny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

11,67 zł/m²150 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1750 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów (przy umówie na 12 miesięcy). Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

5,87 zł/m²230 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:podziemna hala garażowa

Cena 1350 zł obejmuje jedno stanowisko biurowe wraz ze wszystkimi opłatami oraz dostęp do części wspólnych kondygnacji - bez żadnych dodatkowych kosztów. Przedstawiam Państwu nowoczesne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²86,67 m² 6 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu nowoczesną powierzchnie biurową w doskonale skomunikowanej okolicy - ul. Królewska, kraków. Lokalizacja: lokal biurowy zlokalizowany jest w budynku Centrum Biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł115 m² 11,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie w sercu Tułowic - idealne dla rodziny z dziećmi jak i seniorów! Do wynajęcia jest jasne, odnowione mieszkanie o powierzchni 110 m2 składające się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 54m2, 2-pokojowe z balkonem, osobną kuchnią i garderobą układ pomieszczeń: *pokój dzienny z balkonem, narożnik, biurko do pracy, 2 komody, telewizor. *sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny. Proszę się upewnić, jak to działa, żeby nie było nieporozumień. Za notariusza płacę ja. Wynajmę nowocześnie umeblowaną i wyposażoną kawalerkę w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuję do wynajęcia bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

81,27 zł/m²72,60 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego lokalu na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Kraków,małopolskie

8 200 zł204 m² 40,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

44,99 zł/m²118,97 m² 5 353 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od 1 maja, lokal biurowy przy ul. Isep w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Lokalizacja tuż obok Elektrociepłowni, w pobliżu Centrum Handlowego M1, dobry dojazd samochodem. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska Ujeścisko-Łostowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Saska Kępa / Paryska 5 min do Francuskiej. Wysoki parter. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja południowa. 42 metry 2 pokoje, salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł145 m² 61,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Ładne przytulne, mieszkanie 2pok o pow. 49m2 z zabudowanym balkonem położone na 11 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Gumieńce to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł720 m² 12,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala/magazyn do wynajęcia Powierzchnia 720 m2 hala/magazyn -obiekt parterowy konstrukcji nośnej stalowej. Ściany izolowane z płyty warstwowej. Przy obiekcie znajduje się plac manewrowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 35 m z balkonem. Atuty: - zwierzęta domowe są mile widziane; - nie trzeba opuszczać mieszkania podczas sezonu letniego.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²485,90 m² 8 746 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowa zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia całkowita to 485,90 m2 ,ściany murowane, posadzka betonowa, 4 szerokie bramy , dojazd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł74,04 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie o pow, 74 m2 położone przy ul. Kossaka (od strony ul. Braci Gierymskich). Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: - i poziom: przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję bezpośrednio do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na antoniuku Mieszkanie po generalnym remoncie, w ocieplonym bloku z cegły, z nowymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

19,17 zł/m²180 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo socjalnym, zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia hali -150 m2 - posadzka betonowa, 2 szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum! Sąsiedztwo Fabryki Wody, komunikacji miejskiej oraz Galaxy to niewątpliwie spore auty nieruchomości. Kawalerka położona przy ul. Emilii Plater, budynek z cegły 2007rok.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad Odrą czy da się mieć wszystko w jednym miejscu? Czy można mieszkać pięknie, wygodnie i jednocześnie funkcjonalnie, bez kompromisów? Tak i to mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²500 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy ok. 500 m ul. Piłsudskiego, radomyśl Wielki Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 500 m , położony przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

78,64 zł/m²89 m² 6 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia nowy, bardzo ustawny lokal z dużymi witrynami od ulicy. Wokoło już zasiedlone oraz nowe, dynamicznie rozbudowujące się osiedla mieszkaniowe na 5 tys mieszkań. Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

80,12 zł/m²161 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Blue Real Estate przedstawia wyjątkową ofertę najmu lokalu użytkowego w samym sercu Szczecina! Prezentowany lokal o łącznej powierzchni 278 m usytuowany jest przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł18,99 m² 110,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie rozwijającej się części Łasztowni, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

9 200 zł130 m² 70,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Super funkcjonalny dom w pobliżu orlenu! Witam! Oferuję do wynajęcia dom, w pełni umeblowany i wyposażony. Super funkcjonalny w bardzo dobrej lokalizacji. Idealny zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,50 m² 65,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajecia w atrakcyjnej lokalizacji. Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie z garażem o powierzchni 65,5m2, położone na 7 piętrze.Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34,15 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Bytomiu na Placu Akademickim, o powierzchni 35 m2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku, na bardzo spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Kraków, ul. Rzemieślnicza Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w zielonej części miasta blisko centrum Na wynajem nowe, w pełni wyposażone mieszkanie.